poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Sebastian OLSZEWSKI (✝ 36 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:45

Kondolencje

Janina NIETUPSKA (✝ 81 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Bernard Zdzisław ŻABIŃSKI (✝ 88 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Józef KOZIKOWSKI (✝ 97 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 26.12.br (czwartek) o godz. 14:00, pochowanie dn. 28.12.br (sobota) o godz. 10:45

Kondolencje

Henryk POPŁAWSKI (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Józef Jan WIECZOREK (✝ 64 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 22.12.br (niedziela) o godz. 14:00, pochowanie dn. 23.12.br (poniedziałek) o godz. 13:30

Kondolencje

Genowefa SZMYDT (✝ 96 l.)

Miejsce: bezpośrednio z kościoła p.w. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie; Msza Święta godz. 14.45 - "Arka"

Kondolencje

Hipolit ZYSKOWSKI (✝ 70 l.)

Miejsce: Danowo 1, godz. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Henryk ŁEBKOWSKI (✝ 61 l.)

Miejsce: Popowo 58, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Elżbieta WASILEWSKA (✝ 62 l.)

Miejsce: Kaplica przykościelna Prostki, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Helena SIEDLECKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Niećkowo 10, g. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Kazimierz SZYMANOWSKI (✝ 49 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 13.30 - "Arka"

Kondolencje

Marian MASZKIEWICZ (✝ 86 l.)

Miejsce: Białaszewo, ul. Kopernika 14, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Mirosław POTĘGA (✝ 53 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Julianna RUTKOWSKA (✝ 94 l.)

Miejsce: Boczki Świdrowo 11, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Bolesław KARPIŃSKI (✝ 95 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 15.15 - "Arka"

Kondolencje

Eugenia MERCHELSKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Kedziorowo 3, godz.10.00 - "Arka"

Kondolencje

Cytrych Czesława ZAWISTOWSKA (✝ 99 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. Ostejki 46, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Józefa PONIATOWSKA (✝ 89 l.)

Miejsce: Szymany 32, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

Artur Radosław LINKOWSKI (✝ 35 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. J. Piłsudskiego 18/9, godz. 16.00 - "Arka"

Kondolencje

Wiesława ZIELIŃSKA (✝ 64 l.)

Miejsce: Klimaszewnica 12, godz.13.00 - "Arka

Kondolencje

Stanisława DUDA (✝ 85 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna "Arka", godz. 10.00

Kondolencje

Teresa ŚMIAROWSKA (✝ 72 l.)

Miejsce: Niedźwiadna 37, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Teresa ZYSKOWSKA (✝ 65 l.)

Miejsce: Danowo 1, godz. 12.00 - "Arka"

Kondolencje

Wiesław ŻEBROWSKI (✝ 59 l.)

Miejsce: Kędziorowo 14, godz. 10.00

Kondolencje

Leon MODZELEWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy "Kamińscy", godz. 9.00

Kondolencje

Jadwiga KOWALEWSKA (✝ 75 l.)

Miejsce: Łosewo 3, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Waldemar MORDASIEWICZ (✝ 45 l.)

Miejsce: Skaje 15, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Ewa Elżbieta MATYSIEWICZ (✝ 64 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna "Arka", godz. 14.00

Kondolencje

Józef BORKOWSKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Cecylia KRYMSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Eugeniusz SZUMSKI (✝ 54 l.)

Miejsce: Łękowo 9, godz. 12.30 - "Arka"

Kondolencje

Halina MODZELEWSKA zm. w Nowym Jorku (✝ 82 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 10.00 - "Arka"; wystawienie 2013-03-09, godz. 7.00

Kondolencje

Roman MIERZEJEWSKI (✝ 46 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Lucjan POPKO (✝ 81 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Bożenna WOJCIECHOWSKA (✝ 52 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Piotr NASIADKO (✝ 40 l.)

Miejsce: Uścianki 16, godz.9.00 - "Arka"

Kondolencje

Henryka MALINOWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Wierzbowo 38, godz. 10.30 - "Arka"

Kondolencje