poniedziałek, 20 września 2021

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

CHRAPOWICKA Jadwiga (✝ 89 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 28.12.2016r. o godz. 18.00, 29.12.2016r. o godz. 15.00, 30.12.2016r. o godz. 11.30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 30.12.2016r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KUCZYŃSKI Jan Edward (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 29.12.2016r. o godz. 14.30, 30.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 30.12.2016r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MATYSZEWSKI Marian (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 27.12.2016r. o godz. 17.30, 28.12.2016r. o godz. 15.30, 29.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 29.12.2016r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

TOKARSKI Jan (✝ 83 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 27.12.2016r. o godz. 16.00, 28.12.2016r. o godz. 9.00.Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 28.12.2016r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ZIELIŃSKA Teresa (✝ 56 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 23.12.2016r. o godz. 16.00, 24.12.2016r. o godz. 12.00, 25.12.2016r. o godz. 10.00, 26.12.2016r. o godz. 9.00.Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 26.12.2016r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA HOSPICJUM DOMOWE W GRAJEWIE.

Kondolencje

MODZELEWSKA Krystyna (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 21.12.2016 r. godz. 18.00, 22.12.2016r. o godz. 15.00, 23.12.2016 r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 23.12.2016 r. o godz. 10.30 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

BARWIKOWSKA Antonina (✝ 94 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 19.12.2016 r. godz. 16.00, 20.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 20.12.2016 r. o godz. 10.00 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

DOWNAR Wiesław Roman (✝ 64 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 17.12.2016 r. godz. 14.00, 18.12.2016r. o godz. 14.00, 19.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 19.12.2016 r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KOWALEWSKI Józef (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Dołęgach 8 dnia 11.12.2016r. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 13.12.2016r. o godz. 9.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

WISZOWATA Janina (✝ 80 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 12.12.2016r. o godz. 16:00, 13.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 13.12.2016r. o godz. 12:30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

SZYMKIEWICZ Robert (✝ 42 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Jambrzykach 11 dnia 06.12.2016r. o godz. 17.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 08.12.2016r. o godz. 13.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CYMKOWSKA Czesława (✝ 85 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 04.12.2016r. o godz. 16:00, 05.12.2016r. o godz. 16:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 06.12.2016r. o godz. 10:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

BOCZKOWSKA Helena Marianna (✝ 81 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 01.12.2016r. o godz. 13:00, 02.12.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 02.12.2016r. o godz. 10:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Grajewie..

Kondolencje

KARCZMARCZYK Jerzy (✝ 64 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 30.11.2016r. o godz. 14.00 w Domu Pogrzebowym BIRAWIT. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego BIRAWIT dnia 01.12.2016r. o godz. 11.00. Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Chrystusa Króla w Skarżynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Ełku.

Kondolencje

MILEWSKA Zofia (✝ 70 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Niedźwiadna 43 dnia 21.11.2016r. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedźwiadnej rozpocznie się dnia 23.11.2016r. o godz. 11.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

KUDRAWIEC Jadwiga (✝ 72 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 21.11.2016r. o godz. 16:00, 22.11.2016r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 22.11.2016r. o godz. 13:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ZALEWSKA Wanda Anna (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 16.11.2016r. o godz. 16:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 17.11.2016r. o godz. 13:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KARWOWSKI Tadeusz (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Łodygowo 14 dnia 09.11.2016r. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do kościoła pw. Chrystusa Króla w Skarżynie rozpocznie się dnia 10.11.2016r. o godz. 11.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Białej Piskiej

Kondolencje

Zenon Piotr MACIOROWSKI (✝ 53 l.)

Miejsce: Msza św. w kościele Św. Antoniego w Prostkach, godz. 13.00; pochowanie na cmentarzu w Prostkach - "Arka"

Kondolencje

GROMADZKI Stanisław (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 24.10.2016r. o godz. 16:00, 25.10.2016r. o godz. 8:30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 25.10.2016r. o godz. 13:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

PŁOSZKIEWICZ Danuta (✝ 38 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Wąsoszu, przy ulicy Rzecznej 2 dnia 20.10.2016r. o godz. 15.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dn. 22.10.2016r. o godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

GĄSIEWSKI Henryk (✝ 75 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.10.2016r. o godz. 17:00, 15.10.2016r. o godz. 16:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.10.2016r. o godz. 14:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MIERZEJEWSKI Henryk (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.10.2016r. o godz. 10:00, 15.10.2016r. o godz. 8:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Birawit" dnia 15.10.2016r. o godz. 9.40. Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu o godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

Robert GRYCZAN (✝ 46 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 13.00; Msza św. - kościół pw. św. Ojca Pio Grajewo; pochowanie - cmentarz parafialny - "Arka"

Kondolencje

KUCHARZ Irena Elżbieta (✝ 81 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 24.08.2016r. o godz. 15:00, 25.08.2016r. o godz. 8:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Birawit" dnia 25.08.2016r. o godz. 11.00. Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Chrystusa Króla w Skarżynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Marianna BAŁDYGA (✝ 50 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Modzelówka 6, godz. 10.00; Msza św. - kościół MBNP Grajewo; pochowanie - cmentarz parafialny Grajewo

Kondolencje

WYSOCKA Marianna (✝ 73 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 02.08.2016r. o godz. 15:00, 03.08.2016r. o godz. 16:00, 04.08.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04.08.2016r. o godz. 11:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA STOWARZYSZENIE RODZIN DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ..

Kondolencje

KOWALEWSKA Wiesława Maria (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.07.2016r. o godz. 15:00, 15.07.2016r. o godz. 10:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 15.07.2016r. o godz. 14:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Bożenna CIENIEWICZ (✝ 79 l.)

Miejsce: godz. 11.00; Msza św. w kościele Trójcy Przenajświętszej w Grajewie; pochowanie cmentarz parafialny

Kondolencje

JANUSZEWSKI Witold (✝ 56 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia: 12.07.2016r. (wtorek) o godz. 11:00, 19:00-różaniec w intencji zmarłego; 13.07.2016r. (środa) o godz. 10:00, 19:00-różaniec w intencji zmarłego; 14.07.2016r. (czwartek) o godz. 9:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 14.07.2016r. o godz. 12:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA REMONT DRZWI W KOŚCIELE PW. N.M.P. W SZCZUCZYNIE.

Kondolencje

BORAWSKA Marianna (✝ 93 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.07.2016r. o godz. 12:00, 08.07.2016r. o godz. 8:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.07.2016r. o godz. 14:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

BEDNARCZYK Jan Stanisław (✝ 95 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 05.07.2016 r. o godz. 15.00, 06.07.2016 r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 06.07.2016 r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Józef Mocarski (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 05.07.2016r. o godz. 16:00, 06.07.2016r. o godz. 11:30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 06.07.2016r. o godz. 14:00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

LACHOWICZ Stanisława (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 24.06.2016 r. godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 25.06.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CHRZANOWSKA Jadwiga (✝ 82 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 17.06.2016 r. godz. 17.00, 18.06.2016 r. o godz. 17.00, 19.06.2016 r. o godz. 11.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 19.06.2016 r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

DROBIŃSKI Jarosław (✝ 47 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 16.06.2016 r. godz. 15.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 17.06.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

WESOŁOWSKI Józef (✝ 70 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 13.06.2016 r. godz. 17.00, 14.06.2016 r. o godz. 17.00, 15.06.2016 r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 15.06.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MARCZYKOWSKI Franciszek (✝ 73 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Rodzinnym w Wąsoszu, Kolonia Gródź 5 dnia 30.05.2016r. o godz. 17.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dn. 01.06.2016r. o godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

WSZEBOROWSKI Marian Szczepan (✝ 56 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Birawit" dn. 30.05.2016 r. godz. 19.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 1.06.2016 r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. Rodzina zaprasza na różaniec 31 V o godz. 19:00 w Domu Pogrzebowym "Birawit" w Szczuczynie.

Kondolencje

Marianna AKACKA (✝ 93 l.)

Miejsce: Wyprowadzenie godz. 9.00 z m. Guty 22 (Adamowo); Msza św. w kościele NMP w Szczuczynie; pochowanie - cmentarz w Szczuczynie - "ARKA"

Kondolencje

KONAROWSKA Eugenia (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 16.05.2016r. o godz. 17.00, 17.05.2016r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 17.05.2016r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Krystyna PACHUCKA (✝ 73 l.)

Miejsce: wystawienie 11.05.2016 r. w kaplicy przyszpitalnej o godz.12.00; wyprowadzenie 13.05.2016 r. o godz.10.00; Msza św. w Kościele pw. Ojca Piow Grajewie; pochowanie na cmentarzu parafialnym - "ARKA"

Kondolencje

Bogdan GOLICZEWSKI (✝ 39 l.)

Miejsce: Ostatnie pożegnanie odbędzie się w Wiśniewie k. Siedlec w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego, dnia 12 maja (czwartek) o godz. 14.00

Kondolencje

ZORCZYKOWSKI Tadeusz (✝ 62 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Rodzinnym w Wąsoszu przy ul. Świętojańskiej 6 dn. 09.05.2016r. o godz. 17.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dn. 11.05.2016r. o godz. 14.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

SKORA-MONIUSZKO Genowefa (✝ 97 l.)

Miejsce: Wystawienie odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 30.04.2016r. o godz. 12,00, 01.05.2016 o godzinie 10,00. Uroczystość pogrzebowa 01.05.2016 r. o godz. 14,00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Stanisław KOZŁOWSKI (✝ 85 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Zdrojowa 14, godz. 10.00. Msza św. w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Pochowanie na cmentarzu parafialnym - "Arka"

Kondolencje

KARWOWSKI Stefan (✝ 82 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 04.04.2016 r. o godz. 17.30, 05.04.2016 r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 05.04.2016 r. o godz. 14.30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

ADAMSKI Grzegorz (✝ 43 l.)

Miejsce: Wyst. w Domu Pogrzebowym BIRAWIT 01.04.2016r. o godz. 15.00 i 02.04.2016 o 9.00. Uroczystość pogrzebowa 02.04.2016 o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Krzyś PAWŁOWSKI (✝ 4 miesiące l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 31.03.2016r. o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 01.04.2016 r. o godz. 12.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Anrdzej SEBOROWSKI (✝ 35 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 17.03.2016r. o godz. 16,00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 18.03.2016 r. o godz. 10,00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Cezary GRABOWSKI (✝ 33 l.)

Miejsce: Kaplica Przyszpitalna, godz. 13.30; Msza św. w kościele pw. Ojca Pio w Grajewie; pochowanie na cmentarzu parafialnym – „ARKA”

Kondolencje

SOBOLEWSKA Czesława (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 10.03.2016r. o godz. 16.00 oraz 11.03.2016r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 11.03.2016r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

TYSZKO Janina (✝ 73 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.03.2016r. o godz. 16.00 oraz 08.03.2016r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.03.2016r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Mariusz NASIADKA (✝ 38 l.)

Miejsce: Uścianki 15, godz. 11.00; Msza św. w kościele pw. JP II; pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie - "Arka"

Kondolencje

FADROWSKI Marcin (✝ 17 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 03.03.2016r. o godz. 11.00 oraz 04.03.2016r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04.03.2016r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

JONKAJTYS Marian Mikołaj (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 21.02.2016r. o godz. 16.00 oraz 22.02.2016r. o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 23.02.2016r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

JANUSZEWSKI Antoni (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 15.02.2016r. o godz. 16.00 oraz 16.02.2016r. o godz. 13.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 17.02.2016r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

TYSZKO Jan (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 15.02.2016r. o godz. 16.00 oraz 16.02.2016r. o godz. 13.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 17.02.2016r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MALINOWSKI Ryszard (✝ 53 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 15.02.2016 r. od godz. 17:00, oraz następnego dnia 16.02.2016 r. od godz. 08:30. Natomiast wyprowadzenie z uroczystością pogrzebową rozpocznie się dn. 17.02.2016 r. o godz. 14:00 do Parafii pw. Św. Ojca Pio w Grajewie, natomiast pochowany zostanie na Cmentarzu Komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

JEŻEWSKA Irena (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Rodzinnym w Ławsku 96 dn. 12.02.2016r. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. NMP Częstochowskiej w Ławsku rozpocznie się dn. 15.02.2016r. o godz. 13,00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Ławsku

Kondolencje

ŁADA Jan Ryszard (✝ 59 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 09.02.2016 o godz. 1700 w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT”. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 11.02.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

(✝ l.)

Miejsce:

Kondolencje

(✝ l.)

Miejsce:

Kondolencje

ZALEWSKA Alina (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 07.02.2016 o godz. 16.00 w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT”. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 09.02.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Zofia CHMURA (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w kaplicy przyszpitalnej 6.02.2016 r. (sobota) o godz. 17.00. Wyprowadzenie 8.02.2016 r. (poniedziałek), godz. 13.30. Msza św. i pochowanie w Białaszewie - "Arka"

Kondolencje

KACZYŃSKI Jan (✝ 47 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 02.02.2016 o godz. 17.00 Domu Pogrzebowym „BIRAWIT”. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 03.02.2016 r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Marianna KIŹLIN (✝ 78 l.)

Miejsce: Załuski 8, godz. 10.00; Msza Św. w kościele pw. Św. Stanisława w Niedźwiadnej - "Arka"

Kondolencje

ŁOJEWSKI Stanisław Wojciech (✝ 71 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 28.01.2016 o godz. 17.00 w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT”. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 30.01.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

WYSOCKI Andrzej (✝ 45 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się dnia 26.01.2016 o godz. 17.00 w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT”. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 28.01.2016 r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

JANUSZEWSKI Stanisław (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie w domu rodzinnym w Dołęgach 24.01.2016r. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem z domu rodzinnego 26.01.2016 o godz. 930. Msza Św. w Kościele pw. N.M.P. w Szczuczynie, pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

GRABOWSKI Andrzej (✝ 50 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 21.01.2016r. o godz. 18 00 oraz 22.01.2016 o godz. 15 00 . Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „BIRAWIT” dnia 23.01.2016 o godz. 830. Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Narodzenia NMP w Słuczu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Słuczu

Kondolencje

WAJS Emilia (✝ 73 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 16.01.2016 r. o godz. 17.00 i 17.01.2016 r. o godz. 12.00. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „BIRAWIT” dn. 18.01.2016 r. o godz. 10.00. Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

ŻEBROWSKI Tomasz (✝ 39 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 13.01.2016 r. o godz. 11.00 i 14.01.2016 r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dn. 14.01.2016 r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ZŁOTOCHA Czesław (✝ 76 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 05.01.2016r. o godz. 15.00. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dn. 07.01.2016 o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

KOŁAKOWSKI Piotr (✝ 25 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Mazewie 16 dnia 05.01.2016r. o godz. 14.00. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dn. 06.01.2016 o godz. 12.30 w Kościele pw. Św. Stanisława w Niedźwiadnej. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

CIECIUCH Marek (✝ 57 LAT l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w domu pogrzebowym BIRAWIT dnia 03-01-2016 r. o godz. 10.i 04-01-2016 r. o godz.9.. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04-01-2016 r. o godz. 13 w Kaplicy pw. Błogosławionego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Jan JEZIORKOWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje