poniedziałek, 20 września 2021

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

KULIK Jan (✝ 64 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00, wystawienie dn. 30.12.2014 o godz.17.00

Kondolencje

WALENDZIK Józef (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała 20.11.2014 o godz. 14.00 w Domu Rodzinnym Guty 21 (Adamowo). Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 22.12.2014 o godz. 11.00 w Kościele pw. NMP w Szczuczynie

Kondolencje

Stanisława CUDNA (✝ 93 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Wyzwolenia 1, godz. 13.15 - "Arka"

Kondolencje

Edward WITKOWSKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Sojczyn Borowy 12, godz. 09.00 - "Arka"

Kondolencje

KUPIECKA Aldona (✝ 57 l.)

Miejsce: Wyst. 06.12.2014 w Domu Rodzinnym w Szczuczynie przy ul. Szczuki 5D. Wypr. z Domu Rodzinnego w dniu 07.12.2014 o godz. 13.00 do Kościoła pw. NMP w Szczuczynie. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Kazimierz AKACKI (✝ 64 l.)

Miejsce: Wyst. 29.11 w domu rodzinnym Guty 22 (Adamowo). Wypr. 01.12. o godz. 11.00 do Kościoła pw. NMP w Szczuczynie

Kondolencje

Józef NIECIKOWSKI (✝ 72 l.)

Miejsce: Niećkowo 41, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Zygmunt DOBRZYCKI (✝ 72 l.)

Miejsce: Mazewo 9, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Danuta JAWORSKA (✝ 58 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 13.30; wystawienie 2014-11-07, godz. 20.00 - "Arka"

Kondolencje

CHROSTOWSKI Tadeusz Mieczysław (✝ 85 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 12.00, wystawienie dn. 15.10.2014 o godz.17.00

Kondolencje

BROZIO Martyna (✝ 26 l.)

Miejsce: Wyst. w domu rodzinnym w Załuskach 10, 09.10.2014 o godz. 22.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 11.10.2014 o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym w Niedźwiadnej, pochowanie na Cmentarzu Parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

Wanda SZTEJNO (✝ 59 l.)

Miejsce: Kaplica m.Kożuchy, godz.12.00 - "Arka"

Kondolencje

Janusz KACZKOWSKI (✝ 53 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

WIERZBICKA Marianna Aldona (✝ 90 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, wystawienie dn. 02.10.2014 o godz.17.00

Kondolencje

BEDNARCZYK Heronima (✝ 93 l.)

Miejsce: wyst. Brzeznio 34, 01.10.2014 o godz. 17.00. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 03.10.2014 o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

CHROSTOWSKI Lech (✝ 57 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 14.00, wystawienie dn. 01.10.2014 o godz.11.00

Kondolencje

OŁDAKOWSKA Anna (✝ 95 l.)

Miejsce: wyst. 30.09.2014 o godz. 13.00, ul. Piaskowa 3 w Wąsoszu. Msza Św. w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu 02.10.2014 o godz. 11.00.Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

Genowefa ZAWISTOWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Szkolna 5 , godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Janina MACIOROWSKA (✝ 80 l.)

Miejsce: Łękowo14, godz. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Czesława OBIEDZIŃSKA (✝ 92 l.)

Miejsce: Uścianki 5, godz. 12.00 - "Arka"

Kondolencje

SKOCZEK Henryk (✝ 84 l.)

Miejsce: wyst. 15.09.2014 o godz. 17.00, ul. Sportowa w Szczuczynie. Msza Św. w Kościele pw. NMP w Szczuczynie 17.09.2014 o godz. 14.00: pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Jacek STRUZIK (✝ 46 l.)

Miejsce: Wystawienie: Kaplica przyszpitalna 2014-09-15, godz. 11.00; wyprowadzenie: 2014-09-16 godz. 13.00 - " Arka "

Kondolencje

Marianna KIERZNOWSKA (✝ 80 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Krzysztof MIERZEJEWSKI (✝ 45 l.)

Miejsce: W imieniu rodziny informujemy, iż Msza żałobna za zmarłego odbędzie się dn. 6.10.2014 r. o godz. 17.00 w Kościele pw. MBNP w Grajewie

Kondolencje

Jacek LADZIŃSKI (✝ 41 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Eugenia GAJDZIŃSKA (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Helena GRZYMKOWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie w Ławsku 103, dn. 30.08.br (sobota) o godz. 13:30, pochowanie dn. 01.09.br (poniedziałek) o godz. 10:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Grzegorz OLENDER (✝ 82 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Franciszek SZYMANOWSKI (✝ 72 l.)

Miejsce: Chojnowo 23, godz. 13:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Stanisława KRAJEWSKA (✝ 92 l.)

Miejsce: Podliszewo 6, godz. 11:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janusz OLSZEWSKI (✝ 45 l.)

Miejsce: Wojsławy 14, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Zbigniew GODLEWSKI (✝ 51 l.)

Miejsce: Kaplica Prostki, godz. 12:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

BERĆ Jan (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00, wystawienie dn. 19.08.2014 o godz. 16.00

Kondolencje

Leokadia MALINOWSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Jan SULEWSKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 16:00

Kondolencje

Edward PRZYBOROWSKI (✝ 79 l.)

Miejsce: Stare Kiełcze 25, godz. 11. Msza Św. w Kościele pw. Zwiastowania NMP w Lachowie, pochowanie na cmentarzu parafialnym w Lachowie

Kondolencje

Stefania GRABOWSKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Henryk KUCZYŃSKI (✝ 74 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:45

Kondolencje

Stanisława NIEDŹWIECKA (✝ 82 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. Ostejki 7, godz. 13:00 - "Kamińścy"

Kondolencje

Katarzyna JANUSZKO (✝ 36 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:40

Kondolencje

Maria CIEŚLA (✝ 60 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, wystawienie dn. 07.08.2014 o godz. 19.00

Kondolencje

Dawid BAGIŃSKI (✝ 14 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 07.08.br (czwartek) o godz. 10:00, wyprowadzenie dn. 08.08.br (piątek) o godz. 10:00

Kondolencje

Stanisława SIECZKOWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Konopki 23, godz. 10:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Jadwiga LEPAK (✝ 92 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Anna MALINOWSKA (✝ 73 l.)

Miejsce: Ciemnoszyje 24, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Halina MAKOWSKA (✝ 59 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15:30

Kondolencje

Kazimierz ZIMIŃSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. Żabia 13, godz. 13:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Tadeusz KOZIKOWSKI (✝ 68 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:00

Kondolencje

Marianna GAŁĄZKA (✝ 76 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 14.00

Kondolencje

Genowefa KRUSZEWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Kaplica w Prostkach, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Władysław DOBRZYCKI (✝ 75 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:40

Kondolencje

Kamil MIKSZA (✝ 19 l.)

Miejsce: Kaplica w Prostkach, godz. 13:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Mieczysław KORZENIECKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Dybła 1 o godz. 13:00 "Kamińscy"

Kondolencje

Danuta KAJEWSKA (✝ 57 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Teodora GOSIEWSKA (✝ 83 l.)

Miejsce: Miejscowość Szymany 19 godz.8:30 "Kamińscy"

Kondolencje

Stanisława LIPIŃSKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 14.00, wystawienie dn. 31.07.2014 o godz. 15.00

Kondolencje

Czesława NAREWSKA (✝ 81 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 09.30 - "Arka"

Kondolencje

Jan KURKOWSKI (✝ 60 l.)

Miejsce: Nieciki 26, godz. 10.00, Msza Św. w Słuczu - "BIRAWIT"

Kondolencje

Marian BARANOWSKI (✝ 77 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00, wystawienie dn. 27.07.2014 o godz. 16.00

Kondolencje

Helena SULEWSKA (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 26.07.br (sobota) o godz. 17:00, pochowanie dn. 28.07.br (poniedziałek) o godz. 10:15

Kondolencje

Dominika PRZEDWORSKA (✝ 77 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 15.00, wystawienie dn. 25.07.2014 o godz. 15.00

Kondolencje

Regina SKRAJNOWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Szczuczyn, ul. Kilińskiego 13, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Grażyna MAJDAN-TYSZKIEWICZ (✝ 51 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:00. Msza w Kościele w Radziłowie o godz. 14:00

Kondolencje

Jerzy CHALAMOŃSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:00

Kondolencje

Jadwiga OBRYCKA (✝ 69 l.)

Miejsce: Święcienin 27, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Czesław IWANKIEWICZ (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:45.

Kondolencje

Marian KĘDZIERSKI (✝ 91 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Felczyńska 31, godz. 14:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Paulina TYSZKA (✝ 92 l.)

Miejsce: Pieńczykowo 8, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Marianna Anna STEPNOWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Popowo 5 (gm. Prostki) godz. 9:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Marcin SAWICKI (✝ 32 l.)

Miejsce: Skaje 21, godz. 13:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Jan BARANKIEWICZ (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Genowefa TARNACKA (✝ 89 l.)

Miejsce: Wąsosz, Plac Rzędziana 20, godz. 9:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Andrzej PONIATOWSKI (✝ 46 l.)

Miejsce: Bełda 31, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Józefa WALENDZIK (✝ 89 l.)

Miejsce: Kościół w Wąsoszu, Msza Święta o godz. 11.00 - Wystawienie w Domu Pogrzebowym"BIRAWIT" dn. 11.07.2014 o godz. 16.00, dn. 12.07.2014 o godz. 8.00

Kondolencje

Stanisław DĄBROWSKI (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Waldemar KIEŁCZEWSKI (✝ 62 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15:00

Kondolencje

Helena ZALEWSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Białaszewo, ul. Kopernika 9, godz. 11:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Antoni DANOWSKI (✝ 70 l.)

Miejsce: Sulewo Kownaty 4, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Czesław MODZELEWSKI (✝ 89 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Mazowiecka 79, godz. 13:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Regina WALISIEWICZ (✝ 85 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 09.45 - "Arka"

Kondolencje

Józef DOBRZYCKI (✝ 65 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Ludwik KOMOSIŃSKI (✝ 69 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 16;00

Kondolencje

Antoni KOZICKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:30

Kondolencje

Helena ORGANEK (✝ 86 l.)

Miejsce: Sojczyn Borowy 39, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Henryk ANDRZEJCZYK (✝ 66 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Wiesław KOZŁOWSKI (✝ 62 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Antoni PODCHUL (✝ 80 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Felczyńska 25, godz. 13:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Halina PIOTROWSKA (✝ 66 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. Zabielskiego 28, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Krystyna MARCZYKOWSKA (✝ 75 l.)

Miejsce: Wąsosz, Ul. Zdrojowa 13, godz. 14:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Aniela WŁODKOWSKA (✝ 83 l.)

Miejsce: Modzele 14, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Wojciech Zenon TUZINOWSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:45

Kondolencje

Helena KOZŁOWSKA (✝ 83 l.)

Miejsce: Wojewodzin 49, godz. 11:45 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janina KONOPKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Ławsk 3A m.4, godz. 9:45 - "Kamińscy"

Kondolencje

Leszek KOTYŃSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 25.06.br (środa) o godz. 10:00, pochowanie dn. 26.06.br (czwartek) o godz. 14:45

Kondolencje

Jan ZYSKOWSKI (✝ 61 l.)

Miejsce: Rajgród, Ul. Zabielskiego 17, godz. 11:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Jan MŚCICHOWSKI (✝ 60 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 12.30 - "Arka"

Kondolencje

Eugeniusz BUKOWSKI (✝ 75 l.)

Miejsce: Popowo 43, godz. 11:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Halina Wiktoria Wróblewska (✝ 80 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 11.00, wystawienie dn. 22.06.2014 o godz. 17.00

Kondolencje

Henryk SOBOLEWSKI (✝ 71 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:00

Kondolencje

Eugenia BUŹNIAK (✝ 85 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15:00

Kondolencje

Paulina Teresa BORAWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:00

Kondolencje

Edward PACHUCKI (✝ 64 l.)

Miejsce: Brzozowa Wólka 12, godz. 15:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Józef WIŚNIEWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, wystawienie dn. 17.06.2014 o godz. 11.00

Kondolencje

Kazimierz RYBAK (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, wystawienie dn. 16.06.2014 o godz. 9.00

Kondolencje

Ryszard KRUZA (✝ 64 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Marianna MALINOWSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Zamkowa 1, godz. 14:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Ryszard DĄBROWSKI (✝ 71 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:45

Kondolencje

Apolonia KUCZEWSKA (✝ 82 l.)

Miejsce: ul. Rzeczna 9, Wąsosz, godz. 13.30 - "BIRAWIT"

Kondolencje

Zenon CHRZANOWSKI (✝ 82 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Leokadia PELC (✝ 94 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:45

Kondolencje

Anna DANOWSKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Świętojańska 23, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Władysława SULEWSKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Zaborowo 6, godz. 12:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janina Bronisława KOWALEWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00, wystawienie dn. 11.06.2014 o godz. 11.00

Kondolencje

Piotr MIŁTAKIS (✝ 20 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Bolesław BIELECKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, wystawienie dn. 09.06.2014 o godz. 16.00

Kondolencje

Leokadia POLUBICKA (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Marianna POPŁAWSKA (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Dominik JASZKOWSKI (✝ 64 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:45

Kondolencje

Teresa Marianna BORAWSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Sienkiewicza 4, godz. 11:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Adam MIODUSZEWSKI (✝ 60 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Marian JANKOWSKI (✝ 81 l.)

Miejsce: Popowo 54, godz. 9:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Witold MUCZYŃSKI (✝ 44 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:30

Kondolencje

Rozalia Olszewska (✝ 96 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 11.00, wystawienie dn. 29.05.2014 o godz. 8.00

Kondolencje

Helena DROZDOWSKA (✝ 93 l.)

Miejsce: Dybła 12, godz. 9:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Ryszard MACKIEWICZ (✝ 59 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Piotr DERESZKIEWICZ (✝ 28 l.)

Miejsce: Pochowanie na cmentarzu komunalnym o godz. 9:30, Msza w Kościele pw. M.B.N.P. o godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Antoni Marian ŁASZCZ (✝ 66 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Sabina SZYMKOWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Rajgród, Ostejki 38, godz. 11:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Stanisław NIEBRZYDOWSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Glinki 51, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Józef BORAWSKI (✝ 89 l.)

Miejsce: Grozimy 3, godz. 9:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Szymon KRASIŃSKI; zginął śmiercią tragiczną (✝ 27 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 9.45 - "Arka"

Kondolencje

Łucja OBUCHOWSKA (✝ 74 l.)

Miejsce: Kaplica Prostki, godz. 12:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Henryk GULAN (✝ 47 l.)

Miejsce: Kaplica Rajgród, godz. 14:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Regina KLIMASZEWSKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Klimaszewnica 58, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Barbara KOZŁOWSKA Zginęła tragicznie (✝ 51 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Eugeniusz GRZESZCZUK (✝ 74 l.)

Miejsce: Kaplica w Prostkach, godz. 13:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Natalia JANKOWSKA d z.Borkowska (✝ 82 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:00

Kondolencje

Henryk GUTOWSKI (✝ 77 l.)

Miejsce: Glinki 10, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Genowefa JASIŃSKA (✝ 83 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Piaskowa 4, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Stanisław MODZELEWSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Szymany 10, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

Zofia NIERADKO (✝ 61 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00

Kondolencje

Czesław ROGIŃSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Kaplica Prostki, godz. 14:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janina ŻEBROWSKA (✝ 89 l.)

Miejsce: Modzele 12, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Stanisław RUSZCZYK (✝ 67 l.)

Miejsce: Sojczyn Borowy 43, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Jadwiga SOBOLEWSKA (✝ 82 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. 1-go Maja 9, godz. 14:15 - "Kamińscy"

Kondolencje

Wiesław KUCZYŃSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:45

Kondolencje

Mieczysław CHODNICKI (✝ 69 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Zdrojowa 3, godz. 13:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Anna JANKOWSKA (✝ 93 l.)

Miejsce: Rajgród, ul. Warszawska 25A, godz. 18:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Helena DŁUGOŁĘCKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:45

Kondolencje

Irena GROMADZKA z d. Cieniewicz (✝ 81 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Antoni Krzysztof KARWOWSKI (✝ 52 l.)

Miejsce: Szymany 55, godz. 10:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janina Jadwiga MODZELEWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Stanisław PAKUSZEWSKI (✝ 77 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Jadwiga POPŁAWSKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Lipińskie Małe 9, godz. 10:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Józef SIKORSKI (✝ 70 l.)

Miejsce: Kaplica szpitalna, godz. 13:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Janina PERKOWSKA (✝ 72 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Tadeusz GABRUŚ (✝ 67 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:00

Kondolencje

Henryka NIEWIAROWSKA (✝ 77 l.)

Miejsce: Okół 5, godz. 10:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Zofia WOJSŁAW (✝ 59 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00, Msza Święta w Niedźwiadnej

Kondolencje

Jerzy PAWLUK (✝ 60 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 15.00

Kondolencje

Miłosz KWAŚNY (✝ 3 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:30

Kondolencje

Zofia PONIATOWSKA (✝ 64 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym Kamińscy dn. 26.04.br (sobota) o godz. 9:00, pochowanie dn. 28.04.br (poniedziałek) o godz. 9:45

Kondolencje

Marian Mikołaj GRABOWSKI (✝ 84 l.)

Miejsce: Łosewo 6, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Stanisław SZCZEPAŃSKI (✝ 82 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Sławomir STRZAŁKO (✝ 51 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Celina SUCHODOLSKA (✝ 89 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Piotr ZAWISTOWSKI (✝ 68 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:45

Kondolencje

Marianna KURZĄTKOWSKA (✝ 82 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 12.00

Kondolencje

Szymon ZYSKOWSKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Popowo 4, godz. 13:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Zygmunt NIEŚCIEROWICZ (✝ 83 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:30

Kondolencje

Jan NAUJOKAJTYS (✝ 53 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15:30

Kondolencje

Rozalia RUTKOWSKA (✝ 94 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:30

Kondolencje

Witold KRASIŃSKI (✝ 82 l.)

Miejsce: Ul. Przekopka 3, godz. 13:15 - "Kamińscy"

Kondolencje

Helena Janina BUDNA (✝ 82 l.)

Miejsce: Ul. Nowickiego 11, godz. 7:30 - "Kamińscy"

Kondolencje

Luba NIKSA (✝ 99 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Jan SZYMANOWSKI (✝ 70 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:30

Kondolencje

Jan MAKOWSKI (✝ 58 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15:00

Kondolencje

Krzysztof GODLEWSKI (✝ 58 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:00

Kondolencje

Regina NIECIKOWSKA (✝ 61 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 15.00

Kondolencje

Eugenia MŚCICHOWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Wiesław Jan PĘCAK (✝ 80 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Jadwiga PRZYBYSZEWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14:30

Kondolencje

Kazimierz ZELKOWSKI (✝ 82 l.)

Miejsce: Słucz 76, gm. Radziłów, g. 13.00 - "BIRAWIT"

Kondolencje

Stanisław SZESZKO (✝ 72 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Krystyna ARCISZEWSKA (✝ 72 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:00

Kondolencje

Ewa DZIERŻYK (✝ 36 l.)

Miejsce: Kaplica cmentarna w Rajgrodzie, godz. 9:00 - "Kamińscy"

Kondolencje

Wiesława Mieczysława FRĄCZ (✝ 66 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:45

Kondolencje

Danuta GRYCZKOWSKA (✝ 55 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 14.00

Kondolencje

Jan Józef MILEWSKI (✝ 83 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 10.00

Kondolencje

Cecylia Jadwiga TYSZKIEWICZ (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Eugenia WSZEBOROWSKA (✝ 86 l.)

Miejsce: Obrytki Kolonia 16 o godz. 10.00 - "BIRAWIT"

Kondolencje

Halina SOKOŁOWSKA (✝ 52 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Arkadiusz GARDOCKI (✝ 44 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 9:45

Kondolencje

Czesław GAŁECKI (✝ 91 l.)

Miejsce: Załuski 3, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Antoni TUROWSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13;00

Kondolencje

Jacek KRUZA (✝ 31 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15;00

Kondolencje

Ryszard BEKIER (✝ 61 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15;00

Kondolencje

Janina KOZIKOWSKA (✝ 91 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Zygmunt Michał KRUSZYŃSKI (✝ 88 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy BIRAWIT w Szczuczynie o godz. 13.00

Kondolencje

Roman Karol PŁOŃSKI (✝ 31 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:30

Kondolencje

Jadwiga KUCHARSKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:00

Kondolencje

Adam BLASZKO (✝ 19 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Leokadia KALWEJT (✝ 89 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Kazimierz IZYDORCZYK (✝ 77 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, g. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Kazimierz ZALEWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Kurejewka 20 o godz. 9:00

Kondolencje

Anna TUROWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Wojciech WRÓBLEWSKI (✝ 51 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy, godz. 11:00

Kondolencje

Teresa Henryka PRZYDACZ (✝ 81 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy, godz. 15:00

Kondolencje

Józef CHROSTOWSKI (✝ 69 l.)

Miejsce: Niedźwiadna 32, godz. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Apolonia SYPYTKOWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy, godz. 11:00

Kondolencje

Kazimierz Hilary CHOMICZ (✝ 65 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10:45

Kondolencje

Andrzej KANIA (✝ 66 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:30

Kondolencje

Józef ŻEBROWSKI (✝ 77 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Owocowa 12 o godz. 10:00

Kondolencje

Salomea MACIOROWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Sojczyn Borowy 50, godz. 12.00 - "Arka"

Kondolencje

Henryk MODZELEWSKI (✝ 91 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12:00

Kondolencje

Józef GRYCZKOWSKI (✝ 55 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:00

Kondolencje

Teresa NIEDŹWIECKA (✝ 75 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje

Henryk FIEDOROF (✝ 84 l.)

Miejsce: Karczewo 8, godz. - "Arka"

Kondolencje

Józef JAGŁOWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:40

Kondolencje

Jadwiga ROGACZEWSKA (✝ 80 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Felczyńska 29, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Lech ŻEBROWSKI (✝ 55 l.)

Miejsce: Kędziorowo 14, godz. 13.30 - "Arka"

Kondolencje

Maria KOSAKOWSKA (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:45

Kondolencje

Mirosław KRZYŻANOWSKI (✝ 57 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11:00

Kondolencje