poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Irena BERĆ (✝ 74 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

AUGUSTOWSKI Jarosław (✝ 53 l.)

Miejsce: *20.12.2015r. o godz. 16.00 - wystawienie ciała w kaplicy Domu Pogrzebowego "BIRAWIT" w Szczuczynie, *21.12.2015r.: 11.00-13.00 - czuwanie przy zmarłym w Kościele pw. M.B.N.P. w Grajewie, 13.00 - Msza Święta w intencji zmarłego, 17.00 - wystawienie ciała w Kaplicy Domu Pogrzebowego "BIRAWIT" w Szczuczynie, *22.12.2015r. : 10.00 - 12.00 - czuwanie przy zmarłym w Kościele pw. N.M.P. w Szczuczynie, 12.00 - rozpoczęcie uroczystości pogrzebowych w Kościele pw. N.M.P. w Szczuczynie. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Elwira KRUPA (✝ 27 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Owocowa 3, godz. 8.30 - "Arka"

Kondolencje

KOSOBUDZKI Jan (✝ 81 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 23.11.2015r. o godz. 16.00 , 24.11.2015r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 24.11.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

TROJANOWSKI Jan (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 30.10.2015r. o godz. 16.00 , 31.10.2015r. o godz. 16.00 i 01.11.2015r. o godz. 16.00 Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 02.11.2015r. o godz. 15.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

PIWKO Jadwiga (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 16.10.2015r. o godz. 15.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie dn. 17.10.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

BONDZIO Jan (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 13.10.2015r. o godz. 17.00 i 14.10.2015r. o godz. 17.00. Wyprowadzenie ciała z Kaplicy pw. Jana Pawła II na Mszę Świętą do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się 15.10.2015r. o godz. 9.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

SEBOROWSKI Czesław (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 12.10.2015r. o godz. 16.00 i 13.10.2015r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 13.10.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Jan BRODOWSKI (✝ 85 l.)

Miejsce: wystawienie: 2015-10-02 (piątek) - Kędziorowo 16, godz. 17.00; wyprowadzenie: 2015-10-05 (poniedziałek), godz. 10.00; Msza św. w kościele Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu; pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu - "Arka"

Kondolencje

Czesław OSKIERKO (✝ 76 l.)

Miejsce: Żebry 19, godz. 12.30; Msza św. w kościele Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu; pochowanie: cmentarz parafialny Wąsosz

Kondolencje

ŁEPKOWSKA Wioletta (✝ 44 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 03.10.2015r. o godz. 16.00. Wyprowadzenie do Kościoła Parafialnego p.w. N.M.P. w Szczuczynie na Uroczystość Mszy Św. dn. 04.10.2015 o godz. 13,00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

NIEĆKOWSKI Wojciech (✝ 61 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Rodzinnym w Chojnowie 14 w dniu 01.10.2015 o godz. 17.30. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. w Kościele pw. Św. Stanisława w Niedźwiadnej rozpocznie się 03.10.2015 o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Mirosław POGORZELSKI (✝ 53 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna godz. 13.00; Msza św. w kościele pw. JP II Grajewo; pochowanie: cmentarz parafialny

Kondolencje

Aleksandra BEDNAROWICZ (✝ 91 l.)

Miejsce: Wąsosz, Pl. Rzędziana 15, godz. 13.00 do kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu - "Arka"

Kondolencje

SZPATKOWSKA Janina (✝ 101 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.09.2015r. o godz. 14.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 08.09.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Dominik BAJKIEWICZ (✝ 77 l.)

Miejsce: wystawienie 2015-09-05: Ławsk 20, godz. 10.00; Msza św. w kościele pw. NMP w Ławsku; pochowanie: cmentarz parafialny w Wąsoszu - "Arka"

Kondolencje

Ksiądz Kanonik Lucjan Świderski (✝ 83 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia: 01.09.2015 (wtorek) o godz. 18.00 (rozpoczęcie Mszą Św., czuwanie do godz. 22.00), 02.09.2015 (środa) o godz. 9.00 (Msza Św. o godz. 18.00, czuwanie do godz. 22.00). Wyprowadzenie ciała z Kaplicy pw. Jana Pawła II rozpocznie się 03.09.2015 (czwartek) o godz. 8.30. Msza Św. w Kościele pw. Imienia N.M.P. w Szczuczynie pod przewodnictwem Biskupa Łowickiego Andrzeja Dziuby odbędzie się 03.09.2015 o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

PRUSZYŃSKA Jadwiga (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 12.08.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 14.08.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

OŁDAKOWSKA Janina (✝ 93 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 10.08.2015r. o godz. 17.00. Wyprowadzenie ciała z Kaplicy pw. Jana Pawła II na Mszę Świętą do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się 12.08.2015r. o godz. 9.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

MALINOWSKA Janina (✝ 93 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 11.08.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 12.08.2015r. o godz. 13.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

DZIEKANOWSKI Adam Henryk (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 08.08.2015r. o godz. 18.00, 09.08.2015 o godz. 16.00, 10.08.2015 o godz. 11.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 10.08.2015r. o godz. 13.00. Pochowanie na cmentarzu komunalnym w Przybiernowie, woj. zachodniopomorskie w dniu 11.08.2015.

Kondolencje

MARCZYKOWSKI Stanisław (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.08.2015r. o godz. 18.00. Wyprowadzenie ciała z Kaplicy pw. Jana Pawła II na Mszę Świętą do Kościoła pw Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się 09.08.2015r. o godz. 13.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

BOGDAN Stanisław (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Wólce 5 dnia 04.08.2015r. o godz. 10.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się 05.08.2015r. o godz. 09.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

BORAWSKI Jan Antoni (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 01.08.2015r. o godz. 15.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 03.08.2015r. o godz. 13.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

CIMOCHOWSKI Jerzy (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 21.07.2015r. o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 23.07.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

KALINOWSKA Marianna (✝ 68 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 19.07.2015r. o godz. 18.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 21.07.2015r. o godz. 14.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

KUCZYŃSKI Edward (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 17.07.2015r. o godz. 13.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 18.07.2015r. o godz. 13.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

KALINOWSKA Jadwiga (✝ 74 l.)

Miejsce:

Kondolencje

WASILEWSKA Łucja Stanisława (✝ 68 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 05.07.2015r. o godz. 13.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 06.07.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

SZCZĘSNA Danuta (✝ 68 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 26.06.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 29.06.2015r. o godz. 13.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

DAWIDOWSKA Teresa (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 22.06.2015r. o godz. 12.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 24.06.2015r. o godz. 10.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Ireneusz ŻOCHOWSKI (✝ 83 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Popielna 1, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

DEMBIŃSKA Maria Lila (✝ 57 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 20.06.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 22.06.2015r. o godz. 10.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

SZUMSKI Marek (✝ 69 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.06.2015r. o godz. 18.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 16.06.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

DOWNAR Jadwiga (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 08.06.2015r. o godz. 18.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 10.06.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Ryszard KRASOWSKI (✝ 64 l.)

Miejsce: Koszarówka 11, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

Stefan DĄBKOWSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Guty 2, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Jarosław CHOROSZ zginął śmiercią tragiczną (✝ 62 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 14.00; wystawienie 2015-05-26 Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 17.00 - "Arka"

Kondolencje

Grażyna CHUDZIAN (✝ 51 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 11.00 - "Arka"

Kondolencje

KOWALSKA Janina (✝ 88 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 20.05.2015r. o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 22.05.2015r. o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Piotr CZAJKO (✝ 54 l.)

Miejsce: Woznawieś 64, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Tadeusz LINKOWSKI (✝ 62 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Traugutta 6a/1, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

WYSOCKI Józef (✝ 88 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 13.05.2015r. o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 15.05.2015r. o godz. 13.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

MALINOWSKI Roman (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 08.05.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 10.05.2015r. o godz. 13.30. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Franciszek WIERCISZEWSKI (✝ 84 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

Marianna KURZYNA (✝ 85 l.)

Miejsce: Pieniążki 7, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

BORENSZTAJN Karolina - zginęła śmiercią tragiczną (✝ 29 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 04.05.2015r. o godz. 17.30. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 06.05.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Feliksa BAŁDYGA (✝ 91 l.)

Miejsce: Białogrądy 1, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Jerzy Tadeusz CUDNY (✝ 63 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Wyzwolenia 1, godz. 9.00 "Arka"

Kondolencje

ZAMOJSKI Ryszard (✝ 72 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 30.03.2015r. o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 01.04.2015r. o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

SULIŃSKA Apolonia (✝ 87 l.)

Miejsce: Wyst. 01.04.2015 w Domu Rodzinnym w Chojnowie o godz. 8.00. Wypr. z Domu Rodzinnego w dniu 01.04.2015 o godz. 15.30 do Kościoła pw.Św.Stanisława w Niedźwiadnej. Ceremonia na cmentarzu parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

Teresa KRYMSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Mścichy 19, godz. 12.30 - "Arka"

Kondolencje

ZAJKOWSKA Anna (✝ 91 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT w Szczuczynie dnia 11.03.2015 o godz. 14.00. Wyprowadzenie z Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie dnia 12.03.2015 o godz. 14.00. Msza Św. w Kościele Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu o godz. 13.30. Pochowanie na cmentarzu pafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

WSZEBOROWSKI Ryszard (✝ 75 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT w Szczuczynie dnia 07.03.2015 o godz. 11.00. Wyprowadzenie z Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie o godz. 13.30 na ceremonię pogrzebową do Kościoła Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu na godz. 14.00. Pochowanie na cmentarzu pafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

LISIO Jan (✝ 55 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 06.03.2015 o godz. 18.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie dnia 07.03.2015 o godz. 10.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

Irena MORDASIEWICZ (✝ 87 l.)

Miejsce: Skaje 15, godz. 9.45 - "Arka"

Kondolencje

KARAŚ Edward (✝ 94 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 12.02.2015 o godz. 17.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 14.02.2015 o godz. 14.00. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie

Kondolencje

BUDNY Wiktor (✝ 80 l.)

Miejsce: Wyst. 01.02.2015 w Domu Rodzinnym w Kurkach. Wypr. dnia 03.02.2015 do Kościoła Prafialnego w Niedźwiadnej. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Niedźwiadnej.

Kondolencje

SKRODZKI Zbigniew (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w domu rodzinnym w Świdrach Awissa dnia 29.01.2015 o godz. 14.00. Ceremonia pogrzebowa 31.01.2015 o godz. 9.00 Kościele Parafialnym w Wąsoszu. Pochowanie na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

CYGAN Stefania (✝ 93 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 26.01.2015 o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 27.01.2015 o godz. 11.00. Pochowanie na cmentarzu w Białej Piskiej

Kondolencje

PIWOWARSKA Jadwiga (✝ 83 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 15.01.2015 o godz. 16.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 17.01.2015 o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie.

Kondolencje

STANKIEWICZ Jerzy (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym BIRAWIT odbędzie się 15.01.2015 o godz. 16.00. Wyprowadzenie ciała z Kaplicy pw. Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się 16.01.2015 o godz. 12.15. Msza Św. w Kościele św. Jana Chrzciciela w Grabowie rozpocznie się o godz. 13.00.

Kondolencje

SOBIERAJSKA Halina (✝ 85 l.)

Miejsce: Wystawienie 04.01.2015 w Domu Pogrzebowym BIRAWIT w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa 06.01.2015 w Kościele pw. NMP w Szczuczynie

Kondolencje