poniedziałek, 20 września 2021

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

ZIELIŃSKI Antoni (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 29.12.2017r. o godz.17.00, 30.12.2017r. o godz. 17.00, 31.12.2017r. o godz. 10.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 31.12.2017r. o godz. 13.30 Wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego na Mszę Św. do Kośćioła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

Czesława Bęćkowska (✝ 60 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 22.12.2017r. o godz. 16.00, 23.12.2017r. godz. 10.00 Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 23.12.2017r. o godz. 15.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Jerzy Kamiński (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 22.12.2017r. o godz. 16.00, 23.12.2017r. godz. 10.00 Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 23.12.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

POLIŃSKI Ryszard (✝ 76 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 18.12.2017r. o godz.16.00,19.12.2017r. o godz. 10.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 19.12.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

JAKOŃCZUK Jan (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 17.12.2017r. o godz.15.00,18.12.2017r. o godz. 10.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 18.12.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CWALINA Wiesław (Nauczyciel) (✝ 74 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 06.12.2017r. o godz.17.00, 07.12.2017r. o godz. 16.00, 08.12.2017r. o godz. 09.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.12.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KADŁUBOWSKI Leszek (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 23.11.2017r. o godz. 17.00, 24.11.2017r. o godz. 17.00, 25.11.2017r. o godz. 7.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 25.11.2017r. o godz. 11.30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Zdzisław Tadeusz CZERWONKA (✝ 61 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.11.2017r. o godz. 17.00, 15.11.2017r. o godz. 17.00, 16.11.2017 o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.11.2017r. o godz. 13.30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Damian SZCZESIK (✝ 31 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT” dnia 13.11.2017r. o godz. 16.00, 14.11.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 14.11.2017r. o godz. 10.00 Wyprowadzeniem ciała z Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II na Mszę Św. do Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

CHILIŃSKI Józef (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym Sulewo Prusy 22 dnia 05.11.2017r. o godz. 15:30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 07.11.2017r. o godz. 10.00 wyprowadzeniem ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

Aleksander SADOWSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie dnia 04.11.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04.11.2017r. o godz. 10.00, Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

BALEJKO Mirosław (✝ 55 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 29.10.2017r. o godz. 15.00, 30.10.2017r. o godz. 15.00. , 31.10.2017 o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 31.10.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Zofia ORZECHOWSKA (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 28.10.2017r. o godz. 17.00, 29.10.2017r. o godz. 13.00. , 30.10.2017 o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 30.10.2017r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Szczepan Karwowski (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 26.10.2017r. o godz. 16.00, 27.10.2017r. o godz. 13.00. , 28.10.2017 o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 28.10.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Mieczysław Walerian Balejko (✝ 88 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 20.10.2017r. o godz. 15.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 21.10.2017r. o godz. 12.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

BRZOSTOWSKA Eugenia (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Modzele 3 dnia 16.10.2017r o godz. 16.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. Częstochowskiej w Ławsku rozpocznie się dnia 18.10.2017r. o godz.10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

KOBYLIŃSKI Romuald (✝ 62 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Załuski 9 dnia 14.10.2017r o godz. 16.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedźwiadnej rozpocznie się dnia 16.10.2017r. o godz. 12.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Niedzwiadnej.

Kondolencje

DARIUSZ KACZYŃSKI (✝ 37 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 11.10.2017r. o godz. 18.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 12.10.2017r. o godz. 15.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MITROFON Antoni (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 10.10.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 10.10.2017r. o godz. 10.30 Wyprowadzeniem ciała na Mszę Św. do Kościoła p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Drygałach . Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Drygałach.

Kondolencje

ŚWIDERSKI Edward (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 08.10.2017 r. o godz. 11.00, 09.10.2017r. o godz. 8.00 . Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 09.10.2017 r. o godz. 10.30 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

ZANIEWSKA(BIELAWSKA) Halina (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie urny z prochami odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 06.10.2017r. o godz. 18.30, 07.10.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 07.10.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MUCZYŃSKI Kazimierz (✝ 59 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 03.10.2017r. o godz. 17.30, 04.10.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04.10.2017r. o godz. 12.30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

TARNACKA Czesława (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 25.09.2017r. o godz.18.00, 26.09.2017r. o godz. 16.00, 27.09.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 27.09.2017r. o godz. 13.00 Wyprowadzeniem ciała z Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II na Mszę Św. do Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

ZAŁĘCKA Marianna Janina (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 15.09.2017r. o godz.16.30, 16.09.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.09.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ZAŁĘCKA Irena (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 06.09.2017r. o godz. 18.00, 07.09.2017r. o godz. 15.00, 08.09.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.09.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MROCZKOWSKI Wiesław (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" dnia 04.09.2017r. o godz.16.00, 05.09.2017r. o godz. 16.00, 06.09.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 06.09.2017r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CIMOCHOWSKI Mieczysław (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym Kolonia Gródz 7 dnia 29.08.2017r. o godz. 17:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 31.08.2017r. o godz. 10.30 Wyprowadzeniem ciała z Domu rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Msza Św. godz. 11.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

ŁYNKO Halina (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 24.08.2017r. o godz. 18.30, 25.08.2017r. o godz. 11.00 w domu rodzinnym Mazewo 2, Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 26.08.2017r. o godz. 11.00 Wyprowadzeniem ciała z domu rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła p.w Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedzwiadnej . Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Niedzwiadnej.

Kondolencje

WISZOWATA Janina (✝ 91 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.08.2017r. o godz. 16.00, 08.08.2017r. o godz. 9.00, Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.08.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KAMIŃSKA Maria (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 05.08.2017r. o godz. 16.00, 06.08.2017r. o godz. 15.00, 07.08.2017r. o godz. 8.00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kaplicy pw. Świetego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 07.08.2017r. o godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA RENOWACJĘ ZABYTKOWYCH GROBÓW NA CMENTARZU PARAFIALNYM W SZCZUCZYNIE.

Kondolencje

MARKOWSKA Janina Czesława (✝ 94 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 01.08.2017r. o godz. 13.00, 02.08.2017r. o godz. 13.00, 03.08.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 03.08.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Sokołach o godz. 14.00.

Kondolencje

Krzysztof GRAJEWSKI (✝ 39 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 24.07.2017r. o godz. 16.00, 25.07.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 25.07.2017r. o godz. 12.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Krzysztof SKRODZKI (✝ 38 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejscowości Pasichy 7 dnia 17.07.2018r. (wtorek) o godz. 20 00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kościoła pw Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dnia 19.07.2018r. (czwartek) o godz. 10 00. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu

Kondolencje

SULEWSKI Andrzej (✝ 58 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Chojnowo 27 dnia 30.06.2017r. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedźwiadnej rozpocznie się dnia 02.07.2017r. o godz. 13.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KOWALEWSKI Ryszard (✝ 83 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 28.06.2017r. o godz. 15.00, 29.06.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 29.06.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MIECZKOWSKA Janina (✝ 96 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Szczuczynie ul. Kościelna 13 dnia 21.06.2017r. o godz. 9.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 22.06.2017r. o godz. 11.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KRAUJUTOWICZ Kazimierz (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 11.06.2017 r. godz. 16.00, 12.06.2017r. o godz. 16.00, 13.06.2017 r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 13.06.2017 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA HOSPICJUM Sw. Ducha w Łomży.

Kondolencje

DZIĘGIELEWSKA Teodozja (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 09.06.2017r. o godz. 14:00, 10.06.2017r. o godz. 9:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego "Birawit" dnia 10.06.2017r. o godz. 13.00 na Mszę Św. do Kościoła Parafialnego p.w. Chrystusa Króla w Skarżynie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

MĘDZIKOWSKA Sabina (✝ 91 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 01.06.2017r. o godz. 17.00, 02.06.2017r. o godz. 16.00, 03.06.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 03.06.2017r. o godz. 12.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ROGALSKA Janina (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 19.05.2017 r. godz. 16.00, 20.05.2017r. o godz.9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 20.05.2017 r. o godz.13.00. Wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Narodzenia N.M.P w Słuczu. Msza św. godz. 13.30. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Słuczu.

Kondolencje

WITKOWSKI Feliks (✝ 76 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w miejsowości Niedźwiadna 48 dnia 19.05.2017r o godz. 13.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedźwiadnej rozpocznie się dnia 20.05.2017r. o godz.10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Niedźwiadnej

Kondolencje

DANOWSKI Lucjan (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Szczuczynie ul. Senatorska22 dnia 13.05.2017r. o godz. 19.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 15.05.2017r. o godz. 14.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

WASILEWSKI Jan (✝ 80 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 10.04.2017r. o godz. 17.00, 11.04.2017r. o godz. 16.00, 12.04.2017r. o godz. 10.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 12.04.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Jarosław SIKORSKI (✝ 56 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie; godz. 14.00; pochowanie - cmentarz komunalny - "Arka"

Kondolencje

ZALEWSKI Jan (✝ 76 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 01.04.2017 r. o godz. 16.00, 02.04.2017r. o godz.11.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 02.04.2017 r. o godz.14.45 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Niedźwiadnej. Msza św. godz. 15.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Niedźwiadnej.

Kondolencje

Krystyna WILCZEWSKA (✝ 79 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie; pochowanie - cmentarz parafialny - "Arka"

Kondolencje

KOZIKOWSKI Adam (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym w Szczuczynie ul. Graniczna14 dnia 15.03.2017r. o godz. 10.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 17.03.2017r. o godz. 9.30. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

AUGUSTOWSKA Marianna (✝ 81 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 14.03.2017r. o godz. 16.00, 15.03.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 15.03.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

PŁUGÓW Władysława (✝ 81 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 12.03.2017 r. godz. 17.00, 13.03.2017r. o godz.15.00, 14.03.2017r. o godz. 7.30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 14.03.2017 r. o godz.9.30 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Narodzenia N.M.P w Słuczu. Msza św. godz. 10.30. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Słuczu.

Kondolencje

ŚWIDERSKI Jan (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 08.03.2017r. o godz. 14.00, 09.03.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 09.03.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Zofia CHOROSZ (✝ 92 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna; godz. 13.00; pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie - "ARKA"

Kondolencje

KOŃSKI Zygmunt (✝ 69 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 06.03.2017r. o godz. 15.00, 07.03.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 07.03.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CIECIERSKI Marian (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "Birawit" dnia 02.03.2017 r. godz. 17.00, 03.03.2017r. o godz. 16.00, 04.03.2017 r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 04.03.2017 r. o godz. 10.30 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

ŁADA Pelagia (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 27.02.2017r. o godz. 17.00, 28.02.2017r. o godz. 16.00, 01.03.2017r. o godz.10.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 01.03.2017r. o godz. 13.30 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CHRZANOWSKA Helena (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 22.02.2017r. o godz. 17.00, 23.02.2017r. o godz. 17.00, 24.02.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 24.02.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KUROWSKI Czesław (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 17.02.2017r. o godz.16.00, 18.02.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 18.02.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

KRUSZYŃSKA Jadwiga (✝ 95 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 16.02.2017r. o godz. 17.00, 17.02.2017r. o godz. 12.00, 18.02.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 18.02.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Marianna ZYSKOWSKA (✝ 68 l.)

Miejsce: Miecze 42, o godz. 10.00; Msza Św. w kościele pw. Św. Wojciecha w Rydzewie; pochowanie na cmentarzu w Rydzewie - "ARKA"

Kondolencje

RAMOTOWSKA Zofia (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 07.02.2017r. o godz. 14.00, 08.02.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 08.02.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

TARNACKI Tadeusz (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 06.02.2017r. o godz.17.00, 07.02.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 07.02.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

CZERKAS Stanisław (✝ 82 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 05.02.2017r. o godz. 16.00, 06.02.2017r. o godz. 15.00, 07.02.2017r. o godz. 8.00.Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 07.02.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. WOLĄ RODZINY JEST BY UCZESTNICY UROCZYSTOŚCI POWSTRZYMALI SIĘ OD PRZYNOSZENIA KWIATÓW. BĘDZIE ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA OFIARY, KTÓRA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA HOSPICJUM W ŁOMŻY

Kondolencje

Maria Elżbieta ROSOWICKA (✝ 70 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 13.00; Msza Św. w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie; pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie - "Arka"

Kondolencje

KOŁAKOWSKI Ryszard (✝ 59 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 30.01.2017r. o godz. 16.00, 31.01.2017r. o godz. 9.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 31.01.2017r. o godz. 11.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

WRÓBLEWSKI Tadeusz (✝ 61 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 17.01.2017r. o godz.16.00, 18.01.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 18.01.2017r. o godz. 10.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

PRZYBOROWSKI Henryk (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Rodzinnym w Obrytki 1, dnia 12.01.2017r. o godz. 14.00. Wyprowadzenie ciała z Domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P w Szczuczynie rozpocznie się dn. 14.01.2017r. o godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ZNOSKO Jan (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 13.01.2017r. o godz.17.00 . Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 14.01.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

ŁAPIŃSKI Jan Stanisław (✝ 60 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 09.01.2017r. o godz.16.00, 10.01.2017r. o godz. 8.30. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 10.01.2017r. o godz. 13.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

PIWOWARSKA Zofia (✝ 89 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym BIRAWIT dnia 02.01.2017r. o godz. 8.00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 02.01.2017r. o godz. 14.00 w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje