piątek, 17 września 2021

Nekrologi

Nekrologi z roku: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Kazimierz JASIŃSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Dominika RUTKOWSKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Konopska 55, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Maria STRUZIK (✝ 74 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 13.30 - "Arka"

Kondolencje

Halina RUDZKA (✝ 68 l.)

Miejsce: Kaplica w Prostkach o godz. 12:00

Kondolencje

Jan PIECHOCIŃSKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:00

Kondolencje

Edward WOJSŁAWOWICZ (✝ 70 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13;00

Kondolencje

Jan KUBIAK (✝ 75 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 10;30

Kondolencje

Jadwiga ŁAPIŃSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Pułaskiego 3, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Klaudia PIÓRKOWSKA (✝ 1 godz. l.)

Miejsce: Białaszewo, kościół św. Stanisława Biskupa, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Tadeusz OKULSKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11;00

Kondolencje

Marian KUCZYŃSKI (✝ 57 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 15;00

Kondolencje

Lucjan GĄSIEWSKI (✝ 64 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 12;00

Kondolencje

Ludwik ZYSKOWSKI (✝ 79 l.)

Miejsce: Skaje 22, g. 10.30 - "Arka"

Kondolencje

Stefan DANOWSKI (✝ 57 l.)

Miejsce: Wąsosz, ul. Świętojańska 23, godz. 12.00 - "Arka"

Kondolencje

Jadwiga BARGŁOWSKA (✝ 74 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11;00

Kondolencje

Jadwiga KIEŁCZEWSKA (✝ 79 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13;00

Kondolencje

Edward ORZECHOWSKI (✝ 78 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11;00

Kondolencje

Wacław SIDOROWICZ (✝ 77 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Longin Konrad ŚLIWIŃSKI (✝ 86 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13;00

Kondolencje

Stefania Heronima SIDOROWICZ (✝ 75 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14;00

Kondolencje

Barbara WASILEWSKA (✝ 55 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14;00

Kondolencje

Jan KALINOWSKI (✝ 71 l.)

Miejsce: Bzury 37, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

Witold KOMUDZIŃSKI (✝ 89 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14;00

Kondolencje

Piotr NICIKOWSKI (✝ 75 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 11;00

Kondolencje

Mieczysław KAMIŃSKI (✝ 80 l.)

Miejsce: Bzury 46, godz.10.00 - "Arka"

Kondolencje

Mariusz SOKOŁOWSKI (✝ 40 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 14;00

Kondolencje

Alfons WYSOCKI (✝ 91 l.)

Miejsce: Dom Pogrzebowy Kamińscy o godz. 13:30

Kondolencje

Jerzy BORKOWSKI (✝ 60 l.)

Miejsce: Rydzewo 54 o godz. 10:00

Kondolencje

Zygmunt ŚWIĘCIŃSKI (✝ 84 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Kazimierz MOCARSKI (✝ 63 l.)

Miejsce: Łękowo 13, godz. 9.30 - "Arka"

Kondolencje

Andrzej Walenty DĄBROWSKI (✝ 63 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 11.15 - "Arka"

Kondolencje

Szymon LINKOWSKI; zginął śmiercią tragiczną (✝ 9 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Traugutta 6a/1, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Mariusz SOBOLEWSKI (✝ 35 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Mirosław BAŁDYGA (✝ 36 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 9.45 - "Arka"

Kondolencje

Elżbieta PIĄTEK (✝ 73 l.)

Miejsce: Mierucie 23, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Leon SZCZEPKOWSKI (✝ 80 l.)

Miejsce: Grajewo, ul. Wyzwolenia 64, godz. 13.30 - "Arka"

Kondolencje

Franciszek KOZŁOWSKI (✝ 98 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna "Arka", godz. 10.00

Kondolencje

Hendryk WÓJCICKI (✝ 68 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Łąkowa 1, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Sylwester MACIOROWSKI (✝ 83 l.)

Miejsce: Sojczyn Borowy 50, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Jerzy ZAMBROWSKI (✝ 63 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna "Arka", godz. 10.00

Kondolencje

Aleksandra BRZOZOWSKA (✝ 96 l.)

Miejsce: Kędziorowo 51, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Stanisław GRELA (✝ 85 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Andrzej JĘBRZYCKI (✝ 47 l.)

Miejsce: Kapice 34, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Jadwiga BAŃKOWSKA (✝ 82 l.)

Miejsce: Szczuczyn, ul. Nadstawna 7, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Antoni SOBOLEWSKI (✝ 61 l.)

Miejsce: Guty 11, godz. 10.00 - "Arka"

Kondolencje

Czesław ŻEBROWSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Wąsosz, pl. Rzędziana 7, godz. 12.00 - "Arka"

Kondolencje

Irena PURWIN (✝ 77 l.)

Miejsce: Wojewodzin 42, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Marianna BRZOSTOWSKA (✝ 91 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna Grajewo, godz. 9.00 - "Arka"

Kondolencje

Wacław GLEBA (✝ 91 l.)

Miejsce: Ruda, ul. Popielna, godz. 13.00 - "Arka"

Kondolencje

Janina WÓJCICKA (✝ 87 l.)

Miejsce: Niećkowo 42, godz. 14.00 - "Arka"

Kondolencje

Jan KALBARCZYK (✝ 53 l.)

Miejsce: Kościół Św. A. Padewskiego w Prostkach, godz. 14.30

Kondolencje

Romuald SOROKA (✝ 69 l.)

Miejsce: Kaplica przyszpitalna - "Arka",

Kondolencje