Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 3179 wyświetleń

"Lockdown Nigdy Więcej"

"Stop segregacji sanitarnej i paszportom szczepionkowym", "łapy precz od naszych dzieci", "rząd pod sąd" - to tylko niektóre hasła, które 20 czerwca br. skandowali uczestnicy marszu "Lockdown Nigdy Więcej" w Białymstoku. 

Nie chcą obostrzeń i tzw. paszportów szczepionkowych, sprzeciwiają się blokowaniu gospodarki, kultury i edukacji. 

Trwający dwie godziny marsz przebiegał pokojowo. Uczestniczyły w nim osoby w różnym wieku - od kilkuletnich dzieci po seniorów. W tłumie maszerowali m. in. nauczyciel, lekarz, kelner, przedsiębiorcy. Wielu z nich na „własnej skórze” odczuło negatywne skutki działań związanych z pandemią. Wśród manifestujących były osoby poszkodowane, które utraciły płynność finansową, pracę lub zawiesiły działalność firmy, jak też seniorzy, skarżący się na działanie służby zdrowia, zamkniętej w czasie pandemii dla pacjenta.

 

Komentarze (11)

A "kaziukom" znowu co odwaliło.Żyją w innej rzeczywistości czy ojczyźnie po sąsiedzku cara 'wołodi". Wszystkich nas jednakowo to dotknęło. Pretensje do garbatego że ma proste dzieci.

Czemu jak zachorujecie to lecicie do lekarza, jezeli wam nie odpowiada sluzba zdrowia to idzcie do znachorow i na msze o uzdrowienie to wasza srawa osobista zostwcie normalnych ludzi w spokoju, leczcie sie sami.

Popieram w 100%! Dość tej hucpy covidowej!

Są osoby ,które chcą zaistnieć i to wszystko po to.

A ta pani na pierwszym zdjęciu to nie Grajewo?

Popieram Anna - grunt to pokazać się na fotce w necie.

gorszy sort - może dlatego, że w konstytucji każdy ma zapewnioną "darmową" opiekę medyczną, na którą państwo zabiera co miesiąc sporą część wypłaty ?!

Kolejna nieudolna próba zaistnienia pani z Grajewa

Anna i Adam pokaż jak ty jeden z drugim dzialasz na rzecz Grajewa i mieszkańców! Cwaniaki w komentarzach!? Nie znasz dziewczyny to milcz i nie oceniaj. Pokaż swoje zdjęcia i zablysnij. Szkoda mi takich ludzi waszego pokoju. Jeszcze kiedyś oczy otworzycie.

Wolny a co ten marsz dał dla grajewa??? To samo co minuta krzyku dla Białorusi??? Skąd wiesz że nie znam tej pani??? Dlaczego maseczki są zbędne ale kładzenie ręcznika na ławeczce na siłowni nie jest zbędne??? A może następny marsz i protest aby nie używać rękawiczek jednorazowych w sklepach podczas brania pieczywa???

No Marzenka, to szukaj leków przez net, ale nie net też nie wskazany bo przeca promieniowanie 5G, a telewizja każda jedna kłamie, to samo Piotruś

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.