wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 3083 wyświetleń

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1, ul. 11 Listopada 12 w Grajewie, Przedszkolu Miejskim nr 4, ul. Ełcka 31 w Grajewie, Szkole Podstawowej nr 1, ul. Szkolna 12 w Grajewie, Szkole Podstawowej nr 2, ul. Mickiewicza 1 w Grajewie, Szkole Podstawowej nr 4, ul. Konstytucji 3 Maja 23 w Grajewie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariatach poszczególnych jednostek. 

UM GRAJEWO

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (3)

Mamy do czynienia z ogromnym niżem, słyszałam, że mają likwidować oddziały przedszkolne przy szkołach bo już w przedszkolach brakuje dzieci. Co wtedy obsługą i kadrą pracującą w tych jednostkach?

niech kościół katolicki w zamian za żłobek na południu, odda obiekt remontowany za nasze pieniądze na ul. Kopernika

Jaki brak dzieci? Chciałam zapisać dziecko 2,5 letnie do przedszkola to pani w sekretariacie powiedziała że dziecko jest za małe na przedszkole i jest dużo chętnych dzieci które mają 3 latka to nie nie mają pierwszeństwo. Więc o co chodzi? Skoro są miejsca wolne to dlaczego nie chcą przyjąć dziecka skoro obydwoje rodziców pracuje na pełen etat

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.