Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 8947 wyświetleń

Dziękuję za każdy głos! - Maciej Bednarko

Burmistrz Grajewa Maciej Bednarko - podziękowanie

Nieoficjalne wyniki drugiej tury wyborów burmistrza Grajewa wskazują, że zgodnie z wolą większości Państwa Wyborców, z początkiem maja 2024r. obejmę urząd Burmistrza naszego miasta.


Czekając na oficjalne potwierdzenie danych, które spłynęły z Obwodowych Komisji Wyborczych, już teraz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wykazali się obywatelską aktywnością i wzięli udział w tegorocznych wyborach. W sposób szczególny dziękuję tym z Państwa, którzy oddali na mnie swój głos. Przyjmuję to poparcie z ogromną satysfakcją, ale i z pokorą, gdyż wiem, przed jakimi wyzwaniami stanę.


Dziękuję żonie Ani i całej rodzinie, zespołowi moich współpracowników oraz wszystkim, którzy mi w różny sposób pomogli. Wasze wsparcie było dla mnie szczególnie ważne i dawało siłę do działania.


Dziękuję moim konkurentom z pierwszej i drugiej tury wyborów oraz wszystkim kandydatom na radnych. Swoją aktywnością wzbogaciliśmy lokalną demokrację. Rywalizacja wyborcza siłą rzeczy musiała mieć i bardziej nerwowe momenty, nie zmienia to jednak faktu, że wszystkim nam zależy na rozwoju Grajewa.


Jednocześnie proszę Pana burmistrza Latarowskiego oraz wszystkich prezesów i dyrektorów jednostek miejskich o niepodejmowanie w okresie przejściowym decyzji w zasadniczych sprawach, które by mi utrudniły działanie po oficjalnym objęciu urzędu, co najprawdopodobniej nastąpi 7 maja 2024r. 

 


Z wyrazami szacunku
Maciej Bednarko

 

Komentarze (27)

No to czekamy na efekt miotły , aby komptetencje były górą a nie kolesiostwo

Bardzo mądrze. Popieram.

Brawo, gratuluję dla Pana Bedarko. Głosowałam na Pana w wyborach. Mam nadzieję że da Pan radę i wprowadzi zakaz spożywania alkoholu w Grajewie.

Wierzę w Ciebie Maciek, będziesz bardzo dobrym burmistrzem . Jeszcze zadziwisz tych wszystkich niedowiarków.

To był NOKAUT! Brawo panie Maćku.

Gratulacje panie Maćku, fakt faktem podjęte decyzje przez poprzednią władzę będzie trzeba podtrzymać i realizować, ale liczę, że kolejne już pana plany wobec miasta będą skrupulatnie wykonane. Powodzenia :-)))

No to teraz dzrzwi w urzędzie nie będą się zamykały....

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie ważne kogo wybierzecie bo ten system jest tak skonstruowany, aby aby golić obywateli. Kiedyś takie stanowiska jak radny itd. były społeczne nie odpłatne. A teraz "politycy" golą obywateli. Nic się nie zmieni bo system jest tak skonstruowany aby golić. A pan B. Po prostu ustawił się za wasze pieniądze. Poprzednicy też to robili i nikt nie miał nic przeciwko.

Powodzenia i trzeba brać się do roboty aby Ci, którzy nie wierzą w Pana zmienili zdanie.

No coz mozna pogratulowac wyborow kazdemu kto wygra. Tylko zastanawia mnie to ze zaden z kandydatow nie przedstawil zadnych konkretow. Nie wiem czy moj komentarz bedzie dopuszczony bo chodzi o konkrety. Dlaczego zaden z kandydatow nie poruszyl Dworca Kolejowego i PKS a to jest wizytowka Grajewa. ?

Wybór pana Maćka to przede wszystkim tzw. "zmiana miotły" i świeże spojrzenie jako członka zespołu poprzednika, za którego miasto się zmieniało. Sądzimy że będzie jeszcze lepiej i młodszy burmistrz ze swoim świeżym spojrzeniem, będzie to podtrzymywać i dołoży coś od siebie. Moja decyzja wyboru, to nie tylko znajomość młodego adepta piłki ale zauważenie bardzo dużego zaangażowanie nie tylko w kampanii ale także podejście do ludzi na co dzień. Gratulacje i powodzenia panie Maćku

Aneta a co cię obchodzi kto i co spożywa. W swoim domu wprowadzaj zakazy a od miasta się odczep. Burmistrz nie ma takich kompetencji a alkohol jest w Polsce legalny, można go kupić w każdym sklepie.

Za to Pan Bednarko na pewno podejmie odpowiednie kroki aby mu się łatwiej sterowało wszystkimi jednostkami miejskimi . Teraz trzeba spełnić obietnice wyborcze i postawić na stanowiskach tych którym się obiecało '

Ogromne poparcie Pan otrzymał, to dowód na to że Grajewo chciało zmiany. Gratulacje!

Gratulacje,

życzę powodzenia w poszanowaniu wszystkich osób i różnych poglądów, postawieniu na kompetencje i pracowitość. Przed Panem okres wytężonej pracy i ogromnej odpowiedzialności.

Ja ze swojej dalszej perspektywy chciałbym zwrócić uwagę na nieco zapomniany w ostatnim czasie temat jeziora Brajmura. Myślę, że odbudowa dopływu rzeki w celu powiększenia jego powierzchni, pogłębienie, rewitalizacja i plaża miejska znacząco zwiększyłyby walory turystyczne miasta. W obecnej chwili Grajewo to miasto tranzytowe w drodze do Augustowa lub Ełku. Nikt tu się nie zatrzymuje a im więcej osób się zatrzyma i na czym dłużej tym więcej pieniędzy tu zostawi, które zasilą grajewskich przedsiębiorców. To wpłynie na wzrost zatrudnienia w podmiotach obsługujących turystów i finalnie zasili budżet miasta

No to teraz czekamy na pracę,mieszkanie no i żłobek dla baszych dzieci.

Panie Macieju, nie robi pan błędów swojego poprzednika, nie otacza się Pan ludźmi złośliwymi, małostkowymi, którzy obsesyjnie chcą być jak najbliżej władzy aby czerpać korzyści.

Emerytow zwolnic i dac mlodym prace

Nie znam nikogo, o takiej skromności. Trzymam za Panią kciuki , bo jest Pani naszą wizytówką i Panią Burmistrzową. Bravo Pani Aniu.

Gratulacje dla Pana Macieja i jego małżonki, która tak jego dzielnie wspierała w tej kampanii.

Zobaczymy za rok myślę góra dwa czy to był dobry wybór czy Ci wszyscy co widzieli w Panu Maćku niczym zbawiciela mieli rację czy się mylili , Panie Maćku czas powoli zakasać rękawy i brać się do pracy na rzecz nas wszystkich ,oby Grajewo dalej się rozwijało

Chyba nadszedł już czas na zmiany w spółkach miejskich, bo chyba niektórzy koledzy się zasiedzieli.

Portal w którym udostępnia się tylko chwalące komentarze ? Porażka
Teraz dopiero zobaczycie jaki jest pan Maciej przez rok będzie siedział cichutko jego "przyjaciele" będą rządzić /

Kiedy my grajewiacy doczekamy sie chwili kiedy Portal nie bedzie ucinal lub niedopuszczal komentarzy ktore nikomu nie ublizaja. Tylko dotycza rozwoju miasta. Kto manipuluje tym portalem. Komu zalezy zeby Grajewo bylo WIOSKA KOSCIELNA i same modlitwy. Czekam na odpowiedz Redakcji Portalu.

Kiedy my grajewiacy doczekamy sie chwili kiedy Portal nie bedzie ucinal lub niedopuszczal komentarzy ktore nikomu nie ublizaja. Tylko dotycza rozwoju miasta. Kto manipuluje tym portalem. Komu zalezy zeby Grajewo bylo WIOSKA KOSCIELNA i same modlitwy. Czekam na odpowiedz Redakcji Portalu.

Aneta, zakazać picia należy Twojemu mężowi i po problemie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.