czwartek, 20 czerwca 2024

Sport

  • 4 komentarzy
  • 3149 wyświetleń

Puchar Tymbarka "Z Podwórka Na Stadion"

6 kwietnia w Grajewie odbył się turniej o Puchar Tymbarka "Z Podwórka na Stadion" na szczeblu powiatowym w kategorii U-12 chłopców i U-10 dziewczyn.
 

Kategoria U-12 chłopców
Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny:
  Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
  Szkoła Podstawowa w Danówku
  Szkoła Podstawowa w Radziłowie
  Najlepszą ekipą okazała się drużyna SP Radziłów, która po bardzo emocjonującej dogrywce w rzutach karnych pokonała zespół SP4 Grajewo. I tym samym ta szkoła będzie reprezentowała Powiat Grajewski w finale wojewódzkim w Łomży.
 

Kategoria U-10 dziewczyny
Do rywalizacji w tej kategorii przystąpiły dwie drużyny:
  Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
  Szkoła Podstawowa w Radziłowie
  Tu najlepszą drużyną i zwycięzcą meczu została Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie i to ona będzie reprezentowała powiat na szczeblu wojewódzkim w wielkim finale.

 

Akademia Małego Piłkarza

Komentarze (4)

Gdzie Sp1 Sp2 Sp Szczuczyn itd ? Taki piękny turniej w którym dzieci z ogromną chęcią uczestniczą a tylko 5 drużyn łącznie? To smutne....

Radziłów zawstydził "czwórkę " brawo chłopaki!!!!

a to były wcześniej jakieś eliminacje i reszta szkół nie przeszła czy nie maja w sp1,2,3 i Szczuczynie dzieci 10/12 lat grających w piłkę ? Za moich czasów liczyły się 2 szkoły w praktycznie każdych zawodach sportowych SP nr 1 i 2. Pozdrawiam

To właśnie były eliminacje :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.