Kultura i rozrywka

Sukces SP 4 w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 

12 kwietnia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wąsoszu odbył się kolejny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Turniej jest adresowany do wszystkich młodych ludzi zainteresowanych bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

W turnieju  uczestniczyło 4 uczniów z grajewskich szkół podstawowych, w tym jedna uczennica naszej szkoły w II grupy wiekowej: Maria Lewczuk .

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uczennica zajęła I  miejsce w eliminacjach powiatowych w kategorii klas V- VIII i będzie reprezentowała szkołę   w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.


Marysi serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i  życzymy dalszych sukcesów. 

SP 4

 

niedziela, 16 czerwca 2024

Żłobek miejski. Rodzinny Piknik (14.06)

piątek, 14 czerwca 2024

Piknik z Folklorem 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.