czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 7023 wyświetleń

Zgłosił na policję, że BMW kieruje osoba nietrzeźwa

Policjanci z grajewskiej patrolówki zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Jak się okazało 28-latek miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
 

 
W miniony czwartek policjanci z grajewskiej patrolówki zatrzymali do kontroli bmw. Powodem było zgłoszenie na numer alarmowy 112 o kierowcy, który może być nietrzeźwy. Mundurowi już na początku rozmowy wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Policja przestrzega przed takim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierowca jest potencjalnie sprawcą tragedii na drodze.

 

KMP w Grajewie

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (23)

Pewnie życzliwy sąsiad zadzwonił

Wreszcie normalne, odpowiedzialne zachowanie....

A samochodu nie zabrali?

Ciekawe czy gdyby zabił Ci dziecko jadąc po pijaku to pisałbyś tak komentarz ?

Ej Rolniku - czy ty uważasz, że to w porządku kierować pojazdem w takim stanie? 1,2 promila to nie kac, to nie pozostałości po dniu poprzednim. Świadomie kutas pił i jeździł !!!
***** *** i pijanych kierowców !!!

Normalny, ludzki, odpowiedzialny gest....

Sąsiad nie sąsiad ,chlałeś nie jedź , takich baranów z drogi trzeba eliminować

I bardzo dobrze, że zadzwonił, szkoda, że więcej ludzi nie ma tyle odwagi. Dla takiego ścierwa zero litości, 3 lata więzienia to zdecydowanie za mało.

Tak zadzwonił, ze względu na Ciebie dupku rolnk i tych którzy mogliby zginąć przez takiego rajdowca pod wpływem alkoholu życzliwy sąsiad

I bardzo dobrze że ktoś to zrobił. Jak dochodzi do tragedii z udziałem pijanego kierowcy to wszyscy krzyczą jak nikt nie zatrzymał. Może właśnie komuś uratował życie..

Tak, bo jeżdżenie po pijaku przecież nie jest takie złe.

Brawo dla życzliwego sąsiada. Zero litości dla pijaka za kierownicą. Zrobiłbym tak samo!

Dziwię się, że w tych czasach jeszcze ludzie zażywają ten narkotyk, który jak wiadomo jest trucizną.Brak świadomości i lobby firm produkujących to świństwo jedynie nakręca "kulturę". Najbardziej przeraża mnie komentarz "Rolnika", który najwyraźniej krótkowzroczność odziedziczył po ojcu pijaku. Ludzie ogarnijcie się, etanol to trucicna!

I bardzo dobrze zrobił!

Nie pierwszy raz ten chłopak jeździł pod wpływem alkoholu no i szkoda że nie zrobili testów na twarde używki.

Pewnie sam jeździsz na bani skoro taki wpis , ale pamiętaj wszystko jest do czasu ,obyś nie obudził się z ręką w nocniku i osmarkany z płaczu , nie pozdrawiam

***** Eye of the beholder i pijanych kierowców.

To jest właśnie ta małomiasteczkowa ignorancja czy wręcz głupota. Potrafią pojawić się negatywne komentarze kierowane w stronę osoby, która, bez dwóch zdań, zachowała się w jedyny, słuszny sposób. "Konfident", bo na policję doniósł. Ciekawe jak głośno byś szczekał, gdyby taki przestępca rozjechał tobie kogoś z rodziny...

OjciecDziadek - żebyś ty mi się pod rękę nie nawinął

Każdy powinien donieść, gdy widzi "naćpanego czy nachlanego".Taki myśli, że jest pępkiem świata, a głupota bije na kilometr.

Bardzo dobrze,bo to..., który ma pusto w głowie, a samochód pełen ciuchów, aby co 5 min się przebierać,a powinno być odwrotnie. Jakie myślenie, takie postępowanie.

Eye of the beholder porzuć wszelką nadzieję.

Wylewają wiadra pomyj na "Rolnika". Ale czy to ROLNIK? Może chodzi o coś innego?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.