Wiadomości

  • 45 komentarzy
  • 12643 wyświetleń

Serdecznie dziękuję za te 9 lat - Dariusz Latarowski

Szanowni Mieszkańcy Grajewa.


Serdecznie dziękuję za te 9 lat, w których dzięki Waszym głosom poparcia miałem możliwość i zaszczyt reprezentować Was jako Burmistrz Grajewa. Traktuję to jako wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Kończę kadencję w przekonaniu, że podjęte przeze mnie działania przyniosły spodziewane efekty, Grajewo stało się miastem przyjaznym i bezpiecznym. W Urzędzie Miasta Grajewo, Radzie Miasta i jednostkach organizacyjnych, miałem okazję współpracować z bardzo wartościowymi ludźmi, którzy zawsze byli otwarci na dialog i wspólne działanie, czego efekty widoczne są dziś w Grajewie. Niemal 200 zadań inwestycyjnych, które udało się wspólnie zrealizować, w przyszłości będą dobrze służyć wszystkim Mieszkańcom. Praca Burmistrza nie należała do łatwych, jednak warto było się starać, ciężko pracować, bo dzięki temu udało nam się w tym czasie dokonać wielu zmian na lepsze.


Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy docenili moją pracę i oddali na mnie głos w tych wyborach, ale także wszystkim, którzy w nich uczestniczyli i dokonali wyboru zgodnie ze swoimi poglądami i oczekiwaniami. 


Grajewo jest miastem wymagającym i zaangażowanym społecznie. Najbliższe lata są bardzo ważne ze względu na duże możliwości wykorzystania bezprecedensowych środków z Krajowego Planu Odbudowy, o które już teraz trzeba zabiegać. Mam nadzieję, że nowo wybrana władza wykorzysta tę szansę. Zapewniam też, że jako mieszkaniec Grajewa będę stale obserwował to, co dzieje się w naszym mieście i monitorował wszelkie posunięcia, a w razie potrzeby służył swoim doświadczeniem.


Dziękuję swojej rodzinie, przyjaciołom i członkom mojego komitetu wyborczego oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w moją kampanię wyborczą.

Wraz ze słowami podziękowań proszę przyjąć życzenia pomyślności, wielu dalszych sukcesów zawodowych oraz realizacji planów.


Z wyrazami szacunku,
Dariusz Latarowski 

 

Komentarze (45)

Dziękuję Panu za lata ciężkiej pracy, za piękniejsze Grajewo,za to,że był Pan przez 9 lat naszym burmistrzem. Życzę wszystkiego dobrego, sukcesów w dalszej pracy!!!!!!

Dziękuję Panie Burmistrzu, praca z Panem była zaszczytem. Efekty Pana pracy są widoczne w mieście. Następcy życzę aby choć 1/10 zrobił tego. Szkoda, że mieszkańcy nie docenili. Dużo zdrowia i samych sukcesów

Dziękuję za ciężką pracę na rzecz naszej małej ojczyzny

Ja też panu burmistrzowi bardzo dziękuję za dobrą pracę na rzecz rozwoju naszego miasta. Życzę powodzenia i zdrowia

Dziękujemy Panu Burmistrzowi za pracę. Jestem zadowolony z jego służby. Mam nadzieję, że teraz po zmianach ktoś wkoncu wprowadzi prohibicję.

Zawsze Pana lubiłem i doceniam wysiłek jaki włożył Pan w rozwój miasta . To nie zaprzecalny sukces. Ale chyba czas na zmiany.czy lepsze czas pokaże

Panie Burmistrzu , bardzo mi szkoda , że Pan nie przeszedł na kolejną kadencję . Miasto traci wspaniałego włodarza

Panie Darku bądź co bądź ,różnie bywa ale co Pana to Pana a miasto naprawdę zyskało na tym że miało takiego burmistrza ! Głowa do góry

Powodzenia i dzięki za wszystko

Dużo dobrego Pan zrobił dla Grajewa.

Panie Darku dziękuję Panu za wszystko co Pan zrobił dla Grajewa.Nie były to lata zmarnowane.Szkoda !Życzymy Panu całą rodziną powodzenia i sukcesów w każdej dziedzinie oraz zdrowia!

Dziękuję. A nawet DZIĘKUJEMY.

Ja z wyniku wyborów jestem zadowolony.

Dziękujemy za wszystko Panie Burmistrzu i wszystkiego dobrego dla Pana.

Darek..dzięki ...bo postawiłeś Grajewo na nogi..aby tego następny Burmistrz nie zmarnował bo mamy do kogo juz porównywać rozwój miasta.. zdaję się że zrobiles najwięcej fajnych rzeczy w mieście....

Zapiszę się Pan w historii tego miasta. Tych sukcesów nikt Panu nie odbierze. Nie bał się Pan odważnych decyzji. Może zbyt mocno skupił się Pan na rozwoju miasta i nie zauważył że u grajewian liczy się ich własny interes, a w życiu nie istnieją przyjaźnie.

Odważne decyzje..zobaczymy czy nie zabraknie ich nowemu Burmistrzowi..

Ludzie, nie płaczta!Nie ma ludzi niezastąpionych.

Ja z wyniku jestem zadowolony. Dużo dobrego zrobił Pan dla Grajewa to prawda. Zgubiła Pana jedna ale jak ważna życiowa prawda, a mianowicie Wójtem, Burmistrzem lub Prezydentem to się bywa,a człowiekiem trzeba być zawsze. Tak mało,a tak ogromną ma moc sprawczą.

To, kto jest burmistrzem Grajewa jeszcze nigdy nie przełożyło się na moją jakość życia dlatego w ostatnich wyborach nie wziąłem udziału.

Darek Dzięki Mam nadzieję że następca pozyska i zrobi dla Grajewa tyle co Ty Pozdrawiam!

Panie Dariuszu wielka szkoda, że nie będzie dane Panu kierować naszym miastem w najbliższych latach. Jest Pan osobą odpowiedzialną, która swoim doświadczeniem chcę podzielić się z burmistrzem elektem. W moim odczuciu nowy burmistrz nie powinien w dniu ogłoszenia wyników insynuować, że poprzedni burmistrz może utrudniać mu, poprzez swoje działania, dalszą pracę.

"Następnym razem Panie Dariuszu" jak to milo jest Panu napisac, a jeszcze milej by bylo panu podac reke i powiedziec, he -)

Dziękuję Panu za piękniejsze Grajewo.

Dziękuję Panie Burmistrzu i powodzenia!

Niepotrzebnie poróżnił się Pan na stopie zawodowo prywatnej ze swoim konkurentem. Jest niemal pewne, że gdyby nie ten fakt, dalej sprawowałby Pan funkcję burmistrza - bo lepsze zawsze jest wrogiem dobrego. Niestety, ludzie, jak to ludzie, zrobili Panu na złość - tak zwykle, po polsku.

kiedy zrozumie ze problemem byli ludzie ktorymi sie otaczal . gdyby nie oni mialby moj glos

Dziękuję za za to co zrobił pan dla Grajewa

/Cenił konfidentów i wynagradzał dając im wysokie stanowiska.

Burmistrz jest oceniany również przez osoby z najbliższego otoczenia, swoich doradców, no niestety ale na tym stracił najwięcej.

dziękuję, zawsze pan skinął głowe, uśmiechnął nawet gdy jechal Pan samochodem to miłe

A ja uważam inaczej niż większość.J.W.jedyny wpis do rzeczy.

Otwarci to Wy byliście panie burmistrzu, tylko że nie na ludzi. I większość to zauważyła. Brawo grajewiacy.

Na każdego przychodzi czas.Czy na prezydenta czy na burmistrza.....pozdrawiam i Maćka i Pana Dariusza.

Dziękuję za Pana poświęcenie dla naszego kochanego Grajewa. Dużo wody w Wiśle upłynie, zanim trafi się nam drugi taki świetny gospodarz

Darku zapomniałeś o ludziach którzy cię stworzyli i dlatego przegrałeś

Gospodarny, rzeczowy facet z doświadczeniem( ?), mało takich,a błędy robi każdy, za chwilę będą

Jak to dobrze, se to już się skończyło. .

Darek pozdrawiam i oby następca zrobił tyle dla Miasta i Społeczeństwa Grajewa.

Masz jakieś dowody? Bardziej prawdopodobne że nie. Ale jeśli tak z chęcią się zapoznamy.

Jaki poświęcony czas ?za to pobierają wynagrodzenie ,to ich praca .

W ciągu tych 9lat miasto zmieniło się bardzo na plus ! Widać było że zależało Panu na Grajewie. A niezadowoleni wiadomo będą ciągle pisali o dworcu PKP, gdzie wiadomo poprzedni też tego nie dokonał. W sumie chyba tylko postawił basen i to na tyle. A tu ile inwestycji,miasto oddłużone. Życze Panu dalszych sukcesów ! /

Do Mieszkanka i co z tego ze zrobił i jakby wygrał wybory to dalej by robił przez kolejne lata tylko drogi i chodniki a co z pracą? Miasto dalej by się wyludniało ... W każdym wywiadzie czy też debacie mówił tylko co jest do zrobienia i co zrobił a o pracy nic ... Czas na zmiany

powiem tak: niech pan nie bierze tego do siebie, po prostu socjologicznie - zmiana i tyle;
ludzie chcą czsem zmiany tylko dla zmiany; nie wiadomo czy będzie lepiej czy gorzej, zmieniamy...
nikt panu nie zabierze zasług, bo zrobił pan dużo naprawdę, ale takie życie;
powodzenia!

O jakich zakładach pracy piszecie i chcecie? Jak nie ma komu pracować w Grajewie? Może jakiś nowy urząd otworzyć bo do fizycznej nie ma chętnych!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.