czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 10 komentarzy
  • 8223 wyświetleń

Urodziny Radia Maryja

W sobotę 02.12 odbyła się uroczysta msza w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu z okazji 29. urodzin Radia Maryja.

Wzięli w niej udział czołowi politycy partii rządzącej - szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i kierujący resortem obrony Mariusz Błaszczak, wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba, wiceminister sprawiedliwości Michał Woś, wiceprezes PiS Antoni Macierewicz i europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Komentarze (10)

Istna pranoja polityczno-religijna !
Kto by pomyslal ,ze dozyjemy takich czasow , kiedy absurdy jakie w nich sie obecnie wydarzaja na arenie politycznej, gdzie fanatyzm religijny goruje nad zdrowym rozsadkiem- juz dawno przewyzszyly , te ktore zarzucano czasom komunistycznym ! Smiech- wstyd i zenada !

A dla rydzyka ile milionow przekazano>??

To zdjęcie mówi wszystko

Ale cyrk pasterze stoja a BARANY KLECZA i bija sie glowa w klepisko. To trzeba umiec tak wychowac baranow.

To Ci co brawo bili dla Rydzka za jego slynne slowa.Wstyd.

Pamiętam z nauki historii ( 1968 rok). Przerabialiśmy Średniowiecze w Polsce. Jakie wielkie podobieństwo, prawie identyczne.

Powinni zatanczyc i zaspiewac w koleczku z Rydzykiem - "trzymajmy sie za rece i jeszcze raz i jeszcze raz, trzymajmy sie za rece ui jeszcze poki jeszcze (rzadzimy) jest na to czas .... "!

Szkoda , ze cesarz z Torunia nie zaprosil wielkich gwiazd takich jak np. Zenek Martyniuk oraz Jan Pietrzak. Ten pierwszy by zaspiewal swoim pieknym glosem: "przez twe oczy twe oczy czerwone oszalalem...", a ten drugi zaspiewalby przy akompaniamecie gitary: " Czy te oczy moga klamac? Chyba nie!
Czy ja moglbym serce zlamac? I te pe...
Gdy sie farsa zmienia w dramat, nie gnam w kat.
Czy te oczy moga klamac? Alez skad "- a potem dolaczyli by do kleczacego pospulstwa skladajacego hold cesarzowi panstwa pisowskiego !

Zawsze sądziłam, że bardzo brzydzę się pająków, ale jeszcze bardziej obrzydzają mnie ludzie z pewnego ugrupowania politycznego (?). To, co wyprawiają naprawdę przyprawia mnie o mdłości i burzy wszelkie wartości, które mi przez wiele lat wpajano i w które sama chociaż trochę starałam się wierzyć.

Sprostwanie do mojej wypowiedzi (obywatelka): zamiast " ludzie z pewnego ugrupowania politycznego" powinno być: "ludzie z pewnej partii politycznej". Przepraszam za błąd.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.