środa, 17 lipca 2024

Nowy zastępca burmistrza

Jakie macie zdanie czy nowy zastępca burmistrza powinien nim być?

Znam tego człowieka wiele lat jako Burmistrza, dyrektora,nauczyciela.
Człowiek bardzo konkretny mający dużą wiedzę oraz wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej.
Ponadto był dwie kadencję burmistrzem i raczej figurantem nie będzie.
Resztę czas pokaże.

Pewnie że tak, a w następnych wyborach powinien startować na burmistrza

Krzysztofie popełniasz duży błąd.

Popieram. Bardzo dobry wybór.

Jak znam życie krytyki nie opublikują na tym portalu

Oczywiście że tak. Bardzo kulturalna osoba. Tacy ludzie powinni reprezentować nasze miasto

Jak najbardziej. To odpowiedni człowiek na to stanowisko. Pełen kultury i doświadczenia.

Bardzo dobry wybór.

Dobry wybór!

Suuper. Mądry facet.

No i bardzo dobrze

Był burmistrzem to zna temat , uważam że jak najbardziej nadaje się na stanowisko zastępcy .

Kabaret Starszych Panów

Grajewo wchodzi na odpowiednie tory. "Wyborca oszukanyv" nazwa pytającego sugerująca, że coś jest nie tak? Cóż za manipulacja, człowiek dopiero zajmuje to stanowisko, a już niektórzy czują się "oszukani" - tak po prostu, bez argumentów bo im się tak podoba. Problem polega na tym, że przegrywać trzeba umieć - mieć klasę.

Nic nie potrafi zrobić żałuję że kiedyś głosowałem na niego jak i teraz na obecnego skoro go wziął

Wyborca oszukany, a czego mogłeś spodziewać się. Burmistrz, niby niezależny, a rządzi przecież PiS.

Wspaniały czlowiek, odpowiednia osoba na to stanowisko. Panie Krzysztofie gratuluję i życzę samych sukcesów.

Szczerze mówiąc. Powrót do starych czasów... bardzo duże zaskoczenie lecz dużo powodzenia !

Wraca stare czyli znów nic nie będzie. "Ale to już było...." i nie powinno wrócić.

Pan Waszkiewicz to człowiek z zasadami, bardzo dobrze, że został zastępcą burmistrza.

Po prostu jest i po co pytać?

Dzięki Bogu,że nie Darek

Cieszę się z tego faktu.

Bez komentarza...lata 2002 -2010 2 kadencje Pana juz były...I Grajewo zostało w blokach startowych..absolutny zastój i strata nie do odrobienia...

Ledwo objęte stanowisko a już ktoś się uważa za oszukanego wyborcę? Żenujący post, zawiść, zazdrość?

Miód na serce i szlaban dla tych wszystkich ujadaczo-krzykaczo-klotliwych. Facet z klasą mało lub może w ogóle nie spotykaną w tej szczególnej "branży" i ogólnie dziś wśród ludzi. Pracowity i inteligentny, potrafił zdziałać cuda mimo, że nie było wtedy polskich ładow itp. rozdawnictwo-wsparcia. Wpisuje się tu też w nurt nowego burmistrza, który szuka ludzi do współpracy a nie do kłótni i szukania dziury w całym. Dużo się wtedy budowało w Grajewie dzięki tej współpracy. Ile dróg w dzielnicy przemysłowej. Orliki przy każdej szkole, projekt pod budowę basenu, który uwzględnial fajną zjeżdżalnię i dopiero później okrojony przez Jego następcę. Wiele innych inwestycji, o których w wywiadzie. Gdyby nie te 26 głosów dziś i wizerunek zarówno miasta jak i urzedasow byłby zupełnie inny, na plus.

Czyli nie ma ludzi młodych i zdolnych, niezależnych od partii i grup wpływu w 20-tysięcznym mieście?

Niestety ale nie powinien. Pamietamy wszyscy kadencje Pana Waszkiewicza, słaby gospodarz oraz nauczyciel. Dajcie może wykazać sie mlodszym ?

Ludzie zatracili pamięć tych 2 kadencji...ale cóż taki mamy klimat

Wczoraj odwołano prezesa Puk

Niestety umie ładnie mówić, ale bierność w działaniu na rzecz Grajewa. To nic ,że ma wykształcenie, ale nam potrzeba kogoś kto by coś robił a nie sobie dorobił. Zawiedlismy się na Panu Maćku ! Zamiast dzialania bedzie przetrwanie.

Pan burmistrz już nie dostanie więcej mego głosu. Zaczyna od złych decyzji.

z mojej perspektywy to młoda gwardia która przejęła władze chyba tak dobrze nie ogarnia tematu stąd wyciągnięcie ręki do starej gwardii oby była to owocna współpraca z korzyściami dla naszego miasta Pozdrawiam Pana Krzysztofa szacunek że Panu się chciało ;)

Pozytywne komentarze ze strony urzędników UM - wtedy robili co chcieli. Fakty są jednoznaczne - kadencja pana W., to stracone lata dla Grajewa - końcowe miejsca w rozwoju w każdym rankingu!!!

Mi to wszystko jedno kto rządzi.

Tak z perspektywy czasu, to burmistrz bez większych dokonań, bym postawił słabą trójkę. Przypomnijcie sprawę mieszkań na terenie internatu, jak to pięknie poszło, a że grzeczny, miły ,tak jak my wszyscy , normalny ,ale bez iskry.
Przepraszam P. Waszkiewicza jeżeli to czyta i poczuł się urażony.

do Janek ciekawe jaki z ciebie gospodarz z tego co pamiętam to uczniowie i wychowankowie potrafili płakać jak Pan Waszkiewicz opuszczał szkołę

zlikwidował żłobek, nooo i trzeci kościół wybudował. Należy mu się ta fucha przed emeryturą.

Już raz burmistrzem był wykazał się tym że przedszkole przekazał dla kościoła i mamy ojca pio amen

Bardzo kulturalny i miły, thats all. przez 8 lat nic nie pozyskał dla naszego miasta. 8 lat zastoju za rządów Waszkiewicza i Remfelda. Czy to na tym ma polegać rządzenie miastem?!

Do Janek: ,,słaby nauczyciel"? To, że miałeś jedynkę i ze szkołą na bakier to nie powód żeby takie zarzuty formułować.

Jak się dowiedziałam to odrazu się ucieszyłam, powodzenia życzę w wykonywaniu swojej pracy.

Panie Janku napisał Pan: "słaby gospodarz i nauczyciel."
Proszę rozszerzyć o konkrety. Taka opinia - bez argumentów nadaje się do śmieci.

Co konkretnie zrobił za swojej kadencji?

Jak krytykujecie to przedstawcie konkretne argumenty, przedstawcie alternatywę bo zalatuje czepialstwem. Trzymam kciuki, powodzenia!

Janek jak pijesz to nie pisz naprawdę.

był już na stanowisku ludzie zdecydowali i wybrali inaczej 8 lat nie eidu nie słychu i nagle jest znów to jak naplucie mieszkańcom w twarz

Obecny stan urzędu daje nadzieję poprawy, że coś się ruszy wkoncu w tym mieście. Ucieszyłam się po wygranej Pana Bednarko, teraz ucieszyłam się drugi raz. Pozdrawiam.

Po co to komentować. Trzeba było samemu startować na Burmistrza czy zastępcę Burmistrza i wtedy dyskutować a nie obczerniać co niektórzy tutaj. Ciekawe jak byście się czuli. Ogarnijcie się trochę.

Pan Burmistrz znalazł czas dla mnie pomimo że nie byłem umówiony wysłuchał poradził.

Ludzie chyba nie wiedzą czym zajmuje się zastępca burmistrza, on ma pomagać wypełniać program burmistrza, a nie tworzyć swój własny.

Super, słyszycie wycie? Znakomicie

Powodzenia dla Pana Waszkiewicza!

Super wiadomość

Co do Pana Wszkiewicza to mnóstwo komentarzy negatywnych..bo faktycznie to było 8 straconych lat...dopiero następcy odrabiali stracony czas..I czyżby znowu zastój.. moze P. WASZKIEWICZ pozyskał jakąś ikre przez 14 lat...OBY..

Oby tylko tacy ludzie, jestem dumna z naszego burmistrza i obecnej sytuacji w mieście.

Słyszę wycie, znakomicie! ,,przegrani wyborcy" niech sobie ulżą a karawana jedzie dalej.

Co bierzesz ? Zmień. Jedyny pozytyw to podniesienie kultury i intelektu władzy.

Może lepiej postawić to bez komentarza, bo może się odbić??? Już widzimy co się dzieje w Grajewie odkąd mamy nową władze.

Wszędzie w instytucjach państwowych i budżetowych wraca stara gwardia na stanowiska kierownicze. Wracają nawet emeryci
Więc Pan burmistrz zrobił to samo.

Grajewianko to nie oczernianie to tylko podsumowanie jego pracy

Nikt nikogo nie oczernianie to prawda że za kadencji tego pana był zastoj w Grajewie. To ,że jest elokwentny i kulturalny to fakt,ale on już był i dziwię się ,że chce znów wrócić.

8 straconych lat dla Grajewa. Zastoj gdy inne miasteczka się rozwijały. Oczywiscie w tym czasie pracownicy UM uzupelniali tylko wyksztalcenie. Szefostwo również. Mieszkania przy internacie. Likwidacja zlobka. itp.Co do inwestycji to z czym kolwiek zwracano się do UM to tylko można było usłyszeć, że nie da się zrobić.

Nieprawdą jest, ze przez 8 lat był zastój w Grajewie. Bylo "rozszabrowanie" mieszkań w internacie LO oraz urosło nowe osiedle po rozdaniu działek dla ówczesnej elity

Wiadomo było przed wyborami o do UM i do Starostwa,że to ustawka.ani z tego ani z drugiego nie jesteśmy zadowoleni.

Inteligentny mądry przystojny itp itd itp, to za mało , a co zrobił dla Grajewa, za czasów rządów niech ktoś przypomni bo ja nie pamietam !!!

Do Liser - nie odwołano tylko sam odszedł, jak nie wiesz to nie pisz że odwołano.

Burmistrz przynajmniej ma pewność,że nie wywinie numeru jak on poprzednikowi.hahaha

Za nic w życiu więcej nie zagłosuje na obecnego jak taki numer zrobił.

matołki co komentują że przez 8 lat nic nie zrobił itd. w du..ie bylisie... g....widzieliście
porównując sytuacje polityczna w naszym kraju za czasów Waszkiewicza a za czasów Latarowskiego to jak porównywanie rozwoju technologii kiedyś a dziś. Pan Darek trafił na rządy Pis gdzie mieliśmy człowieka w ministerstwie tzn Andruszkiewicza pozyskanie dużej kasy nigdy nie było i pewnie nie będzie łatwiejsze. To że z czyjegoś punktu widzenia coś tak wygląda nie oznacza że takie jest dużo projektów które zakończył pan Darek były inicjowane przez pana Krzysztofa...Widocznie obecny burmistrz ma świadomość posiadanej wiedzy i doświadczenia pana Waszkiewicza stąd jego osoba na danym stanowisku.

Ja uważam, że najgorsi w Grajewie są niestety ludzie. Tak, Wy! Niestety. Nic nie pasuje! Burmistrz ble, zastępca ble, redakcja ble, imprezy ble, inwestycje ble. A ta była ekipa to już szczyt szczytów. Wszyscy mieszkamy w jednym mieście, więc nam wszystkim powinno zależeć, żeby było dobrze. Zostawiać czarną dziurę i jeszcze podkopywać bo przegrało się wybory. Jak z takimi współpracować?! A weźcie się Wy do roboty. Pokażcie, że umiecie coś zdziałać dla Grajewa bez wynagrodzenia, a nie tylko do koryta. I tak na marginesie, to już drugi nóż w plecy, bo dla niego zrezygnował ponoć kiedyś z kandydowania:) No i dobrze panie Waszkiewicz, tak trzymać! Najgorsi są tacy co mówią każdemu i o każdym za plecami co innego, a teraz płacz, bo ludzie się zreflektowali

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.