Sport

  • 2 komentarzy
  • 2577 wyświetleń

Tenis. Pierwsze podium Janka Strzałkowskiego

9 czerwca w Sokółce najmłodsi zawodnicy sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie rywalizowali o mistrzowskie tytuły tego miasta w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych i open.

W kończącym się sezonie 2023/2024 grajewscy tenisiści stołowi wykazali, że systematyczna praca na treningach przynosi efekty i to potwierdzili wynikami w sokólskim turnieju. O swoim dużym sukcesie sportowym może pochwalić się Janek Strzałkowski, którego postępy sprawiły, że wygrał trzy pojedynki i wywalczył miejsce na trzecim stopniu podium. Do mistrzowskiego tytułu niewiele zabrakowało Liwii Pieńczykowskiej, która zaliczana była do faworytki turnieju w kategorii żaczek lecz w finale uległa 1-2 Borkowskiej z LUKS Pisanica.

W czasie prac remontowych hali sportowej MOSiR młodzi tenisiści trenują w salce przy jednym stole a do zakończenia sezonu pozostały polonijne igrzyska w Łomży.

 

Komentarze (2)

Brawo Janek będziesz mistrzem bo systematycznie trenujesz i dalej tak trzymaj!

Dziękujemy! Naprawdę nie jest istotne, czy jeden stół w salce małej... gdy nadal serce wielkie - do sportu i dla początkujących zawodników :)) To serce nie należy do jednego człowieka. Należy do Trenera, kochanych Pań na recepcji, i całej doświadczonej "Rodziny Pingpongistów"! Takie zaopiekowanie od samego wejścia, poprzez baczne oko "starszyzny" i nieustanie pozytywną motywację na zawodach - daje efekty, ale przede wszystkim daje radość :)) Sportową, czystą, prawdziwą - dlatego nikt jej nigdy nie odbierze - to jest podium!!!
Trenerskiej kadrze, i Rodzinie w jednym, jeszcze raz dziękujemy - Janek z Rodzicami.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.