środa, 17 lipca 2024

Sport

Rajgród. Zawody w pływaniu i bieganiu ISwim IRun

Rajgród – 22 czerwca 2024 r.

SWIMRUN czyli połączenie pływania po jeziorze z bieganiem po lesie.

Zasady SwimRun są bardzo proste – trzeba dotrzeć od punktu A do punktu B w jak najkrótszym czasie.
Jest to wyzwanie, w którym naprzemiennie zawodnicy pokonują dystans biegiem w terenie oraz płynąc w wodach otwartych tj. płyniesz – biegniesz –płyniesz biegniesz , bez stref zmian (przebierania się).
SwimRun to także praca zespołowa, ponieważ zawody pokonuje się  w parach, zaś dystans na jaki można się od siebie oddzielać to max. 10 metrów. Z tym z czym zjawimy się na starcie kończymy na mecie (można korzystać z łapek, płetw itp.).

Polegać możemy tylko na sobie i na partnerze. Trasa i dystanse zostały wyznaczone na naturalnym ukształtowaniu terenu, leśne dukty, polne ścieżki, nadbrzeżne trawersy łagodnie pochylone ku tafli wody wzgórza, naturalne przeszkody na drodze w postaci bobrowisk, powalonych drzew, wysokiej trawy, uskoków. Wyścig został przeprowadzony ze startem z plaży WOPR TAMA oraz metą na plaży miejskiej miejscowości Rajgród nad jeziorem Rajgrodzkim.

 

 

 

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.