czwartek, 18 lipca 2024

Sport

Sztafeta dla miłośników amatorskiego biegania

GRAJEWO. POBIEGAJMY W SZTAFETACH I W BIEGU DLA WARMII.

    W niedzielę 14 lipca w ramach Dni Grajewa  odbędą się biegi sztafetowe dla miłośników amatorskiego biegania. Do wyboru trzy dystanse: 4 x 330 m, 4 x 660 m, 4 x 990 m. Sztafety mogą być koedukacyjne i liczyć muszą 2 – 4 osób (można kilka razy pokonać zmianę). Do startu dopuszczone będą osoby od 16 roku życia.

 

   Biegi odbędą się na boisku piłkarskim im. Jerzego Matulanisa przy Grajewskiej Izbie Historycznej. Zapisy przyjmowane będą od godz. 10.oo w namiocie Maratonki przy boisku. Dla wszystkich pamiątkowe medale, upominki i dla najlepszych puchary. Na dystansie 4 x 330 m w zależności od zgłoszeń mogą być eliminacje i finał.

    Po zakończeniu sztafet ok. 12.30 odbędzie się bieg „100 kilometrów na 100 lecie Warmii”. Wszyscy będą pokonywali okrążenia wokół boiska i liczba pokonanych kilometrów przez uczestników da ostateczny wynik. Każdy biegnie tyle okrążeń ile da radę. Chętni zgłaszają się na start. Na mecie czekają okolicznościowe medale.

 

    Na czwartą taką w dziejach miasta imprezę zapraszają: Miasto Grajewo, MOSiR, Grajewskie Centrum Kultury i KS Maratonka, a odbywa się pod patronatem burmistrza miasta Macieja Bednarko.

   Początek sztafetowego biegania o godz. 11.oo.

 

Więcej informacji www.maratonka.pl Zapisy pod adresem: sztafeta@maratonka.pl

                                                                                                                                                     WJ

 

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.