środa, 17 lipca 2024

Platforma Obywatelska

Czy odczuwacie już Państwo poprawę życia od kiedy władze przejęła Platforma Obywatelska ?

Panie Jurand,dlaczego ma byc poprawa, czy Pan wie jaką dziurę zostawili w budzecie poprzedni włodarze? jezeli nie ,to proszę dowiedzieć się ile pieniedzy przetrwonili, i ile zwiekszył sie kredyt państwa. kazdy z nas moze dobrze zyc ,biorąc kredyt i napychac wlasne konta, ale co by powiedziały potem dzieci?czyli poprawa moze byc, ale ja jako obywatel myslacy o Polsce, to za parę lat.
Pozdrawiam

Ilość afer zdecydowanie sie zmniejszyła

Tak, jest zdecydowanie lepiej. Mniej szczucia i nienawiści w życiu publicznym. A na poprawę warunków życia trzeba niestety poczekać. Przez 8 lat rządów PiS mamy zadłużone państwo i przyzwyczajonych do kasy za nic nierobów, za których dziś płacimy te długi.
Tylko jak znam życie , PO postawi nas z bólem na nogi, a PiS znów przejmie schedę...

pomalutku , ale ciągle trwa ujadanie pisowskich przeszkadzaczy

bardzo zaluje ze oddalam swoj glos......

Jurand - po 8 latach rozdawnictwa i rozkradania, jedyne co będziesz odczuwał przez najbliższe 2-3 lata, to tego konsekwencje. Aby poczuć różnicę, trzeba byłoby poczekać klika dobrych lat. Kadencje są zbyt krótkie.

Tak, zdecydowanie odczuwam w sklepie, na stacji benzynowej, czytając rachunki za gaz, energię elektryczną, opłaty za mieszkanie w bloku przy przyjęciu do szpitala. I się cieszę, że jest tak dobrze

Po takim ogromie"przewalonych"naszych , przecież pieniędzy,trudno czekać na poprawę.Pieniądze nie rosną na drzewie!

Tak, jestem uśmiechnięty! Podwyżki cen prądu, multikulturowość, w końcu doganiamy Europę.

Tęsknisz za PiS? No niestety jeszcze trochę musisz poczekać:)

Przecież w Grajewie rządzi PiS.

Odczuwamy oczywiście. "Ciepła woda" jest o niebo lepsza niż złodziejska i zakłamana mafia PiS kierowana przez starego, zdziwaczałego cwaniaczka z warszawskiego Żoliborza.

Tak! częściej się uśmiecham.

Oczywiście. Sam kwik odrywanych od koryta pisowców poprawia komfort życia.

Tak, poprawiło się.

Ale to już było wszyscy starsi pamiętają a młodzież ma teraz szansę dowiedzieć się i ocenić

napewno jest duzo lepiej niz za poprzedniej wladzy i mysle ze na wszystko trzeba bedzie poczekac i splacic dlugi PISu

Odczuwam normalnosc i brak szczucia w TVP ! Masz jeszcze jakies pytania ?
To co za swoich (nie)rzadow uczynil PiS,, tzn. afery, machlojki, przestepstwa- obecne rzady maja pracy na wiele dlugich lat , by to odkrecic i przywrocic do nornalnosci. Rowniez jedna znajbogatszych instytucji, jaka jest kosciol katolicki, przyczynia sie o 1989 roku di tego , zeby wywolywac wylacznie chaos i podzialy w spoleczenstwie w naszym kraju - dotyczy to rowniez elit z PiS. O tym ,ze obie "spolki " ogromnie sie wzbogacily"- dajac swoim wyborcom wiernym - przekonanie w jedna sluzna wiare- czytaj kosciol oraz kilkaset zlotych i twz. pisowskie plusy- tylko po to, by doic bezskupulatnie pieniadze panstwowe z utworzonych spolek i brac bez umiaru to, co sie im nalezy. Odnosnie kosciola, sprawy maja sie podobnie jesli chodzi o systematyczne grabienie panstwowych majatkow i wysysanie panstwowych pieniedzy- czytaj - konkordat & fundusz koscielny oraz przywileje !

tak jest gorzej niż wcześniej ,olx opodatkowany wstyd ,hańba!!!!

Ironia?Bo chyba nic innego.

Oczywiście uśmiecham się i liczę, że znajdę sobie męża

Tak....odrazu jest lepiej..

hahaha,,dobre pytanie!!!,,odezwijcie się zwolennicy nowej władzy !!!! jakoś cisza na forum ????

Poprawę życia hahhah chyba na gorsze i dopiero się zaczyna.

PO PIS jeden ten sam poziom poniżej dna każdy dba tylko o swoich wiernych fanów zwykły Człowiek się nie liczy

Jurand, nie odczuwamy poprawy. PiSmaki zrujnowali tak gospodarkę, że ponad 70% firm ma kłopoty. Długo nie będziemy odczuwali poprawy, bo wpierw trzeba pozasypywać te wszystkie dziury budżetowe.
Ale już jest pewien postęp. Pojawia się stabilizacja, spadła inflacja, te elementy są niezbędne do przyszłej poprawy.
Dzięki PiSmakom zarabiamy 2x więcej, a przykładowa bułeczka zdrożała 4x.
Taki mamy dobrobyt.

Od kiedy odszedł pis nawet mój pies się usmiecha

Moim zdaniem jest o wiele lepiej niż za pisu, chodzi o uśmiech czlowiek cieszy się z wszystkiego nawet z podwyżek cen za prąd

Nie wygodne nie wstawić

Zmieniło się bardzo dużo przedewszystkim uśmiech

Och tak, wracamy do natury. Już kupiłem świece. Chleb także sam upiekę.

Jasne paliwo mamy po 5,19 i wiedział jak to zrobić ,po wyborach bardzo szybko zapomniał jak o wielu rzeczach drożyzny nie będzie więcej pieniędzy w portfelach, to co dane nie będzie zabrane i dopiero się niektórzy budzą ale niestety w drożyznie i zamykaniu zakładów

Przejęcie władzy przez Koalicje można porównać do wprowadzenia się do pustostanu.Trzeba dużo czasu,pracy i nakładów by doprowadzić go do odpowiedniego stanu.Dlatego o poprawie czy jej braku można będzie porozmawiać za 2-3 lata.

Co za pytanie, po pisie to trzeba 20 lat żeby coś zacząć prostować,
Bajzlu narobili w każdej dziedzinie, nie mogą kłócić się z rządem, kłócą się teraz sami że sobą. Konta pełne, na nic,na nikim im nie zależy.
Powolutku, rząd da radę,

Mniej szczucia w TV. Mniej nienawiści i mieszania się kleru do spraw panstwa

Ależ tak panie Jurand teraz mamy raj.

PiS zadłużył kraj dlatego PO zwiększyło deficyt? Poziom waszej świadomości mnie przeraża. Chociaż wiem że 90 procent negatywnych komentarzy tu się nie ukazuje. Może były tu jakieś normalne, merytoryczne komentarze ale nie zostały dopuszczone.

Do Benio. A to już rozdawnictwo się skończyło ???

Przykład betonowego elektoratu PO. "PiS zadłużył Państwo i teraz olaboga". PO planuje deficyt budżetowy o 100 mld zł(!!!) większy. "To na pewno manipulacje", "podaj źródło" itp xD

Co ma się poprawić? Znowu weszliśmy w bagno. Z jednego wyszliśmy i weszliśmy w drugie. W naszym kraju społeczeństwo stawia tylko na najgorszych polityków. Bo jak tu nie narzekać na PiS lub PO. Jedno i drugie zawsze było najgorsze dla kraju. Chyba potrzeba kilku pokoleń, żeby w końcu wybrać kogoś innego.

Rolnik - każdy marzyłby aby można było to porównać do wprowadzenia się do pustostanu. Jednak stan faktyczny lepiej oddaje porównanie do wprowadzenia się do meliny.

Śmiech to zdrowie byle nie przez łzy

"Zdradzieckie mordy, chamska hołota, komuniści i złodzieje" tego już nie ma. Nie wiem, do której grupy PiSowcy mnie, antykomunistę przydzielili. Powoli wychodzę z dyskomfortu bycia "gorszym sortem". Psychika wraca do normy i tak jak piszą tu inni, wraca uśmiech. Może być przez jakiś czas biedniej, ale będzie spokojniej i mniej pogardy do człowieka. Jak tak można było pod hasłem "prawo, sprawiedliwość" i z modlitwą na ustach upadlać ludzi? Waldek jak mogłeś popierać pogardę do ludzi?

Wojna dużo zrobiła złego. Całe życie ropa ,gaz były eksportowane z tego kraju.
To wszystko bardzo podrożało i to potem ma przełożenie na ceny w Polsce

Prawiactwo kwiczy? Przez osiem lat PiS rujnowało i grabiło Polskę. Straty sięgają grubych dziesiątek miliardów, zadłużenie osiągnęło nebotyczną kwotę, nastąpił upadek wielu średnich firm itd. Ilość afer jest trudna do policzenia. Oczywiście wszystko pod hasłami: pokora, praca i umiar albo jak kto woli: Bóg, honor, ojczyzna. Takiego łupienia i łamania prawa nie było jeszcze od 1989 roku. Podczas komisji śledczych cwaniaki zwalają wszystko na innych, zasłaniają się niepamięcią , albo mówią o nagonce politycznej. Prawiaki na swoją ekipę będą musieli poczekać jeszcze przynajmniej 8 lat. Za rok trzeba jeszcze tylko pogonić pisowskiego kandydata na prezydenta, bo to co robi obecny zwala z nóg.

Każda partia i większość polityków jest z natury fałszywych, tylko w nazwie maja przymiotniki pozytywnie się kojarzące.

Za kilka pokoleń to po tym kraju śladu nie będzie. Zwróć uwagę na dzisiejsza młodzież w dużych miastach. Tu już nie ma co zbierać...

Uśmiechnięta Polska z plastikowym serduszkiem - nielegalni migranci na ulicach, dziura budżetowa, drożyzna , koniec inwestycji, zabrana część 14 dla emerytów (owszem ubecja otrzymała),. Putin potrzebował 2 lata na zajęcie mediów publicznych , koalicja 13 grudnia zaledwie 2 tygodnie, zmalały wpływy do budżetu ze spółek Skarbu Państwa Orlen , KGHM po 8 mld, oraz z VATu, rezygnacja z reparacji ,igrzyska komisji trwają, aczkolwiek są drogie i nic nie wykazują, radujcie się. Przepraszam jest sukces ,,, tableta po..

PoPis, na przyklad kogo ?

Czytam komentarze i myślę jak ludzie są łatwi do manipulacji przez propagandę, jedno drugiego jest warte pis i PO

Hahahahahahahahah poczekajcie ,nie długo zmienicie zdanie!!!!!będziecie klęczeć i się modlić żeby ten PiS wrócił!nie jestem za Pisem ,za P.O,ale poczekacie zobaczycie.Daje max Rok!

Jesteśmy w szambie po uszy. A przychylne komentarze wypisują aparatczyki. Jako Państwo podniesiemy jeszcze głowę

Czegoś nie rozumiem, jeśli PiS rozdawał kasę, zadłużał państwo to dlaczego od ponad pół roku nie zrobiono z tym porządku? Manna dalej płynie...niby wszystko było zle ale nic się nie zmieniło

jasko 102, nie podniecaj sie tak mocno. Wielkiego wytrysku dobrobytu z tego nie bedzie.

Niemiec i ruski się cieszy , że w Polsce tylu pożytecznych idiotów jest. Wybierzcie czy chcecie być republiką rosyjską czy landem niemieckim

Mam nadzieje ,że ten zachwyt na nową władza to sarkazm. Albo jesteście ...mądrzy inaczej

Graj_Ewo, powiedz mi. Czy Francja to land Niemiecki, czy ruska republika? A może prawda jest inna. Jest to raczej niezależny kraj stowarzyszony z innymi krajami w Unii. To jest prawda. Nie nazywaj Polaków idiotami, bo tak samo jakbyś wszystkich Unijczyków (Francuzów, Włochów, Hiszpanów itd) nazywała idiotami. 360 mln ludzi w Unii nazywasz idiotami? Warto myśleć i być przyzwoitą. Nigdy nie jest za późno.

Tusk już przyznał nagrody swoim ministrom. I nie przeszkadza dziura w budżecie

Andrzeju powinieneś z kimś porozmawiać. Lekarz rodzinny wypisze ci skierowanie.

Kaśka - nie mieszaj pojęć. Francja to potęga militarna i gospodarcza a Polska to republika bananowa zależna pod każdym względem od takich potęg. No i właśnie jak tak dalej sytuacja będzie się rozwijać w Polsce - land niemiecki gwarantowany. Poza tym widzę jak u nas coraz więcej pojawia się podżegaczy do wojenki, tzn. takich, którzy straszą wojną. Przypadek?

Jestem zadowolona. Bez obrzydzenia włączam TV i oglądam to, czego za rządów PiS nie mogłam oglądać. Podwyżki...? (to tylko i wyłącznie spuścizna po PiS!). Każdy, kto używa mózgu, to wie!

Michał, dzięki za radę. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli.
Bill Gates powiedział dość znamienne słowa. Cytuję "żeby dobrze ocenić sytuację, trzeba przyjąć pokorną postawę i opierać się na faktach". Fakty, okresu poprzedniej władzy, były przykre. W Polsce jeszcze żaden mąż stany nie wyzywał własnego narodu, nigdy nie było "gorszego sortu". Pogarda do drugiej osoby, która religia to akceptuje?
Jeszcze raz pozdrawiam.

Do Kaśka. Przetrzyj oczy kobieto. Padnij na kolana przed Unią w podzięce za ,,opiekę''. ,,Niezależny kraj'' - szkoda słów....ehh

Nie mogę uwierzyć w to co piszecie. Same owce ,niewolnicy systemu hahaha.
Wy zasięgnięcie wiedzy jakie "800+" jest na zachodzie i nie tylko i tam nikt nikomu nie mówi że rozdawnictwo. Poza tym czy to PO czy PIS czy jakąkolwiek partia po 89 to zdrajcy,sprzedawczyki i krętacze.Po kolejne to trochę wiary w nasz naród i pozbycie się kompleksów . Jesteśmy wszyscy na równi z innymi. Pozdrawiam.

Do Mario: Przecież to Obajtek zaczął wymieniać tablice na Orlenach na 3 cyfrowe przewidując ceny powyżej 10zł. Oglądaj też inne stacje TV nie tylko tv republika (celowo z małej litery).

Dlaczego człowieka, który ma inne niż Ty poglądy polityczne, uważasz za psychicznie chorego? To źle o Tobie świadczy. Pragnę przypomnieć, że istota demokracji polega na wzajemnym szanowaniu odmiennych światopoglądów. Ponadto w swoim komentarzu oburzasz się na to że za poprzedniego rządu byłeś upadlany. A sam co robisz tym postem?

Do " Jasiek " Zacznij myśleć samodzielnie to nie boli, zamiast doradzać innym co mają oglądać. Wystarczy wrzucić zdjęcie wymiany pylonu, do internetu napisać byle głupotę i stado baranów we wszystko uwierzy

Jasiek prawda jest taka że jakiś tam Dzikowski z PO wrzucił zdjęcie na tt z wymiany pylonu na Orlenie z dopiskiem że wymieniają na 4 cyfrowe I nie trzeba być nie wiadomo jakim ekspertem żeby zauważyć na tym zdjęciu że te czwarte pole jest do wyświetlania rodzaju paliwa , był też komentarz Orlenu itd. itp. Jasiek ty lepiej niczego nie oglądaj bo i tak nic nie zrozumiesz

Różnica kolosalna ceny materiałów budowanych spadły jedzenie również. Miejmy nadzieję że w końcu obudzi się Grajewo i skończy popierać szkodników z polecenia plebana

Brawo Krzych,ja też tak myślę.

Czytam was i jedno wiem PiS i PO to jedno zło, amen

Głównie PiS czy PO zajmują się tematami zastępczymi, aktualnie przerywanie ciąży i związki partnerskie to to są żywotne interesy RP , interesy polskiej racji stanu to dla nich abstrakcja,nie mamy elit politycznych, które myślą o Polsce, polskiej racji stanu,polskich interesach,

Ludzie,co Wy za bzdury piszecie, jeszcze będziecie płakać,bo nie będzie lepiej ale gorzej. Wspomniecie moje słowa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.