czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 12 komentarzy
  • 8420 wyświetleń

Szczepienia celebrytów

Każda dawka szczepionki przekazana z naruszeniem harmonogramu to dawka, której może zabraknąć potrzebującym; placówki, które dopuściły tego procederu i osoby, które wykorzystują swoją pozycję do uzyskania szczepionki poza kolejnością szkodzą Narodowemu Programowi Szczepień - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

Warszawski Uniwersytet Medyczny informował w tym tygodniu, że z puli dodatkowych 450 dawek szczepionek, które niezależenie od etapu zerowego szczepień obejmującego personel medyczny otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych i które musiały być wykorzystane do końca roku, zaszczepił m.in. 300 pracowników szpitali WUM oraz grupę 150 osób obejmującą rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym 18 znanych postaci kultury i sztuki, które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień.

 

źródło

Komentarze (12)

Przepraszam bardzo, ale ani pani Krystyna Janda, ani pani Magda Umer czy też Andrzej Seweryn lub Wiktor Zborowski to nie są żadni celebryci. To, że tvpis tak twierdzi, nie znaczy, że należy to bezrefleksyjnie powtarzać. Celebryci brylują na instagramach i tym podobnych miejscach i są znani z tego, że są znani. Chyba przeciętnie wykształcony człowiek potrafi dostrzec różnicę... No i poza tym cała ta afera to klasyczny sposób na odwrócenie uwagi ludzi od spraw o wiele ważniejszych.

eBrak slow potepienia co to sie wyprawia to ze wszystkim tak sie wyprawia ,

Celebryci to sa Kaczynski, Morawiecki, Ziobro i ich poplecznicy, nie umieja rzadzic to sami stwazaja sytuacje i udaja ze oni rzadza, zawsze szukaja przeciwnika zeby przykryc swoje AFERY, jak przejecie banku Czarneckiego, Reaktywowac PGRy itp, to czepiaja sie szczepionek zamiast reklamowac zeby jak najwiecej ludzi sie zaszczepilo i opanowac ta epidemje to oni udaja ze potrafia rzadzic, na kazdym kroku wciskaja dla ciemnego ludu bo sami taka nazwe wymyslili i mysla ze wszyscy sa ciemnym ludem, zapomnieli ze teraz ciemny lud potrafi czytac i pisac, nie jak kiedys bylo tylko slowo mowione, co ksiadz powiedzial na kazniu w kosciele.

Zamiast grilować tzw. celebrytów niech zajmą się milionami , które posżły dla handlarza bronią za respiratory, których nie dostarczył i wile innych przekrętów.

Afera z respiratorami i utrata przez państwo zaledwie 70 milionów - to żadna afera. Osiemnaście szczepionek bez kolejki - to jest potworna afera!

Przypominają mi się lata 50/60-siąte ubiegłego wieku.
Dyrektor PGR-u jak zrobił spory przekręt, to przeniesiony został do PGR-u w innej miejscowości. Pracownik (robotnik) jak świsnął worek cementu, to dwa lata do kicia.

18 osób zaszczepionych niby bez kolejki to jest "wielka afera", a gdy 26 szczepionek wyrzucono do kosza, bo w danym czasie nie było chętnych, to afery nie ma. Niestety 70 milionów wydanych na głosowanie, którego nie było -to nie jest afera, przejęcie banku Czarneckiego, respiratory, maseczki , itd. "Znaj proporcje, Mocium Panie".

70 milionów straciliśmy bo Pani Kopacz miała 2% poparcia i trzeba było odwołać wybory,a jak Trzaskowski miał około 50 to już zaden peowiec nie powiedział,że wybory nie mogą się odbyć z powodu o zdrowie polaków.

Niech się pochwalą ile przedstawicieli kleru zdażyło się zaszczepić. Tak, ja wiem, oni muszą.

Jaka pani Kopacz?! Coś dzwoni, ale gdzie to nie wiadomo? Idź sie pomódl.

A dlaczego wysyłasz mnie do kościoła? Masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa? Co za różnica czy Kopacz czy Błońska.

W którym miejscu swojego postu wysyłam Cie do kościoła? Dwa Twoje wpisy świadczą o tym ze nie umiesz ani czytać ani pisać ze zrozumieniem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.