Z kraju i ze świata

  • 5 komentarzy
  • 13392 wyświetleń

Spór Polski i Czech

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej nakazał Polsce natychmiastowe wstrzymanie wydobycia w kopalni Turów do czasu merytorycznego rozstrzygnięcia sporu Czech z Polską.

Na początku marca Czechy wniosły do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej skargę przeciwko Polsce dotyczącą rozbudowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów. Główną przyczyną podnoszoną w pozwie jest negatywny wpływ kopalni na regiony przygraniczne, gdzie zmniejszył się poziom wód gruntowych.

Komentarze (5)

Brawo Czechy,nalezy zwalczac te pisowskie spolki !
Mam nadzieje ,ze niedlugu zostanie im tylko wycinka lasow panstwowych , bo juz wydoili co sie dalo wydoic w katolandzie .

Bardzo ladnie Czechy pokazaly gdzie jest miejsce PiSlandu razem z Kaczo Wirusem, wszystkich beda pouczac tylko sami nie umieja rozmawiac z nikim, sa skluceni z cala europa i swoimi sasiadami przy granicy,jaka role Polska odgrywa w grupie Wyszograckiej ZADNEJ, t/

Wielbiciele PiS jesteście dumni?

Jedyny sasiad ktory graniczy z Polska nie jest z nia sklocony to BALTYK ciekwe jak dlugo moze tez przemowi.

Choop = największe dojenie było za czasow POpaprańców, gdzie pozbyli nas huk , kopalni ,stoczni i wielu innych zakładów nie zdążyli jeszcze opchnąć właśnie lasów i lotu a szczególnie zależało na tym B. Komorowskiemu i D. Tuskowi
Gorszy sort - czyli głupszy,. powinieneś przemawiać tylko do obrazu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.