czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 1 komentarzy
  • 9252 wyświetleń

Ruszają szczepienia nauczycieli

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy szczepienia nauczycieli, którzy pracują stacjonarnie w szkołach, przedszkolach i żłobkach - poinformował minister Michał Dworczyk. Dyrektor szkoły będzie zgłaszał zainteresowanych przez system informacji oświatowej.

W czwartek po południu szef kancelarii premiera Michał Dworczyk, minister edukacji Przemysław Czarnek oraz minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg poinformowali o decyzjach w sprawie szczepień nauczycieli i personelu żłobków.

„W przyszłym tygodniu rozpoczynamy szczepienia nauczycieli, którzy pracują stacjonarnie w szkołach, przedszkolach i żłobkach. 6 lutego trafi do Polski pierwsza dostawa szczepionki Astra Zeneca - ok. 120 tys. dawek tej szczepionki” – powiedział minister Michał Dworczyk.

Nauczyciele i opiekunowie będą szczepieni w szpitalach węzłowych. Szczegóły szczepień będą ustalane między dyrektorami szkół a przedstawicielami szpitali węzłowych.

Komentarze (1)

Cos z tymi szczepieniami jest nie tak jeszcze nie sa zaszczepieni ci co maja ponad 80 lat a tu juz ruszaja inne szczepienia jaki to porzadek, jaka kolejnosc, kto za to odp[owiada, co za propaganda.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.