czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 2 komentarzy
  • 8126 wyświetleń

Przekop Mierzei coraz droższy

Rząd zgodził się na to, by zwiększyć z 880 mln zł do 1,98 mld zł wartość programu zw. z przekopem Mierzei Wiślanej. Powodem tej decyzji jest m.in. wzrostu cen materiałów i robót budowlanych, a także zwiększenie zakresu inwestycji.

Ministerstwo gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej  przekonuje, że dzięki budowie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską zostanie zapewniony swobodny dostęp do portów znajdujących się nad Zalewem.

Komentarze (2)

Bardzo dobrze przygotowany projekt i budżet inwestycji. Chyba był w nocy i na kolanie jak ustawy sejmowe przygotowany.

Projekt jest tak dobry, jak wszystkie iluzoryczne projekty stworzenia firm panstowych i rzekomych miejsc pracy przez Pisowcow. Warto rowniez zwrocic uwage na to jak odbywaja sie przetargi na zlecenie prac wykonawczych- mp. dla koreanskiej firmy Hyudhai.
Takie afery i skandale pisowcy zaliczaja co najmniej raz w tygodniu o tym az wrze w internecie ,a dobra zmiana mowi , ze idziemy w dobrym kierunku,poki spolki w panstowych przedsiebiorstwach sa w pisowskich rekach , a nie w niemieckich !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.