Z kraju i ze świata

  • 4 komentarzy
  • 12448 wyświetleń

Program „Czyste Powietrze”

Jeszcze tylko do końca marca 2021 r. gminy mają szansę na wyrażanie chęci podpisania porozumienia w sprawie programu „Czyste Powietrze” uwzględniającego nowe bonusy dla gmin - przypomniał NFOŚiGW.

Jak poinformował Fundusz w komunikacie, dzięki przystąpieniu teraz do programu "Czyste powietrze" samorządy będą mogły skorzystać z pakietu startowego na uruchomienie punktu informacyjno-konsultacyjnego i podwyższonej refundacji kosztów za złożone wnioski. NFOŚiGW zaznaczył przy tym, że premiowane będą też gminy, które tych wniosków złożą najwięcej.

Wydłużony termin zgłoszeń dla gmin, chcących korzystać z tych bonusów, to wyjście naprzeciw potrzebom samorządów, które jeszcze nie zdążyły zgłosić się do programu „Czyste Powietrze”.

Komentarze (4)

Czyste powietrze to jakiś nie smaczny żart ,a co z fabryką pasz śmierdzi aaż miło , wszędzie kominy a nasz kochany grubasek nie robi nic CZAS NA ZMANY

uzyskanie dotacji z programu czste powietrze to swego rodzaju droga przez meke - mialo byc latwiej bo bez wizyty urzednika a zrobila sie urzednicza sodoma i gomora - tysiace oswiadczen, zdjec, itp,itd.

wniosek o dofinansowanie złożyłem do NFOŚ
09.10.2020 r. do dzisiaj nawet odpowiedzi na emaila nie dostałem

Czyste Powietrze to prosty sposób na wykonanie niektórych prac remontowych. Warunkiem jest poprawne wypełnienie wniosku. Obecnie dofinansowanie wynosi nawet 60%. Pomagamy w załatwieniu formalności zapraszamy do firmy YASAM

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.