Z kraju i ze świata

  • 10 komentarzy
  • 17750 wyświetleń

Nowy program PiS

Zwiększenie PKB na służbę zdrowia, podniesiona kwota wolna od podatku do 30 tys. zł , potężny program kredytów mieszkaniowych, 12 tys. zł na drugie i kolejne dziecko i podniesienie drugiego progu podatkowego do 120 tys. zł - to kilka z elementów programu Polski Ład, o którym opowiedział Jarosław Kaczyński. - Polski Ład ma zrealizować polskie marzenia - mówił prezes PiS.

Jednym z fundamentów programu PiS ma być również cyfryzacja. - Ona ma mieć miejsce także i na wsi. Każdy urząd, który będzie chciał się scyfryzować, zostanie scyfryzowany – zapowiada Jarosław Kaczyński.

Komentarze (10)

Nie moja piaskownica, nie moje zabawki i nie moi koledzy ale modlę się by ten program im wypalił. Pierwszy raz trzymam kciuki za zjednoczoną prawicę.

A na chomiki czy z kroliki daja kase bo te zwierzeta też sie szybko rozmnażają. Tylko siedziec w domu i robic dzieci.

Podatek bedzie okolo 26 i 41 %, ruszcie glowa ludzie, skladka zdrowotna 9% od dochodu, o tym nie napisali! zlodziejstwo w bialy dzien!

Tym programem PiS pozamiatał totalsów. Po tym jak dotychczas dotrzymywał słowa i realizował swoje zapowiedzi, można sie spodziewać rzetelnej realizacji. Brawo i do przodu.

Ceny usług w górę o jakeś 20-25% delikatnie szacując
Na początek

Ot dożyliśmy czasów! Po transformacji, zmianie ustroju i okrzykniętym niespotykanym w Europie wzroście gospodarczym, osoba zarabiająca 7000 PLN brutto jest już wrogiem klasowym i należy to dusić podatkami. Pensja na poziomie wynagrodzenia sprzątaczki w Niemczech (z pełnym szacunkiem do tej pracy) jest wyznacznikiem dobrobytu i solą w oku rządzących. Wichrzycielom, wrogom klasowym i burżuazji zarabiające powyżej 7000 PLN mówimy nasze stanowcze NIE! Precz z wyzyskiwaczami !. Wszystkim po równo: najniższa krajowa i miska ryżu i zapier.....

Ludzie ciężko pracujący i odkładający każdy grosz na wykształcenie dzieci będą niestety musieli ",podzielić się" tym groszem z tymi, którzy spędzają życie z piwem przed telewizorem, a ich dzieci wychowuje ulica. Ręce opadają.

Tak jest jak idzie się na wybory głosować na tego co więcej da!! Nie ważne co będzie za rok dwa pięć ważne że dają to 500, 13 stki dadzą i 15 stke. A barany wytresowane i następnie wybory PiS wygra bo dadzą im więcej socjalu!

Wiadomo ciemny lud sprzedaje sie za srebrniki i miske ryzu, a dzieci i wnuki beda plakac to ich nie obchodzi aby dzis.

Dawno nie było tyle prymitywnych wypowiedzi- no ale co głodnemu na myśli . Gorszy sort jak zwykle o misce ryżu, albo inni o przetrwaniu na bezrobociu, aby nie płacić podatków - wystarczy mieć małe dochody , wielką karierę finansową można rozpocząć na zmywaku lub innym sprzątaniu w Niemczech - to są marzenia POpapranych nielicznych GRAJEWIAKÓW.
Dobrze że większość społeczeństwa tak nie myśli !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.