czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 5 komentarzy
  • 11281 wyświetleń

Nowy Polski Ład

Prezes PiS liczy na pieniądze z Unii, dzięki którym będzie można "pchnąć Polskę mocno do przodu w ciągu najbliższych lat". Pomóc ma w tym Nowy Ład, czyli kolejny plan Morawieckiego. Kaczyński zachwala go jako "nową jakość".

Kierownictwo PiS program Nowy Ład zaakceptowało w ubiegłym tygodniu. Zgodnie z zapowiedzią premiera, program zawierający przede wszystkim plany inwestycyjne, ale także propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego oraz gospodarczego w czasie po pandemii, ma być zaprezentowany w najbliższym czasie.(PAP)

Komentarze (5)

Jak nie ukradna to moze znajda sie pieniadze na dworzec kolejowy 148 letni zabytkowy, bo na oltarze w kosciele sa, a dworca kolejowego i PKSu oraz drog nie ma trzeba dwojka przy rowie chodzic.

Matko droga kto ich w końcu wy.....?

Już niech oni lepiej nie pchają tej biednej Polski "do przodu", bo wkrótce dopchaja nas nad przepaść i pewnie wtedy ogłoszą, że musimy zrobić kolejny krok "do przodu". Można sobie wyobrazić, co się stanie.... Gdzie nie spojrzysz- bałagan, niekompetencja, kumoterstwo.

To juz widac jaki bedzie lad taki jak w GRAJEWIE.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.