czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 1 komentarzy
  • 8638 wyświetleń

Mazury: regres gospodarczy

17 wójtów, burmistrzów i starostów z obszaru Wielskich Jezior Mazurskich zwróciło się do premiera Mateusza Morawieckiego o udzielenie wsparcia, które pozwoliłoby zatrzymać postępujący regres gospodarczy.

Samorządowcy przypominają, że gospodarka regionu w znacznej mierze oparta jest na turystyce oraz branżach z nią powiązanych. Piszą, że w ostatnich latach samorządy i lokalni przedsiębiorcy inwestowali w rozszerzenie oferty turystycznej na okres jesienny, zimowy i wiosenny. Efektem jest znaczny przyrost liczby podmiotów gospodarczych funkcjonujących całorocznie. - https://samorzad.pap.pl/k

Komentarze (1)

Premiera Morawieckiego takie sprawy nie wzruszają.Gdyby teraz były wybory, " wirus byłby w odwrocie" i nie byłoby związanych z nim obostrzeń, zakazów i zamykania wielu gałęzi gospodarki i związanych z nimi ludzkich tragedii, a w następstwie tego wszystkiego regresu gospodarczego.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.