wtorek, 18 czerwca 2024

Z kraju i ze świata

  • 7 komentarzy
  • 7629 wyświetleń

Marsz Niepodległości 11.11.2020

Marsz Niepodległości w Warszawie zakończył się około godz. 17 tej. Ulicami stolicy przeszło i przejechało samochodami kilka tysięcy osób. Zadaniem TVP Info -doszło do kilku incydentów.

Starcia w pobliżu ronda de Gaulle'a

Do poważnych starć doszło w pobliżu ronda de Gaulle'a. Stołeczni policjanci przekazali w trakcie trwania marszu, że zostali zaatakowani, dlatego do działań wprowadzono oddziały zwarte.

Policja informowała, że maszerujący rzucają racami i petardami w okna m.in. Domu Kultury Śródmieście, budynków wokół ronda, a także policjantów i dziennikarzy. Zebrani przed pobliskim Muzeum Narodowym chuligani rzucali w budynek barierkami zabezpieczającymi oraz elektrycznymi hulajnogami.

Komentarze (7)

Kto był to wie a e Grajewo jest tak czerwone, jak PiS PO

Kaczojugend i kibole- tak wyglada obraz patriotow w Polsce !

choop wyłącz tv , włącz myślenie

Huha! Hopsa! Każdą nową
Myśl witamy krzyżem pańskim —
Precz z geniuszem Europy
Farmazońskim i szatańskim!
My o jedno tylko szlemy
Modły k’ niebu z naszej chaty:
By nam buty mogły śmierdzieć,
Jak śmierdziały przed stu laty... /Kazimierz Przerwa Tetmajer/

ki- ty zdaje sie nie masz czym myslec, a o samodzielnym mysleniu juz nie wspomne , skoro nie zdajesz sobie sprawy z tego , ze nasz kraj stal sie skrajnie nacjonalistyczny ,a wizerunek prawdziwych patriotow jest bardzo zblizony to tych, ktorzy na nas w 1939 roku napadli.

Jakie to Swieto Niepodleglosci zamiast byc radosne to zostala podpalona Warszawa przez ONR I WSZECHPOLSA, ktorych wychodaowal Kaczynski z Polska Zjednoczona Partia Radiomaryjna, narzekaja na niemcow a przyjezdzaja samochodami produkcji niemieckiej co oni chca pokazac ????? o co im chodzi ??? i jeszcze VICE SZEF PiSu Macierewicz ich chwali ze to sa patijoci a gdzie reszta narodu Polskiego nie sa patiotami, sami zarabiaja pieniadze w Niemczech a szpanuja w Polsce, a ci co pracuja w Polsce to nie Polacy. Gdzie u nich BOG HONOR OJCZYANA tylko w gebie na pokaz, razem z RACAMI zeby podpalac POLSKE.

Kibol z racą w jednym ręku i kostką brukową w drugim - oto obraz polskiego "patrioty| A.D. 2020

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.