Z kraju i ze świata

  • 4 komentarzy
  • 11923 wyświetleń

Kolejne obostrzenia ?

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że w czwartek przedstawione zostaną nowe obostrzenia na kolejne dwa tygodnie.

Rozważane są różne scenariusze. Wśród nich zmniejszenie liczby osób w sklepach, zmniejszenie liczby osób w kościołach, zamknięcie marketów budowlanych, sklepów RTV/AGD, przemieszczanie się jedynie w gronie osób bliskich (rodziny).  Jak poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia mamy w Polsce 16 741 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej nowych zachorowań jest na Mazowszu - 3 105 oraz na Śląsku - 2023. Z powodu Covid-19 ostatniej doby zmarło 396 osób.

Komentarze (4)

Po tych obostrzeniach Morawiecki wychoduje nowych OBAJTKOW ???.

W jakim swiecie my zyjemy zamykac sklepy, a koscioly otwarte na ktore ida pieniadze na remonty, a nam co zostanie na Slepym Jeziorku bedziemy jesc TRAWE

Powołują się na Niemcy, a tymczasem Niemcy wycofują się z twardego lockdownu, Merkel przeprasza swoich obywateli,, najbardziej antypolski rząd w historii

gorszy szort. Na SLEPYM JEZIORKU, oczywiscie w ramach nagrody za wielki wklad "intelektualny" na e-Grajewo, obok ZENKA bedziesz mial wlasne miejsce na cokole.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.