Z kraju i ze świata

  • 6 komentarzy
  • 12874 wyświetleń

Główne hasła Nowego Ładu

PiS zaprezentował 10 głównych haseł Nowego Ładu 

Zgodnie z zapowiedzią, Nowy Ład - czyli program partii na czas po epidemii koronawirusa, ma się składać z następujących obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska - nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.

PiS przedstawił również spot zapowiadający prezentację Nowego Ładu 20 marca. 

Komentarze (6)

Dodałbym jeszcze: partia z narodem, naród z partią; pomożecie-pomożecie; damy radę - pod wspaniałym szyldem Frontu Jedności Narodowej; z kulturą disco w nowy ład. I tak dalej i temu podobnie.

Stare wyswiechtane FRAZESY z czasow Gomulki i Gierka ale CIEMNY LUD TO KUPI, a PiSdzielce razem z klerem dalej beda w imie ojca i syna okradac Polakow. Bo jak to jest zarabiac 7 tysiecy przez 2 lata i kupic za 7 miljonow posiadlosc ??????? z czgo te pieniadze z KRADZIEZY bo inaczej nie mazna zarobic. PiSowcom przeszkadzalo jesc osmorniczki w restauracji a krasc nie przeszkadza i kupowac za miljony rezydencje ciekawa metoda. To bedzie taki nowy lad zeby krasc ile sie da bo SADY nie sa juz SADAMI tyko pod dyktando ZLODZIEJI wyroki zapadaja pod dyktando polityczne z NOWOGROCKIEJ. Tak jak z policja KOBIETY PALOWAC I GAZOWAC a KIBOLI BOJA SIE RUSZYC. A GRAJEWO bedzie WIOSKA KOSCIELNA bo wszystkie drogi razem z droga kolejowa beda omijac kochane Grajewo, najlepiej to z naszego miasta zrobic SKANSEN zaorac i posadzic BURAKI to taki bedzie NOWY LAD. A na Slepym Jeziorku postawic pomnik ZENKA dysko polo i spiewac.

gorszy szort. "Z oczywista oczywistoscia pragne ci uswiadomic, ze juz od dosc dlugiego czasu wpajasz nam te same "stare i wyswiechtane FRAZESY", w nadzieji, ze "CIEMNY LUD TO KUPI. Czyzbys dochodzil juz do obledu "intelektualnego", z ktorego nawet zbiorowa modlitwa w "imie ojca i syna" w "4 czterech kosciolach" nie bedzie w stanie ciebie wyciagnac. Farmazonisz, ze Grajewo bedzie "WIOSKA KOSCIELNA". I tylko taki trybun jak ty jest w stanie uchronic. Za kogo ty sie uwazasz. Myslisz, ze drepczac i walac cepami na peronie, ze policja potrafi tylko "KOBIETY PALOWAC I GAZOWAC", cos osiagniesz. Mylisz sie. Wez swiezy prysznic, otworz oczy, dotlen czaszke, wyjdz z sieci i zamknij usta. Byc moze wtedy ta modlitwa o dar madrosci w "4 czterech kosciolach" odniesie skutek i zrozumiesz, ze miasto Grajewo swietnie sobie radzi i bez takiego krzykacza. Mam nadzieje, w tym twoim NOWYM LADZIE na Slepym Jeziorku, obok pomnika ZENKA zbudujemy i tobie. Z wlasnych pieniedzy dokleje tablice w podziece "Wielkiemu Trybunowi z gorszego szortu. Milego wieczoru i owocnych medytacji.

Do Darka. Skoro jesteś takim intelektualistą, to dlaczego konkretnie nie odniosłeś się do wypowiedzi gorszego sortu. Jesteś w stanie to w ogóle zrobić? Mam wrażenie, że nie. Ciągle wypisujesz te same brednie, a konkretne wypowiedzi tylko krytykujesz. Napisałeś wiele, ale konkretów brak. Proponuję tobie to samo, co ty dla gorszego sortu. Może można ciebie jeszcze uratować.

Daro , Darek nie moze sie konkretnie odniesc do wypowiedzi "gorszego szortu", poniewaz , to nie jego specyjanosc. W jego wypowiedzi, brakuje jeszcze aplikacji lewatywy,odkazania klawiatury i sentencji lacinskich o tradycyjnych sloganach i obrazliwych epitetach juz nie wsppmne, bo przeciez ten czlowiek z tego slynie na e-Grajewo.
Mysle , ze tu nie chodzi o dyskusje , lecz o leczenie kompleksow-. tzn. jak komus dokopie, to bede dowartosciowany i mi sie polepszy,mimo iz jest to efekt wylacznie zludny i nie skutkuje poprawa- jakw wiadac to w kazdych standarowych wypowiedziach tego jakze nieszczesliwego czlowieka, ktory probuje klocic sie z faktami okladajac oponentow wyzwiskami i innymi berdniami- uzywajac ich jako argumentow.

Wypowiedz Darka do gorszego szortu , jest niewatpliwie oderwana od rzyczwistosci a tresc tej marginalnej wypowiedzi w ktorej jest zawarty ogrom idiotyzmow brzmi jak fatalnie napisana powiesc science fiction.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.