czwartek, 18 lipca 2024

Z kraju i ze świata

  • 10 komentarzy
  • 9921 wyświetleń

Doradca prezydenta o macicy

Doradca społeczny Andrzeja Dudy, Andrzej Zybertowicz (l.66), udzielił wywiadu w porannym programie "Kawy na ławę". W trakcie rozmowy wygłosił swoją opinię na temat kobiet.

"Warto uświadomić sobie jedną, prostą rzecz. Wprawdzie kobieta jest właścicielką swojej macicy, ale w momencie, kiedy w jej macicy znajduje się mieszanka genetyczna, nie w wyniku gwałtu, kobieta przestaje być wyłącznym dysponentem płodu" - skomentował Andrzej Zybertowicz.

Andrzej Janusz Zybertowicz (ur. 30 września 1954 w Bydgoszczy) – psocjolog, publicysta i nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, publicysta. W latach 2008–2010 doradca społeczny prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, od 2015 doradca społeczny prezydenta RP Andrzeja Dudy, doradca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN).

Komentarze (10)

Nieprawdopodobne jakich ekspertow mamy w naszym nierzadzie.
Szanowne Panie , dopoki piSS i kosciol bedzie u wladzy- to oni beda decydowac o tym co wam wolno a co nie !

I ma rację. Jako facet mam prawo i obowiązek współdecydować o tym co jest w macicy bo to jest teraz współwłasność, mojej kobiety i moja.

Żenada, nic dodać ,nic ująć

Jaro! Jeżeli nie prowokujesz, to już trudno. Nie ma co dalej pisać.

Jaro - ty zdaje sie nie kumasz i dlatego piszesz po "turecku" !

Jaro- czy twoj interes jest panstwowy i koscielny to ma wieksze prawa ty tylko wsadzisz i wyjmiesz ot twoja robota a konsekwencje ponosi kobieta to ona ponosi twoje konsekwencje to tak wsadzaj zeby kobieta nie ponosila konsekwencji jak nie jestes pewny swego palanta bo sam nim jestes.

Każdy ma swój interes (osobisty - nie mylić z kościelnym czy państwowym) ale jak już spółkuje - to odpowiedzialność jest WSPÓLNA , jak w każdej normalnej spółce.

k, a jak to wyglada ta twoja interpetacja, kiedy nie ma spolki i brak jest odpowiedzialnosci ? To wtedy opdowiedzialnosc przejmuje ksiadz i pisowski rzad ?

Nie . Wtedy ci POpaprańcy z tzw opozycji wrzeszczą że trzeba do TSUE na POmoc ha, ha... Odpowiedzialność to rzecz nieznana tych spod znaku C.. d...a i kamieni kupa... Ale spoko. Jeszcze dwiekadencje i zrobimy z Polski normalny kraj gdzie i piniondze (których nie było) się mznajdą i wszystkie całikiem specjalne kasty rozpędzimy...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.