czwartek, 30 maja 2024

Z kraju i ze świata

  • 12 komentarzy
  • 14636 wyświetleń

Co z abonamentem RTV?

Co z abonamentem?

[…] Media publiczne działają w formie spółek, których działalność finansowana jest z wielomiliardowych dotacji z budżetu państwa oraz przychodów z obrotu prawami do audycji i przekazów handlowych. Utrzymywanie obowiązku wnoszenia przez obywateli opłat abonamentowych w celu finansowania działalności stronniczych, nieobiektywnych i zakłamujących rzeczywistość mediów publicznych jest niezasadne […]

[…] Wejście w życie projektu ustawy będzie sprzyjać swobodnemu kształtowaniu się poglądów obywateli oraz formowaniu się opinii publicznej, co będzie miało pozytywne skutki społeczne. Do pozytywnych skutków […] należy zaliczyć także fakt ograniczenia ponoszonych przez obywateli wydatków, wynikających z przymusu uiszczania opłaty abonamentowej […]

Osoby zainteresowane wsparciem obywatelskiego projektu ustawy w sprawie likwidacji abonamentu radiowo-telewizyjnego prosimy o kontakt telefoniczny ( 660 632 482 ) lub e-mailowy (  platformagrajewo@wp.pl  ) z pełnomocnikiem powiatowym komitetu panem  Stanisławem Adamem Doliwą.

 

Komentarze (12)

Jestem za. Co dziwne, abonament jest za to, że masz telewizor, czy radio. Nie ważne co oglądasz, czego słuchasz. Za pralkę, lodówkę itd, na szczęście jeszcze nie ma, Jeszcze...

M, jak sie slucha odkurzacza i oglada lodowke, to tez trzeba placic w pisowskim panstwie wyznaniowym ?

jeszcze jak by rozdawali za darmo odbiorniki z zakodowanym jednym "słusznym reżimowym" kanałem, to byłbym w stanie to zrozumieć, ale w sytuacji kiedy za własne ciężko zarobione pieniądze sobie kupiłem odbiornik do oglądania niezależnej TV, płacę rachunki za prąd którego używam do oglądania i jeszcze mam becalowac jakąś chorą daninę na dobrą zmianę???? normalnie już się rozpędziłem

NIE chcę oglądać i nie oglądam telewizji pisowskiej reżimowi dlaczego mam za to płacić!

No to ladnie Brudzinski nazwal swoich pupilkow TVP Kurskiego i Info holota i poprapancy to tacy rzadza naszym krajem i jeszcze mamy na nich placic za co ???? za wyzwiska. Miec telewizor to nie znaczy ze musze placic haracz abonanentowy jak nie ogladam tuby mafijnej TVP KURSKEGO sa inne kanaly do ogladania. Moge miec 5 telewizorow i gowno kogo obchodzi co ogladam napewno nie tube propagantowa mafi Kaczynskiego i modlitwy Jaroslawa i Rydzyka, to dlaczego mam dla nich placic. Dlaczego e-Grajewo pl zamienia sie w propagande koscielno, ogloszenia sa w kosciele na mszy sw. czy my zyjemy juz w jakims kalifacie religijnym, malo juz miejsca w 4 kosciolach ???, sakramenta nie sa panstwowe tylko to jest osobista sprawa kazdego wyznawcy, to jakies wydarzenia teatralne na pokaz kto wiecej zaplaci to bedzie mial lepsze sakramenta ????.

gorszy szort. Zgadzam się że wszystkim co piszesz. Tak dokładnie jest. To już państwo wyznaniowe. Na modłę Kaczyńskiego!

Ewa i gorszy sort- czy wy jesteście wyznawcami ISLAMU !Poprzednio rządzący chcieli wam sprowadzić kolegów tego właśnie wyznania ..

K. Współczuję!!!

Do -K- Mnie nie obchodzi jakiego jestes wyznania, tu chodzi o abonament, a jesli chcesz wiedziec to ja jestem katolikiem, a nie FANATYKIEM religijnym.

Szanowny Panie -K- Zapomnial pan ze w czasie II wojny swiatowej panstwa ISLAMSKIE przyjely tysiace zolnierzy tulaczy POLSKICH dajac im wyrzywienie szkoly i miejsce do wyznawiania swojej wiary, a panu to teraz przeszkadza, a Bog powiedzial "Szanuj Blizniego Jak Siebie Samego". Jakiego wyznania napadali na Polske, FAMNATYCY religijni, w imie BOGA.

jestem za zniesieniem abonamentu

Satyryk Marian Załucki napisał kilkadziesiąt lat temu: "Płeć jak telewizor, telewizor jak płeć. Można nie używać, ale trzeba mieć!"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.