Z kraju i ze świata

  • 5 komentarzy
  • 10179 wyświetleń

Antyszczepionkowcy grożą burmistrzowi Wągrowca

Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt otrzymał wulgarnego e-maila, zawierającego groźby pozbawienia życia, ze środowiska antyszczepionkowców. O otrzymaniu wiadomości poinformował w poniedziałek w mediach społecznościowych. Sprawą zajmuje się miejscowa policja.

 

"Jarosławie Berendt, zamorduje cię skur… Nie ma naszej zgody na podawanie preparatu śmiercionki. Za to, co zrobiłeś, należy ci się tylko jedna kara. Kara śmierci. I ja ją wykonam. Pewnie o tym dobrze wiesz, ale ja jestem polskim patriotą z Piły. Przynosisz wstyd dla naszego miasta i rujnujesz nam życie. Zniszczyłeś mi życie. Ja już nie mam nic do stracenia" – napisano w wiadomości.

 

W dalszej części e-maila burmistrzowi grożono m.in. napaścią z użyciem noża i podpaleniem domu.

Komentarze (5)

Już wiem dlaczego Wągrowiec ma taki herb. A poważnie rzecz biorąc, internet niestety daje możliwości "wykazania się" różnej maści psychopatom..

Co tu kogo obchodzi jakiś mail z drugiego końca Polski ?! Od tego jest policja, a nie portal drobnomieszczański...

Ludzie po prostu swiruja .

kazdy ma swoje poglady-ok,ale jesli sie nie szczepiles -plac za leczenie,dlaczego maja placic wzszyscy

To jest juz spr.dla prokuratora. Jak mozna grozic komus smiercia. Nie wiem co trzeba miec w glowie by tak postepowac. Czy wszyscy Ci ,,ant..."sa tak slepi i glusi na to co sie dzieje. Litosci. Tersz z Gtajewa kolejny 20paro letni chlopak walczy o zycie jest podlaczony do sztucznego pluca i stan jest ....a tu nadal ,,nie ma covida" Jest i do licha wy wszyscy niedowiarki obyscie tej choroby nie za znali i nie musieli oplakiwac gdy umrze wam ktos bardzo blizki.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.