Przetargi

Wymiana poszycia pomostu w Rajgrodzie

Wymiana poszycia pomostu w Rajgrodzie oraz budowa altany w miejscowości Woźnawieś

Część 1: części 1 „Wymiana poszycia pomostu w Rajgrodzie” 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana poszycia pomostu znajdującego na Jeziorze Rajgrodzkim w Rajgrodzie, o łącznej długości 98,0 mb, o powierzchni 209,0 m2. Pokłady pomostu należy wykonać z drewna modrzewiowego o najwyższych parametrach jakościowych, oraz zaimpregnować środkami zabezpieczającymi przed środowiskiem wodnym. Pomost składa się z następujących elementów:• ciąg spacerowy prostopadły do linii brzegu o dł. 35,0 m i szer. 2,0 m,• ciąg spacerowy prostopadły do linii brzegu o dł. 38,0 m i szer. 2,0 m,• ciąg spacerowy równoległy do linii brzegu o dł. 25,0 m i szer. 3,0 m łączący ciągi spacerowe prostopadłe do linii brzegu.• trap wejściowy prawy: 4x2 m,• trap wejściowy lewy: 3x2 m.Pomost wykonano w formie konstrukcji szkieletowej drewnianej opartej na siatce pali o module 1,40 m x 2,00 m (pomosty dojściowe) i 1,20 m x 2,00 m (pomost łączący). Zadanie polega przede wszystkim na:- wymianie dźwigarów, kleszczy i desek pokładu pomostu (pozostawienie pali drewnianych),- demontażu zadaszonego stanowiska ratownika (na nowym pokładzie nie przewiduje się miejsca dla ratownika),- demontażu i ponownym montażu: 4 drabinek stalowych zejściowych,- demontażu i ponownym montażu: 10 pachołków cumowniczych dla sprzętu pływającego,- demontażu i ponownym montażu: haka do koła ratunkowego.

2. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa dokumentacja projektowa budowy pomostu, szczegółowa specyfikacja techniczna budowy pomostu oraz przedmiar, przy czym, przedmiar stanowi dokument pomocniczy do wyceny oferty. Ponadto użytą w dokumentacji technicznej technologię wykonania pokładów pomostów z zaimpregnowanego drzewa sosnowego należy zastąpić materiałem wskazanym w pkt 1 tj. drewnem modrzewiowym.

Część 2: część 2 – „Budowa altany miejscowości Woźnawieś”4. Przedmiotem zamówienia jest budowie altany – obiektu wolnostojącego, parterowego, niepodpiwniczonego, w rzucie zbliżonego do prostokąta, w technologii tradycyjnej drewnianej, z dachem dwuspadowym krytym blachodachówką. 5. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar, przy czym, przedmiar stanowi dokument pomocniczy do wyceny oferty. Podstawą wyceny jest dokumentacja projektowa.

http://bip.um.rajgrod.wrotapodlasia.pl/dcd87a03a4ff207/2021/zamwienia_publiczne_2021/zpi271102021.html

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.