poniedziałek, 4 grudnia 2023

Z kraju i ze świata

  • 5 komentarzy
  • 3685 wyświetleń

Jarubas na Podlasiu

W niedzielę Adam Jarubas odwiedził Podlasie. Kandydat PSL na prezydenta był w Tykocinie, gdzie wziął udział w obchodach związanych z Niedzielą Palmową, później udał się do Kiermus oraz zawitał na spotkanie z sympatykami PSL do Wierzbowa /gm. Grajewo/.

 

Weekendowa wizyta na Podlasiu stanowiła bardzo dobrą ilustrację początkowych założeń strategicznych jego sztabu: kandydat PSL skupia się w szczególności na spotkaniach „w terenie”, z różnymi grupami zawodowymi, a także z lokalnymi działaczami i – przede wszystkim – samorządowcami, których liczba na spotkaniach z politykiem ludowców przekracza kilkadziesiąt.

Na wystąpieniach żadnego innego z kandydatów nie pojawia się tylu polityków lokalnych. Jak przekonują nas sztabowcy Jarubasa, nic tak nie mobilizuje lokalnych struktur, jak bezpośrednie spotkania z ich reprezentantem. A na tym etapie jest to dla kandydata kluczowe: wsparcie ze strony partyjnych „dołów”.

 

Adam Sebastian Jarubas (ur. 17 grudnia 1974 w Busku-Zdroju) – polski polityk, samorządowiec, od 2006 marszałek województwa świętokrzyskiego, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Komentarze (5)

Jarubas, Jarubas to PSL-u tuba...

Na wystąpieniach żadnego innego z kandydatów nie pojawia się tylu polityków lokalnych. Tyle cytat.Wiadomo Starostwo i Gmina kto tam rozdaje karty?O mleczarni też należy wspomnieć.ZSL ma się tutaj wspaniale. Więc jak może być inaczej.Ta partia związana z rolnictwem jest tym że potrafi dobrze doić

Przepraszam, mam pytanie, kim jest ten Pan na pierwszym zdjęciu przy stoliku (głównym), pierwszy od lewej. Pozostałych znam: Baszko, Jarubas, Borawski, Szleter i Dziezgowski?

jedno wielkie nie porozumienie juz wole zaglosowac na ogorek

Ten pan o którego pyta Mika usiłuje się kreować na największego Psl-owca w powiecie w sumie postać bez wyrazu i zasług,karierowicz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.