poniedziałek, 22 lipca 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 4350 wyświetleń

Wieści z SP4

SP4 na uroczystym podsumowaniu wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2023/2024

 

 


Każdy z nas jest wodzem własnego życia.
Stefan Wyszyński

 

24 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 49 w Białymstoku odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Podczas wydarzenia blisko 150 uczniów szkół podstawowych z województwa podlaskiego odebrało z rąk Pani Agnieszki Krokos-Janczyło, Podlaskiego Kuratora Oświaty, zaświadczenia i nagrody dla laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego. Wśród nich znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie: Maja Laura Niedziołko i Michał Wirkowski – Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego przygotowani przez Panią Alicję Deresz–Armatę i Panią Agnieszkę Sokołowską.

W trakcie uroczystości Podlaski Kurator Oświaty przekazała gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz złożyła podziękowania dla nauczycieli i rodziców za ogromne zaangażowanie w edukację uczniów, do których i my dołączamy się.

Wszystkim Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych życzymy sukcesów na dalszych etapach kształcenia.

fot. SP 4 Grajewo

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (2)

Brawo młodzi i nauczyciele!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.