środa, 19 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 3387 wyświetleń

LO. Uroczyste pożegnanie absolwentów

W miniony piątek, dnia 26.04.2024 r., w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie odbyło się uroczyste pożegnanie wspaniałych absolwentów klas czwartych. W trakcie uroczystego apelu głos zabierali m.in. dyr. dr Jarosław Kozikowski oraz nauczycielka dr Emilia Świderska. Podczas akademii nie zabrakło wzruszeń, gdy statuetki - Copernicus Primus Inter Pares, medale - Copernicus Primus Inter Pares, dyplomy, nagrody oraz książki trafiły w ręce absolwentów liceum. Uroczystość uświetniła wspaniała oprawa muzyczna przygotowana przez uczniów I LO.


Podziękowania drogim absolwentom za 4 lata pełne wspólnych wysiłków i sukcesów. Wasza niezwykła podróż z grajewskim "Kopernikiem" dobiegła końca. Teraz będziecie przekraczać nowe progi, a bogactwo wiedzy zaprezentujecie wkrótce na egzaminie maturalnym. To był niezwykły czas pełen wspaniałych doświadczeń, niezapomnianych wspomnień, w murach tej szkoły nawiązane zostały przyjaźnie na całe życie...


Życzymy Wam, drodzy absolwenci, wszystkiego najlepszego na zbliżającym się egzaminie dojrzałości oraz pomyślności w kolejnych etapach życia. Jesteśmy z Was dumni!

 

wtorek, 18 czerwca 2024

Nauka przygotowywania sushi

Komentarze (1)

cudowna i wzruszająca uroczystość, piękna oprawa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.