poniedziałek, 20 września 2021

Warto przeczytać

Bukmacherzy online - jak grać, aby wygrywać?

Bukmacherzy online - jak grać, aby wygrywać?

Zakłady bukmacherskie z roku na rok są coraz popularniejsze w Polsce. Raczej nie należy spodziewać się, by ten trend uległ zmianie. Wszak można w legalny sposób zarabiać pieniądze. Dodatkowo prosto z domu, czy mieszkania. Co jednak zrobić, by zakłady bukmacherskie przynosiły wiele satysfakcji, także pod kątem finansowym? Zapoznaj się z naszym poradnikiem na ten temat.

Jakiego bukmachera online wybrać?

W pierwszej kolejności należy zdecydować się na odpowiednie firmy hazardowe. Bukmacherzy online przede wszystkim powinny być dla Ciebie możliwością legalnego źródła zarobku. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że jest taka opcja. Aby tak się jednak stało, trzeba zdecydować się na odpowiedniego buka oferującego zakłady bukmacherskie. Musi liczyć się dla Ciebie głównie to, by była to firma hazardowa w 100% legalna. Takich nie brakuje. Jak jednak można sprawdzić te informacje? Sposobów jest minimum kilka. Można bowiem zdecydować się na zweryfikowanie takich wiadomości na stronach internetowych konkretnych buków. Są także różnego rodzaju rankingi przygotowywane przez prawdziwych fachowców. Do dyspozycji Klientów zainteresowanych tym zagadnieniem jest także stale aktualizowany rejestr domen zakazanych. Jeśli nie ma tam Twojego buka, to możesz śmiało zakładać konto. To oznacza, że będziesz miał okazję legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie w danym podmiocie hazardowym.

Co warto typować?

Teoretycznie jest to sprawa prosta. Ale tylko teoretycznie. Często bowiem gracze (szczególnie mowa tutaj o początkujących osobach) typują… praktycznie wszystko. Raz zagrają na Barcelonę w La Liga, potem na Igę Świątek w tenisie, by na koniec tygodnia obstawić np. na kadrę Polski w szczypiorniaka itp. Czy taka postawa do czegoś dobrego może zaprowadzić? Niestety nie. Jeśli chcesz obstawiać z sukcesami zakłady bukmacherskie, to musisz zadbać o to, by wyselekcjonować dla siebie jedną dyscyplinę. Najlepiej taką, którą się w tym momencie najbardziej interesujesz. Co więcej, dobrze byłoby ograniczyć się np. do konkretnych rozgrywek. Wszystko zależy od rodzaju sportu. Wszak praca nad analizowaniem Premier League jest chyba nawet bardziej czasochłonna, niż typowanie skoków narciarskich. Wszak w tym drugim przypadku mamy określoną grupę skoczków i jedynie kilka reprezentacji itd. Warto zatem wybrać taki sektor oferowany przez firmy bukmacherskie, by mieć czas na dokładne przeanalizowanie danego wydarzenia. To bowiem tak naprawdę jedyna droga do tego, by sukcesywnie pomnażać własne oszczędności ulokowane na internetowych kontach.

Na jakie rynki są najniższe marże?

Ten aspekt także powinien być przez Ciebie uwzględniony. Od tego bowiem zależy wysokość kursów. Jakie zasady panuje na tej płaszczyźnie? Każdy bukmacher ma określoną politykę. Są zatem firmy hazardowe oferujące zakłady bukmacherskie, które cechują się dość wysokimi kursami. Gdzie indziej z kolei te stawki pozostawiają sporo do życzenia. Poza tym marże są niższe na najbardziej popularne rynki. Zachodzi tutaj jednak prosta zależność. Firmy hazardowe zasadniczo zarabiają na każdym zakładzie. Im rynek bardziej popularny, tym dla nich lepiej. Aby zaś nie brakowało obrotów, oferują mniejsze marże i tym samym większe kursy. Tak naprawdę na tym mogą skorzystać obie strony. Największe marże są zaś na rynki najmniej popularne, niszowe. W tym wypadku trzeba liczyć się z mniejszymi kursami, co oczywiście przekłada się potem na ewentualne wygrane. Jeśli zatem zależy Ci na stosunkowo wysokich stawkach, to warto obstawiać popularne rozgrywki.

Jak powinna być przeprowadzona analiza?

Na pewno starannie i dokładnie. Nie można typować "na nos". Musisz sprawdzić formę danego zawodnika, czy klubu. Najlepiej na przestrzeni kilku poprzednich tygodni. Co jeszcze jest ważne? Zweryfikowanie pozycji w tabeli albo rankingu (w zależności od sportu). Trzeba sprawdzić, jak dany podmiot radzi sobie w spotkaniach domowych albo wyjazdowych. Co jeszcze może mieć wpływ na końcowy wynik? Ewentualne kontuzje. Warto też sprawdzić historię meczów bezpośrednich np. pomiędzy dwoma tenisistami. Im więcej weźmiesz pod uwagę takich aspektów, tym dla Ciebie lepiej.

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.