poniedziałek, 28 października 2024

• 705 wyświetleń

Zapaśnicy z Grajewa dwukrotnie stawali na podium

W sobotę 26 października odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach styl wolny w Teresinie.

W zawodach udział wzięło 195 uczestników z województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.
Zawodnicy i zawodniczki MOSiR Grajewo zdobyli kolejne punkty do klasyfikacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapaśnicy z Grajewa dwukrotnie stawali na podium. Srebrny medal wywalczył Krzysztof Więckowski startujący w kategorii wagowej 75kg.

Drugi medal dla grajewskich zapasów zdobyła Zuzanna Chojnowska. Zapaśniczka rywalizowała w kategorii 62kg. Tuż za podium, na piątej pozycji zawody ukończyli Rafał Cybula kat.75kg i Oliwia Kalinowska kat.66kg. Na siódmym miejscu w wadze 50kg sklasyfikowana została Roksana Chojnowska. Kacper Głębocki zajął ósme miejsce w kategorii 68kg, a Kamil Kalinowski jedenaste w wadze 48kg.