czwartek, 28 października 2021

Sport

  • 7 komentarzy
  • 39528 wyświetleń

Morsy Grajewo

Morsy Grajewo

"Idzie zima wyczekiwana przez grajewskie morsy...  " - rozmowa z Mariuszem Mściwujewskim, prezesem stowarzyszenia „Morsy Grajewo” (10.2021)

 

____________
Zapraszamy chętne osoby do spróbowania zimnych kąpieli, spotykamy się w każdą niedzielę ok godz. 11.30 na terenie Mazurskiego Ośrodka "Szych" w Boguszach.

Od sezonu 2019/20 jesteśmy stowarzyszeniem  Morsy Grajewo
Zaczynały 4 osoby, spotykaliśmy się w różnych miejscach: rzeka w Prostkach, jezioro Rajgrodzkie, czy "dzika" plaża w Boguszach. Gościnnie kąpaliśmy się w Ełku, Łomży, Augustowie, Białymstoku, Siemiatyczach, a nawet w nadmorskim Mielnie. W sezonie 18/19 wchodziliśmy do wody ponad 60 razy. Organizujemy wspólne morsowe spotkania świąteczne, t.j. Wigilia przy pochodniach, wspólny szampan w Sylwestra oraz oczywiście mokry poniedziałek wielkanocny.
 

Zachęcamy tych, którzy chcą spróbować zimnych kąpieli i doświadczyć pozytywnych skutków morsowania. Między innymi wydzielających się w organizmie w trakcie kąpieli endorfin, czyli hormonów szczęścia, których pobudzanie wywołuje stany euforyczne, zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju. Głównie naszym miejscem kąpieli jest ośrodek Szych w Boguszach k. Grajewa, gdzie zapraszamy wszystkich, by spróbowali i rozpoczęli swoją przygodę z morsowaniem :)
____________


zobacz:
Morsowe wieści - maj 2021
Morsowe wieści - luty 2021
Morsowe wieści - wrzesień 20 r.
Morsowe wieści - kwiecień 2020
- Morsy Grajewo na Helu - marzec 2020
Morsowe wieści - luty 2020
Morsowe wieści - styczeń 2020
Grudzień u grajewskich morsów!

Zbiórka potrzebującym (XII2019)
Morsowe wieści (XI 2019)

Morsowe wieści 28.10.2019 r.
Grajewskie morsy w Sejnach 2019
XVI Zlot Morsów w Mielnie

Paczki dla potrzebujących (2020)

 

czwartek, 28 października 2021

WARMIA - ORZEŁ (sobota 11:00)

wtorek, 26 października 2021

HATTRICK Białystok - WARMIA MOSIR Grajewo 0:2

Komentarze (7)

Został przyznany patronat sezonu 2018/19 przez burmistrza miasta Grajewo - dostaliśmy 400 zł za które kupiliśmy przypinki. Jesteśmy na etapie kupowania polarów z logo grupy i herbem miasta mamy pierwsze sześć sztuk wszystkie rozmiary. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą spróbować zimnych kąpieli odczuć skutków morsowania...

Moze wspolna kapiel na rozpoczecie sezonu w Rajgrodzie?? :)

30.09 byliśmy na otwarciu sezonu w Ełku gdzie zaprosiliśmy ich do siebie 14.10 . W otwarciu brali przedstawiciel innych klubów :
Augustów
Grajewo
Orzysz
Suwałki
I wiele innych
Po wspólnej kąpieli był wspólny posiłek przygotowany przez sponsorów
Miejscowa straż pożarna przygotowała pokaż udzieleniu pierwszej pomocy w nagłych przypadkach gdzie nasze morsy brały udział ...

https://radio5.com.pl/zimna-woda-zdrowia-doda/

A kiedy się spotykacie?

Zawszę każda niedziela godzina.11:30 Ośrodek Szych Bogusze
A otwarcie oficjalne sezonu zapraszamy 14.10.2018 godz.13 Ośrodek Szych Bogusze

Witam😀na rozpoczęcie sezonu Morsowania w Boguszach imprezę poprowadzi: DJ Fantazja-
Ale postawił jeden warunek wchodzi z nami do wody chcę zacząć Morsować

Cdn....

Takie Towarzystwo wzajemnej adoracji. Jesli zjawi sie ktoś, kogo nie znają i kto nie zna nikogo z nich - to traktują go jak powietrze, nawet dzień dobry nie odpowiedzą. I to nie jest zachęcające.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.