Sport

  • 2 komentarzy
  • 2432 wyświetleń

Zakończenie sezonu z Ełckim Klubem Morsów!

Wszystko co dobre szybko mija, przyszła wiosna i czas zakończyć sezon zimnych kąpieli. W niedzielę 19 marca br. grajewskie morsy brały udział w zakończeniu sezonu Ełckiego Klubu Morsów Arktyka i przywitaniu zielonej pory roku. 


Zaczęło się pozdrowieniem przybyłych gości, później przemaszerowaliśmy promenadą wzdłuż jeziora i starym zwyczajem pożegnaliśmy zimę topiąc Marzannę!
Po intensywnej rozgrzewce, prowadzonej przez Alicję Śliwę, z żalem odbyliśmy ostatnią zimową kąpiel. W  tym dniu zakończyło sezon około 100 śmiałków. Następnie tradycyjnie gorący i słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów w Centrum Edukacji. Tam też każdy uczestnik otrzymał certyfikat Super Morsa i pamiątkową przypinkę.


Grajewo dziękuje za zaproszenie, endorfiny i kolejne przeżycia, które będziemy wspominać przynajmniej do następnego sezonu. A my już czekamy i zapraszamy na nasze pożegnanie zimy 16 kwietnia!

 

czwartek, 1 czerwca 2023

Olimpiada Przedszkolaka 2023

wtorek, 30 maja 2023

Koncert doroczny w PSM (06.06)

Komentarze (2)

porzegnanie (pożegnania )

Pożegnanie czyli spalenie i wrzucanie do jeziora, to bardzo ekologiczne

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.