czwartek, 2 lutego 2023

Z kraju i ze świata

  • 8 komentarzy
  • 1390 wyświetleń

„Bojkotujmy Niemców!”

Relacje polityczne między Warszawą a Berlinem dawno nie były tak napięte.

Czy przełożą się na sytuację gospodarczą? - Bojkotujmy tam gdzie można, prasę, towary i banki niemieckie! – nawołuje posłanka Krystyna Pawłowicz zachęcając do wymierzenia Niemcom kary gospodarczej.

Pytanie tylko, kto kogo w ten sposób ukarze?

 

Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – prawniczka specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2007–2011 sędzia Trybunału Stanu, posłanka na Sejm VII i VIII kadencji. Jest niezamężna i bezdzietna. Mieszka w Warszawie.

Komentarze (8)

'bezdzietna' ufffff, dzięki Bogu!

i niech Niemcy wypier..ą polaków z pracy i pani posłanka będzie ich żywić

Powinniśmy "dziękować" poprzednim rządom, które zamykały lub sprzedawały polskie fabryki i teraz musimy pracować u "niemca".

A dostajesz u tego niemca chociaż średnią niemiecką?

szwabom pali sie grunt pod nogami bo chodzi o gruby hajs, a na domiar zlego merkel caly czas nieustepliwie dazy do stworzenia niemieckiego kalifatu, jakby nie patrzec sa w glebokiej du*ie a teraz moze byc juz tylko gorzej, bojkot niemieckich produktow powinien juz dawno temu nastapic, chociazby dlatego ze kupujac ciastka w lidlu dostajemy mniej produktu za porownywalna lub czasami troche wyzsza cene ;-)

nieważne ile tam dostajemy tu cięzko zarobić na kawałek chleba więc niema porównania kto może i nie ma przeszkód to wyjeżdża bo musi pracować

Jak mozna sluchac tak glupiej baby,jak przezylem 70 lat takiego glupa nie spotkalem ,

Na początek przestańmy jeździć niemieckimi samochodami to przy okazji załatwimy problem bezpieczeństwa na drogach!?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.