Gmina Grajewo

Wyjątkowy Jubileusz

Z okazji Jubileuszu 40 – lecia pracy zawodowej Ryszarda Stefanowicza – kierownika Referatu Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Gminy Grajewo Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo w imieniu własnym oraz pracowników Urzędu Gminy Grajewo złożył Jubilatowi najwyższe wyrazy uznania i szacunku.

Wójt podziękował za dotychczasową, wieloletnią współpracę, za zaangażowanie i sumienną pracę, za wiedzę, za spokój i opanowanie, za dobre rady i uśmiech. Jednocześnie został podkreślony osobisty wkład Ryszarda Stefanowicza w rozwój naszej małej ojczyzny – Gminy Grajewo.

Przy tej wyjątkowej okazji warto wspomnieć i podkreślić, że swoją „przygodę” zawodową z Urzędem Gminy Grajewo Jubilat rozpoczął w 1991 roku, czyli od początku istnienia Gminy Grajewo jako odrębnej jednostki samorządu terytorialnego.

Życzymy Panu Ryszardowi przede wszystkim dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i tego, by świętowany Jubileusz stał się powodem do zadowolenia, jak również bodźcem do dalszego działania.

piątek, 1 września 2023

Informacja

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.