Powiat Grajewski

  • 2 komentarzy
  • 6093 wyświetleń

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Biebrzy

Świetlice wiejskie „od zawsze” były małymi centrami lokalnej kultury. To tam spotykali się mieszkańcy, którzy mogli liczyć na różnego rodzaju rozrywki, od artystycznych wystąpień i koncertów, poprzez grę w tenisa stołowego a na spotkaniach kół gospodyń i organizacji wiejskich imprez skończywszy.

 

 

Dobrze, jeśli potrzebę tych działań, spotkań i lokalnej integracji dostrzega właściwy miejscowo samorząd. W dniu 14 lipca 2023 r. mieszkańcy Biebrzy doczekali się otwarcia nowej, nowoczesnej i funkcjonalnej Świetlicy Wiejskiej, która powstała staraniem samorządu Gminy Rajgród, przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego oraz środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

Wszystkim mieszkańcom Biebrzy życzymy, aby obiekt ten zapewnił jeszcze lepsze warunki do integracji i aktywizacji lokalnej społeczności.

 

Powiat Grajewski podczas wydarzenia reprezentował Waldemar Remfeld Starosta Grajewski oraz Marek Kostrzewski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego.

 

Komentarze (2)

dajcie przeciąć wstęge mieszkańcom Biebrzy.

A ja się pytam, gdzie zapodział się w tym łańcuchu przecinających wstęgę minister Andruszkiewicz???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.