środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11377 wyświetleń

Rozpoczęcie roku w ZS Nr 2

Ślubowanie uczniów klas pierwszych, podziękowania sygnatariuszom Listu Intencyjnego oraz otwarcie pracowni informatycznej z Projektu IKAR – to najważniejsze wydarzenia rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9 PSK w Grajewie.

Uroczyste ślubowanie złożyło 200 uczniów z sześciu klas pierwszych. Podniosła atmosfera tego wydarzenia oraz stres udzielały się do tego stopnia, że jedna z pierwszoklasistek zasłabła.    

Tuż po rozpoczęciu nowego roku szkolnego goście przenieśli się pod pracownię informatyczną z  Projektu IKAR.  Symbolicznego "przecięcia wstęgi" dokonali Jarosław Augustowski, starosta, Ryszard Wolwark i dyrektor szkoły. Kompleks informatyczny wyposażony jest w 21 komputerów oraz 3 projektory multimedialne. W sumie sprzęt kosztował 12 tys. euro.

- Przez kolejne lata w ramach wolontariatu naszych nauczycieli uczniowie będą przechodzić szkolenia, które mają na celu kształtowanie umiejętności informatycznych  – powiedziała Marzena Joanna Sulkowska, dyrektor ZS Nr 2 im. PSK.

Na uroczystości obecni byli sygnatariusze Listów Intencyjnych, dzięki którym powstał Projekt IKAR. W nagrodę za pomoc w uruchomieniu kompleksu informatycznego otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami. 

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (11)

ale chałka a gdzie fotki ????

tyle zdjęć robili i zadnego niema

a gdzie foootki!!!!!!!!!!!!

Ale ludu dzis było az duszno ktoś mógłby pomyslec żeby wczesniej pootwierac okna a nie dopiero w trakcie uroczystości :/ ale i tak fajnie było:). pozdro 4all

napewno ze stresu zasłabła heheh
jak sie dowiedział ze z matmy matura ją czeka i mundurek to już zgona zaliczyła heheh Dziekujemy Giertychowi

było spoko ale troche zaduszno..!!!

hehe nowa klasa.. nowy sprzęy :D:D:D ulala nie pogadasz :]

Zajrzycie na stronkę szkoły tam jest cała galeria.

niezle niunki przed szkołą na ostatniej fotce

no niezle, ostatnia fotka jest najlepsza, jak takie laski sa w tej szkole to ja tam ide;)))

zgadzam sie ja je znam :D:Dte dwie od strony lewej;)super kolezanki i laski:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.