piątek, 23 lutego 2024

Powiat Grajewski

Przekazanie nowych aut Policji

W poniedziałek 5 grudnia 2016 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w obecności Sekretarza Stanu w MSWiA Pana Jarosława Zielińskiego odbyło się uroczyste przekazanie czterech nowych pojazdów służbowych funkcjonariuszom Policji oraz oddanie do użytku placu wewnętrznego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

W uroczystości z ramienia powiatu wzięli udział Starosta Powiatu Grajewskiego Pan Zygmunt Kruszyński, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pani Alicja Rutkowska, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Pan Stanisław Kossakowski.

Dzięki finansowemu wsparciu samorządów Komenda Powiatowa Policji w Grajewie zyskała cztery nowe auta, wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy. Łączna kwota jaką samorządy przeznaczyły na dofinansowanie zakupu nowych aut to ponad 133 tysiące złotych  które w połowie finansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.