Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12456 wyświetleń

Prezes PUK o firmie

Jak poinformował nas Mirosław Mielczarek  już niedługo za symboliczną opłatę będzie można zamówić w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Grajewie usługę pielęgnacji grobu (np. oczyszczenie, umycie, zasadzenie kwiatków, zapalenie lampek). Oferta kierowana jest do osób, które mieszkają daleko lub same nie są w stanie zadbać o grób kogoś bliskiego.


Czytaj więcej o PUK


www.puk.e-grajewo.pl

Komentarze (9)

panie prezesie kiedy w końcu w grajewie wezmiecie się za likwidacje eternitu z dachów mieszkań ..chodzi mi o mieszkania komunalne

brawo Panie Mirku !! odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu !!! :) pozdrawiam

Brawo, ten pomysl jest do zaakceptoiwania

A moze by tak z wysypiskiem cos zrobic bo juz tam miejsca nie zaduzo a i terminy zamkniecia niedlugo. ale pogratulowac Nowa waga na starych smieciach ( ciekawe czy dziala?)

do grajewiak PUK nie administruje domów komunalnych,te sprawy to do ADMu

Symboliczna opłata to jaka .Ile iesięcznie i ile razy?/

Panie Prezesie Mirosławie! Prosimy o powrót do LO! Tęsknimy...

Brawo panie Mirku ladnie zapowiada sie likwidacja PUK nie masz pan , zadnej koncepci co do prowadzenia Zakladu no coz przez miesiac Luty zadluzenie wzroslo o 25000 tysiecy zlotych. .....

ochrona rządzacych + cenzura czuwa pojebany portal ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.