poniedziałek, 26 lutego 2024

Powiat Grajewski

Oficjalne otwarcie Robotniczej

W piątek 23 września 2016 roku odbyło się oficjalne otwarcie przebudowanej ulicy Robotniczej w Grajewie. Zadanie inwestycyjne o nazwie „Poprawa dostępności do przemysłowej części Miasta Grajewo z sieci dróg krajowych - przebudowa ul. Robotniczej” zrealizowano w  ramach  „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” oraz przy udziale środków finansowych Powiatu  Grajewskiego i największych lokalnych zakładów. Z inicjatywy Powiatu Grajewskiego i Miasta Grajewo w 2008 roku przystąpiono do opracowania dokumentacji na powyższe zadanie. Samorządy działając solidarnie i  przy udziale przedsiębiorców wspólnie modernizowały infrastrukturę drogową tej części miasta. W 2010 roku zrealizowano I-etap tj. przebudowano część   ulicy  Elewatorskiej oraz ulicę Braci Świackich, a w roku 2011 część ulicy Robotniczej i Wiórowej wraz z dwoma rondami. 


W uroczystości otwarcia z ramienia Powiatu Grajewskiego uczestniczyli Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pani Alicja Rutkowska i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Pan Stanisław Kossakowski oraz radni Powiatu Grajewskiego Pan Jan Zawadzki i Pan Waldemar Wieczorek.


Uroczystość otwarcia ulicy Robotniczej była połączona z otwarciem w zakładzie Pfleiderer MDF Sp. z o. o. w Grajewie nowej linii do lakierowania i szlifowania z urządzeniami do cięcia. Uczestników uroczystości zaproszono do zwiedzania hali wyposażonej w nową linię lakierniczą. Wykonane przedsięwzięcie to część realizowanego przez Pfleiderer Grajewo S.A. programu inwestycyjnego 4Pack Project. 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.