Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 11934 wyświetleń

Nowy dyrektor MDK

Pani Danuta Klimowicz zastąpiła Edwarda Szabata na stanowisku dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Grajewie. W  czasie kiedy E. Szabat przebywał na zwolnieniach lekarskich MDK przez kilka miesięcy kierował Andrzej Wojciechowski.

Miejski Dom Kultury prowadzi działalność w sferze upowszechniania kultury w formie zorganizowanych zespołów, kół zainteresowań oraz widowisk i przedstawień artystycznych.

Misja MDK

Od samego początku działalności staramy się stworzyć uczestnikom zajęć jak najlepsze warunki i możliwości samorealizacji poprzez sztukę  czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chcemy kształtować w młodzieży odpowiednie postawy wobec sztuki, życia, samego siebie oraz wobec drugiego człowieka.Uczestnicy pracowni mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach, wykładach, warsztatach oraz samodzielną działalność twórczą pod czujnym okiem naszych pracowników - instruktorów teatru, tańca,  muzyki i plastyki. Młodzież może także uczestniczyć w imprezach takich jak: koncerty, wernisaże, wystawy, konkursy, spektakle, turnieje, happeningi.


Adres:
Miejski Dom Kultury
ul. Wojska Polskiego 20
19-200 Grajewo

mdk.grajewo@interia.pl
Telefon:     86 272-29-91
Faks:     86 272-83-86Placówka MDK
Klub "HADES"
ul. Wojska Polskiego 72
tel.: 86 272-75-45

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (16)

Szkoda, że misja MDK w naszym miescie dotyczy tylko młodzieży.

Kim jest ta Pani z wykształcenia? czy jest z Grajewa?

To bardzo operatywna osoba, mozna ja porównac do powiedzenia:Gdzie diabel nie może , tam babe posle" Powodzenia zycze.

szkoda ze grajewianie się rospadaja małej grupy już niema starsza grupa ma przenieść do hadesu bo w kinie trzeba bezie trzeba płacić za wynajem ,..

ta pani nie jest z Grajewa; do czytelniczki - ludzi operatywnych do pracy w Grajewie nie brakuje, to tylko obecny Burmistrz sprowadza sobie personel z innych miast ( wice burmistrza i dyrektora mdk)

nie wazne skad, kto pochodzi, wazne jak pracuje i ile potrafi.Ja nie napisalam ze pani jest z Grajewa.Jakby nie zrobił, to grajewianom zawsze żle.

Ciekawe jak ta pani zza Elku trafila do naszego grajewskiego domu kultury, skad sie dowiedziala o tej pracy skoro oferty nie bylo na zadnym portalu. Dlaczego nawet nie dano szansy komus z Grajewa? Czy u nas nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko? Dlaczego nie odbyl sie konkurs? Moze warto sie blizej temu przyjrzec. Naszych sie zwalnia, zatrudnia sie z zewnatrz. Nie tak mialo byc.

W 100 % zgadzam się z "czytelniczką", Pani Dyrektor jest osobą bardzo operatywną, kompetentną i odpowiednią na to stanowisko. Życzę powodzenia i gratulacje!!!

czytelniczko i kasiu prosze o odsluchanie ostatniej sesii rady miasta z dokladnym zrozumieniem, ta pani mowi w ilu zakladach pracy pracowala i gdzie to znaczy wszedzie po trochu. ,,Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie".

Nikomu do głowy nie przyszło, aby wspomnieć,że należałoby wśród młodzieży kształtować dobry stosunek także do przyrody, w tym zwierząt( z tą postawą w naszym społeczeństwie jest żle!!!). Myślę, że jest to w obecnych czasach sprawa istotna . Dusia

podobno grajewianie się rozpadają na brak muzyki, bo pan szaban nie chce jej dać,poniewaz sam ja grał

Powodzenia i dużo siły dla Pani !! :))

DO czytelniczki Czy naprawdę jesteś slepa czy taką udajesz . Wiadomo , że jesteś z opcji burmistrza , ale doskonale wiesz [ chyba , że nie ] jakie jest bezrobocie w Grajewie , a wszystkie stanowiska sa obsadzane ludzmi z zewnątrz .

Może Nowy Dyrektor MDK zaradzi coś względem muzyki do zespołu Grajewianie ? Jeśli nadal muzyki nie będzie , to i zespołu nie będzie , i będziemy w punkcie wyjścia.

ŻENADA Cenzura na całego . Dlaczego puszczacie tylko komentarze wam wygodne ?

Placimy na utrzymanie Kapeli Paka a wystepow w Grajewie nie mozna posluchac , a pieniadze placa na zagraniczne zespoly .Mogli by pograc i ludzie by posluchali a nie tylko istniec jako kapela i szpanowac po miescie ! Ludzie -Grajewo to my !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.