Powiat Grajewski

  • 8 komentarzy
  • 10328 wyświetleń

Monitoring już działa

Powiat Grajewski informuje, iż w dniu 24 października 2017 r. dokonano odbioru końcowego zadania inwestycyjnego p.n.: „Wykonanie monitoringu parkingu budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie przy ul.Strażacka 6B”, którego wykonawcą była firma NET-COM .

Z myślą o poprawie bezpieczeństwa oraz ograniczenia przypadków niszczenia mienia władze powiatu grajewskiego zdecydowały o budowie systemu monitoringu wizyjnego budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie oraz parkingu. Zostały zainstalowane wysokiej jakości kamery zewnętrzne wraz z infrastrukturą techniczną niezbędną do prawidłowego działania systemu.

Odbioru dokonała komisja w składzie: Pan Antoni Milewski, Pan Artur Muczyński, Pan Tomasz Lamirowski w obecności Pana Zygmunta Kruszyńskiego Starosty Powiatu Grajewskiego oraz wykonawcy Pana Tomasza Łaguny.

Całkowita wartość zadania inwestycyjnego wyniosła 11 598,90 zł i została w całości pokryta ze środków budżetu powiatu grajewskiego.

 

Komentarze (8)

Komu ma służyć ten monitoring? W jakim celu?

A nie lepiej by bylo zalozyc monitoring gdzies w miescie ?

Jedyne gdzie powinien być monitoring to tam gdzie się plaga przemieszcza czyli okolice kościoła trójcy , pobliski świat alkoholi aż po sygnalizację świetlną i traugutta oraz okoliczne uliczki

Kiedys nie bylo monitoringow mieszkancy chodzili wieczorem i w nocy i nikt nie napadal czuli sie bezpiecznie a teraz wladza sie boi

jak dla grajewiaka ktoś "zarysuje" samochód na parkingu pierwszy przyleci i będzie chciał nagranie z kamer a jak by nie było to potem zdziwienie jak to w takim miejscu nie ma kamer :/

SZanowna EWO poprzez monitoryngi nie wychowamy spoleczenstwa i nie bedziemy bezpieczni, cale wychowanie i bezpieczenstwo wynosi sie z domu od rodzicow

nikt nie mówi tu o wychowaniu po przez monitoring od tego są rodzice - mówię tu o odszukaniu winnego po przez monitoring jeżeli dojdzie do szkody czy to np. elewacji w tym przypadku lub jakichkolwiek zdarzeń na parkingu a w tym przypadku dochodziło do dewastacji nie raz szczególnie elewacji.

na os. Broniewskiego też wolna amerykanka a jakoś nikt z władz miasta tym się nie martwi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.